Откраднат живот - ТЕМА 36 Критична точка... Св. Кирил е странно място

  • 40 944
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 708
И аз да се впиша като фен на т.нар грозник Марио Simple Smile. Умирам за такива "грозници" Simple Smile. А голи охлюви като ди Каприо, титуловани като красавци, не мога да ги дишам Simple Smile. Ама така де, да има за всички, що да се караме Simple Smile (не бъркам играта му и харесвам някои филми с него, но мъжът не харесвам, да си уточня де )

# 46
  • Мнения: 5 846
Да се разпиша и аз най-накрая в групата! Толкова време ви чета!
 Гласувах за Марио, и моля за прием в неговата фен група!
В този сезон всяка серия очаквам с интерес, докато миналите не следях много редовно. Много са вълнуващи сериите, благодарение на зараждащата се любов между любимата Зорница и Марио. Това ми е водещата интрига за сега и тази при Мазови. Сигурна съм, че мама Гочева ще застане зад сина и снаха си и ще разкаже играта на Ванчето. Е, ще има драма за цвят, но краят ще е щастлив благодарение на мама. Тази жена никой не е в състояние да я подведе или заблуди. Фенка съм й.
Калин и особено Наталия не са ми от любимците, но сега са на път да ми станат неприятни с това лигаво тийнейджърско поведение. Просто не им отива.
Харесвам от първи епизод Фотева.
А Зорница и Марио  са наслада за очите и душата ми!

все едно чета себе си 😎👍

# 47
  • Мнения: 3 732
И аз не харесвам братята - външност, говор, поведение, мислене. Смятах, че е грях да го кажа в темата.

Седмична тема е добра идея - много се пише, различни гледни точки. А още по - хубаво би било да пишат повече от четящите.

Гласувах за Калин (любимеца ми), Фотев (ах, тоя глас), Мазов (щото не става за нищо и ми напомня за мен) и Захариев (по същата причина).

Чакам с интерес Фотев и Генадиева. Той е ясно какво иска - да спи с нея, но защо? А тя? Какво ще реши?

# 48
  • Мнения: 3 818
И аз не харесвам братята - външност, говор, поведение, мислене. Смятах, че е грях да го кажа в темата.


Чакам с интерес Фотев и Генадиева. Той е ясно какво иска - да спи с нея, но защо? А тя? Какво ще реши?
Щото сте изпуснали предсезонната подготовка, когато двамата братя ги разкостихме, оплюхме по всички възможни показатели и след това ги анатемосахме Joy После някои от нас обърнахме плочата Grinning
Но тук сме устойчиви на тия неща, не ни жалете чак толкова Grinning

Иначе предполагам, че имаш предвид Захариева. Щото ако беше Генадиева, тя вероятно щеше да го приеме за комплимент Joy

# 49
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 950
И аз доста се учудих за Генадиева.
Гласувах като първия път за Калин, Мазов и Захариев. За Фотев - би трябвало да гласувам за гласа му, но някак не върви.

# 50
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Уроложката все намира с какво да ме изненада, принца търсела. Леле, че тъпотия. Верно искат да я изкарат на акъл като 13 годишна тийн пикла. Мразя такъв тип инфантилно поведение у зряла жена.

# 51
  • Мнения: 9 628
Страхотни монолози на дамите, съдържащи много истина в тях Heart
Зорница поля със студена вода Марио: "Не си ти принца" Grinning

# 52
  • Мнения: 338
Кофти почна- не си принца... може и да не се получат нещата..

# 53
  • Мнения: 2 761
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
Гласувах в анкетата - за Калин, Мазов, Владов и Тасев. Blue Heart

# 54
  • Мнения: 3 818
Страхотни монолози на дамите Heart
Зорница поля със студена вода Марио: "Не си ти принца" Grinning
Сега що го отряза май и тя не знае Grinning

Наталия е самотна, не съм изненадана.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 029
Калин, вярно да си мълчи, че майка му всичко ще издъни.  Laughing

# 56
  • Мнения: X
Страхотно начало!
Да, Марио е далеч от представата за принца на белия кон Wink Но сцената им беше мила Simple Smile

Мама Мазова е Круела де Вил на квадрат!!!!

# 57
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Професор Гочева винаги ми е харесвала, ама сега вече я заобичах! Ваня май си намери майстора, сипаха и с големия черпак  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 818
Аааа, Мама Мазова е жестока!

Дона, беше много мила сцена, наистина.

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Уроложката все намира с какво да ме изненада, принца търсела. Леле, че тъпотия. Верно искат да я изкарат на акъл като 13 годишна тийн пикла. Мразя такъв тип инфантилно поведение у зряла жена.

Точно заради това инфантилно държание не я харесвам. Имаше някакъв проблясък в моменти с Банков, но никакво развитие, никакво!

Общи условия

Активация на акаунт