Дългото чакане след трансфер - Тема 67

  • 68 182
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 040
Боби, вчера точно споменавах 19ти Март миналата година, за четири от нас беше толкова щастлив ден... тази година май и 4те не сме бременни и нямаме деца... Дано скоро това се промени! Прегръщам те и стискам палци за скорошен старт!
И аз те прегръщам, Сънче и вярвам че тази година ще ни е късметлийска. Нямам търпение да се завърна в тази тема и пак да тръпна в очакване - най-хубавите 10 дни в живота ми са точно тези в очакване на чудото да се случи. Relaxed

# 31
  • Мнения: 3 902
Скоро ще се случи!

# 32
  • Мнения: 6 308
Притеснява ме че Но-шпа и бускулизин изобщо не ми действат, включително и на инжекции. Мислите ли че спазмалгона би имал същият ефект Praynig

# 33
  • Мнения: 1 191
geizer, папаверин пиех аз, на мен също нош пато не ми действа.

# 34
  • Мнения: 6 308
Благодаря. Ще го пробвам, и дано ми действа  Hug

# 35
  • Мнения: 482
Момичета,

а каква е логиката на двойния трансфер през няколко дни ?  Thinking

То не е ли като да върнат 2 заедно? Нещо не разбрах.  newsm78

Мая, възможно е подобна практика да се прилага, за да се хване евентуално изместване на имплантационния прозорец. Нали има теория, че при някои жени той се измества и това се доказва с ЕРА тест.

Само си размишлявам, може и други да са причините Simple Smile

# 36
  • Мнения: 516
Момичета,

а каква е логиката на двойния трансфер през няколко дни ?  Thinking

То не е ли като да върнат 2 заедно? Нещо не разбрах.  newsm78

Мая, възможно е подобна практика да се прилага, за да се хване евентуално изместване на имплантационния прозорец. Нали има теория, че при някои жени той се измества и това се доказва с ЕРА тест.

Само си размишлявам, може и други да са причините Simple Smile
Интересно дали е наистина така както си написала.Ако върши работа да се пробва и тоя вариант.

# 37
  • Мнения: 6 308
Според статията по-назад, се замразяват ембриони и на 3ти ден и на 5ти. След което се прави ЗЕТ на 5ти ден след О, с 2ва ембриона на 3ти и 5ти ден, като имплантацията на ембриона на 3ти ден ще започне чак след 4 дена в случай на изместване на имплантационния прозорец.  Прави впечатление че понякога се имплантират и 2та ембриона, та странна работа с този имплантационен прозорец  newsm78

При двойния трансфер мисля че целта е същата, но ако е пресен няма как да се трансферират наведнъж ембрита с различна степен на развитие.  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 258
Има някаква връзка с изместването на имплантационния прозорец.
Следващия път като отида за трансфер ще питам повече, стига да има кой да ми отговори.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 844
geizer, папаверин пиех аз, на мен също нош пато не ми действа.
+1
И при мен нош-па нямаше ефект, все едно нищо не съм пила.
Папаверин пиех 3х2.

# 40
  • Мнения: X
По принцип имплантацията се случва в рамките на 1-2 дни,.Когато се предполага че и имплантационния прозорец е изместен,може да се пропусне точния момент.С двойния трансфер се покрива максимално периода на имплантация.При мен станаха бластоцисти,един върнаха пресен на 5 ден,др замразиха и върнаха размразвйки след 2 дни. Та две бебета накрая

# 41
  • Мнения: 6 308
Това звучи много добре. Но нали имаше някакво изследване което се правеше за определяне на импл. прозорец. Дали не е по-добре първо то да се направи, отколкото да се хабят ембрита на сляпо ...

# 42
  • Мнения: X
Това звучи много добре. Но нали имаше някакво изследване което се правеше за определяне на импл. прозорец. Дали не е по-добре първо то да се направи, отколкото да се хабят ембрита на сляпо ...

Ами при мен не показа оиклонение тази биопаия за определяне на имплантационния прозорец,но предвид многото неуспехи,доктора реши да направи двоен трансфер и се оказа че с право

# 43
  • Мнения: 1 258
kriki, да са ти живи и здрави дечицата.
geizer, имам правена биопсия, показа изместване на прозореца с един ден, обаче сега като стартирахме ЗЕТ, овулацията ми беше много ранна, на 10 ти ден, просто този цикъл фоликулите едно, че бяха повече и големи като мм.
Та предполагам, че затова доктора предложи този вариант.

# 44
  • Мнения: 1 680
А този прозорец дали се променя всеки цикъл? Ако веднъж съм имала инплантация,  означава ли, че нямам проблем  с него и при друг трансфер няма да е изместен?

Общи условия

Активация на акаунт