Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 67

  • 71 262
  • 711
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 10 642
Клостила го няма по аптеките, казаха ми, че осигуряват те. За другите може и с рецепта да е Simple Smile

Да, разбрах, че са го спрели.
Но щом има вариант да го осигурят, чудесно.
Колкото и да го плюят, от хапчетата на мен само той ми действаше. Нито фемара, нито аримидекс ми действаха

# 691
  • София
  • Мнения: 23 165
обаче фемара и подобни не във всички аптеки има.
или не дават малки количества, а по цяла кутия.

# 692
  • Мнения: 728
Здравейте, утре имам час за стартиране на стимулация. Пациентка съм на др. Цветков, но той утре отсъства и ми запазиха при др. Персенска. Та питането ми е дали има много забавяне в часовете при нея?

# 693
  • София
  • Мнения: 1 121
Hristinchet0, различно е. Случвало ми се е да чакам и по 2 часа (повечето пъти), друг път по 40мин - 1час. Миналия месец пък беше подранила с часовете.
Ако си от София можеш да звъниш на телефона за закъснения. Аз така правя и преценявам кога да тръгна от работа.

# 694
  • София
  • Мнения: 9 111
Момичета, ако не мога да платя всички лекарства, които ми изпишат от манипулационната, проблем ли е на  следващото ходене да ги доплатя?

# 695
  • София
  • Мнения: 211
Не, аз също съм плащала на следващо ходене. Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 9 111
Благодаря Hug! Що рев изревах заради тази забравена парола на електронното банкиране, защото бях планирала да си прехвърля пари по дебитната карта и да имам за лекарствата за стимулация. Явно вече почва всичко да ми идва в повече.
Започвам сериозно да се замислям да приключвам скоро Flushed .

# 697
  • София
  • Мнения: 211
Приключвай, но само с положителен резултат, иначе Не!!!  Wink

# 698
  • София
  • Мнения: 2 630
Здравейте,
след аборта генетик ми препоръча да изследвам антифосфолипдни антитела- 3 вида, но сега видях, че в началото на първата ми бременност сме ги пускали с имунолозите в Надежда и са били ок. Дали се променят с времето?

# 699
  • София
  • Мнения: 7 645
да, могат да се променят, особено ако е минало доста време.
Те са показател за "придобита" тромбофилия.
Хубаво е и за вродените тромбофилии да се изследваш, по-добре да знаеш че всичко е ок, отколкото да се притесняваш.

Късмет Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 2 630
Всичко ще пускам явно:) Благодаря.

# 701
  • Мнения: 400
Интересува ме акта за раждане на детето от къде се взима като е родено в София,от тамошна община или такава по адрес на родителите?
Актът за раждане се получава от общинаата по постоянен адрес на майката.
След като е родено в София ,в болница Надежда ,мъжът ми го взе от община Красна поляна,но носеше и моята  лична карта.Казаха ни ,че няма такъв вариант да го изпращат по местоживеене.И за припознаването болницата не се ангажира с нищо.Вие трябва да си донесете документ от нотариус.

# 702
  • Мнения: 19 690
Да похваля новото приложение на клиниката. Изглежда много удобно!

# 703
  • София
  • Мнения: 1 121
Да похваля новото приложение на клиниката. Изглежда много удобно!
Раздуй още малко, с каква насоченост е?

# 704
  • Мнения: 19 690
Разкошно е! Има опция за оставяне на съобщения до лекарите, за проверка на задължения, за запазване на час, резултатите от изследванията излизат директно. Само функционалността за ин витро не работи още, но идеята е да има напомняне за инжекции, манипулации и всичко, което съпътства опита.

Много, много е добро. Поне засега не откривам някакви бъгове, така че горещо препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт