Откраднат живот - ТЕМА 36 Критична точка... Св. Кирил е странно място

  • 41 024
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Айде сега на баса!!!! Огнянова дали се уреди с шоколадова торта? Joy

# 61
  • Мнения: 7 260
Зорница какво демонстрира, можеше едно Благодаря да му каже на човека...

Гочева не изневери на себе си, радва ме Blush

# 62
  • Мнения: 6 833
Професор Гочева винаги ми е харесвала, ама сега вече я заобичах! Ваня май си намери майстора, сипаха и с големия черпак  Mr. Green
+1 😃

Хинова ми се стори, че доста е напълняла, преди ми се струваше по-клечава?? Или е от дрехите?

Залагам, че Ковачев ще купува торта 😉🍰

# 63
  • Мнения: 3 732
Грешна съм, признавам! Пропуснах предния сезон и не съм писала тук. И ФБ нямам та съвсем не съм за тук.

Жената на Калин имах предвид.

Трудно ми е да запомня кой кой е освен някои от главните герой. Затова не пиша а чета.
Срам ме е.

# 64
  • Мнения: 3 818
Леле, на Фотева и приятелките са куку.

Айде сега да залагаме - кой ще спечели баса Joy
Много са яки като се карат, почти не ми се иска да стават гаджета Joy

Стела, страх я е. Дръпна назад, щото Марио прекалено щастливо взе да се усмихва Grinning

Лутка кукла ли беше на сръбски? Simple Smile
Все тая, ще ги научиш до края, пък ние ще се сещаме Grinning Hug

# 65
  • Мнения: X
Fairy, Зорница ще го спечели, убедена съм Simple Smile Иначе може и след сгаджосването да си се джафкат Wink

Мама Мазова продължава да ме плаши, няма такова свеки Joy

# 66
  • Мнения: 9 628
Ей, голямо зло мама Гочева Joy

Залагам на Зорница, че ще спечели тортата Cake  дали ще почерпи ми е интересно Grinning

# 67
  • Мнения: 7 260
Професор Гочева винаги ми е харесвала, ама сега вече я заобичах! Ваня май си намери майстора, сипаха и с големия черпак  Mr. Green
+1 😃

Хинова ми се стори, че доста е напълняла, преди ми се струваше по-клечава?? Или е от дрехите?

Залагам, че Ковачев ще купува торта 😉🍰


Аз пък се загледах по Мазов, стори ми се отслабнал Smiley

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40 938
Тая Ваня кво ли ще направи???

# 69
  • Мнения: 9 374
Ах, професор Гочева, желязна е тази жена. Grinning Направо й разказа играта, но много я засегна. Прав беше Мазов, като й каза, че заради нея сега може да избяга. Дано не се случи и това. Важното е, че застана на страната на Хинова и Мазов.

Много ми харесаха монолозите на Наталия, Зорница, Галя и Лора отначало. И разговора на Зорница и Марио ми хареса. Как й отговаряше само с да и не, и с една такава доволна усмивка. Тя все пак позна, че е той. Grinning Изглежда са стопили лека полека ледовете помежду си, че и на бас се хванаха сега. Сладки са като се закачат. Heart Eyes Само, че Марио като разбере за Мона и това, че Зорница помага на Тони, се страхувам, че нещата ще се върнат в начална позиция.

# 70
  • Мнения: 9 167
Руса луда кукла е превода на ника Wink

# 71
  • Мнения: 3 732
Плава означава светла като външност (без да съм руса и синеока), луда е ясно (това ми е един от прякорите на работа, другия е Секси), лутка е кукла (почти всички ме смятат за красива външност без мозък; 1% ме виждат истински   https://m.vbox7.com/play:9401cf630c) . Малко не знам коя и какво съм та затова и ника ми е дълъг.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 20:30 от Plava luda lutka

# 72
  • Мнения: X
А, изненадаааааа! И сега няма ли да има торта?

Фотева нещо ме нервира с поведението си

# 73
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 097
Много ми хареса диалога между Наталия и  Стаменова, разплака ме.
Точно заради такива сцени продължавам да гледам сериала.

# 74
  • София
  • Мнения: 27 355
Глас за Калин - Димо Алексиев!  bowuu
Трябваше да може да се гласува само за един или макс двама и да се види реалното отражение на нещата. Ако бе така, Калин щеше да размаже конкуренцията според мен, защото предполагам е избор номер 1 за всеки втори юзър.

Общи условия

Активация на акаунт