Откраднат живот - ТЕМА 36 Критична точка... Св. Кирил е странно място

  • 41 018
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ама и Сашко сте сложили 😆😆😆 че помни ли го някой.
Чакам с нетърпение професор Гочева да се развихри,  че това с Ваня не се търпи.
О, ще е страшно, усещам бурята от сега още!
Чудовищно страшна е мама Мазова с тези смразяващи поглед и глас....  Бррррр!

# 31
  • Мнения: 5 846
Моят глас е за Марио, Калин, Захариев и Фотев.😁

# 32
  • Мнения: 34
Здравейте, не е много по темата, но някъде трябва да питам Simple Smile Тъй-като следя сериала от края на четвърти сезон, не мога да разбера детето на Мазов и Хинова от чия яйцеклетка е - на Хинова или на тази Ваня? Благодаря предварително!

# 33
  • Мнения: X
Здравейте, не е много по темата, но някъде трябва да питам Simple Smile Тъй-като следя сериала от края на четвърти сезон, не мога да разбера детето на Мазов и Хинова от чия яйцеклетка е - на Хинова или на тази Ваня? Благодаря предварително!
Здрасти! На Хинова е яйцеклетката.

# 34
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Големи ядове ще берат Мазови, тази е много зла /Гочева/.

Интересно ми е по какъв повод ще се окаже Стилянова в колата на Фотев, може би под предлог да говорят нещо за Пецко.

# 35
  • Мнения: 9 233
Не ме убивайте с камъни Peace
Чисто визуално двамата братя, хич не ми харесват.
Добре че, се появи Калин с Наталка, малко да се порадвам и аз

# 36
  • Мнения: 3 818
Големи ядове ще берат Мазови, тази е много зла /Гочева/.

Аз си мисля, че все пак при Гочева водещото ще е това, което е добро за Мазов. Както и да бучи майка му, колкото и да е студена, саркастична и зла, той ѝ е син и мисля, че това ще надделее над всички останали нейни пориви да бъде зла твар. Проблемът е обаче, че Стефан не вижда проблем при Ваня, той си е наумил, че Лора е загубила разсъдъка си и се сърди за щяло и нещяло. Даже не знам дали Гочева няма пък да припознае във Ваня майката на наследника и да се отнесе към нея позитивно. От друга страна, Ванчето пък може да е достатъчно хитра и да успее да изработи и мама Мазова.

Пинко, той фен клубът на братята и без това се пренасели Grinning Hug

# 37
  • Мнения: 7 253
Ама моля ви се, струва ми се голяма обида за интелекта на Гочева да попадне под влиянието на Ваня.

# 38
  • Мнения: 9 374
Тъмна Индия ми е на мен Гочева по този въпрос. Grinning Ще разберем довечера надявам се.

# 39
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Не ме убивайте с камъни Peace
Чисто визуално двамата братя, хич не ми харесват.
Добре че, се появи Калин с Наталка, малко да се порадвам и аз

Споко, за мен са си братя грозници Wink

# 40
  • Мнения: 9 374
Не ме убивайте с камъни Peace
Чисто визуално двамата братя, хич не ми харесват.
Добре че, се появи Калин с Наталка, малко да се порадвам и аз

Споко, за мен са си братя грозници Wink

Е, имат си някакъв чар все пак според мен, нищо, че не са най-големите красавци.

# 41
  • Мнения: 7 253
Той и Венсан Касел не е красавец, ама...

Марио има нещо повече от чисто класическа красота.

# 42
  • Мнения: 338
Аз точно мъже като Марио на външен вид харесвам- един грубоват, леко "недодялан", необработен чар. С една дума Мъж, не някакви сладникави момченца Simple Smile)

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Не ме убивайте с камъни Peace
Чисто визуално двамата братя, хич не ми харесват.

Даже онези двамата льольовци Владов и Пенев са ми по- лицеприятни от тези двамата! Никак, ама никак не ги търпя- нито визуално актьорите, нито като образи.

# 44
  • Мнения: 2 123
Да се разпиша и аз най-накрая в групата! Толкова време ви чета!
 Гласувах за Марио, и моля за прием в неговата фен група!
В този сезон всяка серия очаквам с интерес, докато миналите не следях много редовно. Много са вълнуващи сериите, благодарение на зараждащата се любов между любимата Зорница и Марио. Това ми е водещата интрига за сега и тази при Мазови. Сигурна съм, че мама Гочева ще застане зад сина и снаха си и ще разкаже играта на Ванчето. Е, ще има драма за цвят, но краят ще е щастлив благодарение на мама. Тази жена никой не е в състояние да я подведе или заблуди. Фенка съм й.
Калин и особено Наталия не са ми от любимците, но сега са на път да ми станат неприятни с това лигаво тийнейджърско поведение. Просто не им отива.
Харесвам от първи епизод Фотева.
А Зорница и Марио  са наслада за очите и душата ми!

Общи условия

Активация на акаунт