Дългото чакане след трансфер - Тема 67

  • 68 167
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 158
Ellie, Andji стискам палци.

# 16
  • Мнения: 1 258
pepe83, благодаря ти! Hearts

# 17
  • Мнения: 289
Момичета,момичета започнах да се обнадеждавам.На 5 дневен ембрион на:
12 ден-ЧХГ 90
14 ден ЧХГ 233
18 ден ЧХГ 1958

# 18
  • Мнения: 1 258
tachi-pa, поеми си дълбоко дъх и си отпусни душичката.
Леко бременеене и красиво момиченце на финала ти пожелавам!

# 19
  • Мнения: 268
Прекрасен резултат, честито  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 305
Страхотен резултат.    bouquet

# 21
  • Мнения: 289
Благодаря Ви момичета!Желая Ви много успех на всички!Вярвайте и бъдете колкото може по спокойни-хубавите неща ще се случат при всяка.

# 22
  • Мнения: 1 592
Момичета,

а каква е логиката на двойния трансфер през няколко дни ?  Thinking

То не е ли като да върнат 2 заедно? Нещо не разбрах.  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 258
И аз не знам точно, за това питах в темата, а и в нета има много малко информация . Този метод въобще не беше в плановете ни, просто в деня на прегледа преди трансфера и лепилото, доктора ни го предложи, като беше категоричен, че с този вариант няма начин да не успеем.
Лошото е, че снощи ме хванаха много силни коремни болки, направо се превих на две и не можех да дишам близо два часа. И с тези контракции едва ли нещо е оцеляло от първия трансфер.

# 24
  • Мнения: 186
може би опитват дали този метод дава по-добри резултати. за да има сигнификантен резултат, трябва да се приложи на n-брой пациенти.

# 25
  • Мнения: 6 305
     За евентуални контракции не дават ли някакви медикаменти преди трансфера? Ако може да препоръчате нещо, че смятам изрично да си поискам, като дойде времето за трансфер ....

# 26
  • Мнения: 3 902
При моят доктор в деня преди трансфера имаме 3х2 но шпа, а час преди самия трансфер ни слагат инжекция с но шпа. 

# 27
  • Мнения: X
Моят д-р изписва след трансфер  3*2 ношпа и 3*2 бусколизин, в деня на трансфера поставят инжекция с бусколизин.

# 28
  • Мнения: 6 036
Успех, момичета и от мен! Миналата година на днешната дата ми беше пункцията, на 19-ти трансфера, а на 30-ти видях най-прекрасното ЧХГ на света. Въпреки неуспеха впоследствие за мен март ще е винаги месец със специално значение. Hearts
Пожелавам на всички ви този месец  да ви донесе тази прекрасна емоция и да е предвестник за още по-голямата емоция след  9 месеца.

# 29
  • Мнения: 3 902
Боби, вчера точно споменавах 19ти Март миналата година, за четири от нас беше толкова щастлив ден... тази година май и 4те не сме бременни и нямаме деца... Дано скоро това се промени! Прегръщам те и стискам палци за скорошен старт!

Общи условия

Активация на акаунт