София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 318
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 539
Има магазин в подлеза на България и Каблешков - срещу стълбите откъм Мола. Там продават маратонки на Мат Стар.

# 631
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Здравейте,
Дали някоя от вас има информация къде в районите Красно село и/ли Борово бих могла да се прегледам при добър Ендокринолог по НЗОК?
Благодаря предварително, ако някой се включи!

Последна редакция: вт, 16 юни 2020, 11:15 от * SUPERGIRL *

# 632
  • Sofia
  • Мнения: 310
Здравейте,
Дали някоя от вас има информация къде в районите Красно село и/ли Борово бих могла да се прегледам при добър Ендокринолог по НЗОК?
Благодаря предварително, ако някой се включи?
Д-р Гергана Гоцева - Нео Клиник, бул. „Петко Ю. Тодоров“ 20, 1408 ж.к. Стрелбище

# 633
  • София-Младост
  • Мнения: 23 347
В Ендокринологията
https://usbale.org/bg/kontakti/

# 634
  • Мнения: 166
Здравейте, имате ли представа дали през лятото в района работи някоя лятна занималня или школа, с малки групи деца, предвид особената ситуация?

# 635
  • Мнения: 2 255
Работят, да. Мисля, че в читалище Витоша не е голяма групата. Чародея също работят, но не знам колко деца са. Мога да дам контакт на лични.

# 636
  • София
  • Мнения: 4 575
В читалището бяха 6 деца миналата седмица

# 637
  • Varna
  • Мнения: 264
Здравейте,момичета
да ми препоръчате козметичка в района за кола маска.
Благодаря:)

# 638
  • София
  • Мнения: 451
Здравейте,момичета
да ми препоръчате козметичка в района за кола маска.
Благодаря:)

Вероника, студио Фиамма на бул. Цар Борис, до бившето Топливо. Сега там е един от изходите на метрото

# 639
  • Мнения: 172
От къде мога да закупя продукти на BioTrade в района? 🤔

# 640
  • София-Младост
  • Мнения: 23 347
От къде мога да закупя продукти на BioTrade в района? 🤔
Май в Лили съм виждала някой неща, но не съм сигурна. Иначе и в аптеките ги има.
В Софармаси със сигурност
https://sopharmacy.bg/search.html?phrase=biotrade

# 641
  • София
  • Мнения: 9 538
Къде в района мога да занеса таблет за диагностика и ремонт? Изведнъж отказа де се включва при положение, че е заредена батерията. Ако е място, за което имате отзиви, ще е плюс, но ми върши работа и просто информация за сервизи в района.
Май има някакъв сервиз на бул Гоце Делчев след кръстовището с бул България в посока Южния парк? Има ли, или съм в грешка?

# 642
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз нося таблети и телефони на Бъкстон, бл. 208( мисля, че беше). Блокът срещу О'Шипка, входът е към Каблешков (А). Доволна съм в годините от тях.

# 643
  • София
  • Мнения: 9 538
Благодаря! На удобно място ми е.

# 644
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте Simple Smile Средната щерка иска да плете ... Може ли да мо кажете къде има кинкалерия, за да купя прежда и куки. С трамвай 5 от Княжево ще се придвижваме, та ако се сещате за нещо ще съм ви много благодарна, за да не слизаме чак до Пиротска ... Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт