17 юни - среща в София. Цветно/етно парти

  • 14 883
  • 505
  •   1
Отговори
# 15
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Аз съм за Щастливеца. Когато кажете идваме.

# 16
  • Мнения: 2 249
искам и аз newsm44

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Надявам се и аз да се включа HugДано само да не се насрочи срещата за юли месец Confused

# 18
  • Мнения: 3 336
И аз бих се включила, още повече, че имам една подписка за подписване във връзка с протеста на 1 юни заради ниските заплащания за майчинството и детските. Та, ако го направим до 1 юни ще е супер!

Ако не се организира срещата дотогава, мисля в понеделник, вторник и сряда да събирам подписи на входа на южния парк. Ако има желаещи да заповядат , сигурно ще си направя плакат, но по двойната количка ще ме познаете със сигурност:bouquet:

Текста можете да видите тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102566.0

# 19
  • Мнения: 1 492
И аз искам, ама как да се придвижа до Щастливеца Sad  .Ще ме амбицирате да изкарам най-накрая един шофьорски курс.

# 20
  • Мнения: 1 462
Дамаянти направи страхотен колаж от снимки

http://www.bg-mamma.com/fotos/BgMammi.jpg
Ееех, направо чух глъчката като видях тези снимки... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 370
Хм....то Шастливеца 'убаво, ама които не сме шофьорки???  Thinking
Аз май по съм ЗА градината на СЛАВЯНИ, а и там вече ни знаят и кътните зъППки. hahaha
Освен това ще си изпробвам наяве новото именце, хихихихи.

# 22
  • Мнения: 5 228
Мацки, Щастливеца е бирария на Оборище и канала, а не на Витоша.  Laughing Има и разни екстри за децата - катерушки и т.н. И бира ще се намери. За цаца не знам.

# 23
  • Мнения: 27 524
Аааа, не може ли да е по-натам? Искам и аз да дойда, но след 18-ти юни съм си в София...  Sad Иначе кога пак ще се съберете?

# 24
  • Мнения: 5 370
Мацки, Щастливеца е бирария на Оборище и канала, а не на Витоша.  Laughing Има и разни екстри за децата - катерушки и т.н. И бира ще се намери. За цаца не знам.
Посипвам си главата с пепел...............напрао неподготвена сА изказах. ooooh! Blush
БЛОНДИ-може бе, тъкмо като е накрая на юни-после всеки хуква на моренце нанякъде и наесен пак. Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 61
Хм....то Шастливеца 'убаво, ама които не сме шофьорки???  Thinking
Аз май по съм ЗА градината на СЛАВЯНИ, а и там вече ни знаят и кътните зъППки. hahaha
Освен това ще си изпробвам наяве новото именце, хихихихи.
За тези които които не карат си има шофьори  Wink

# 26
  • Мнения: 4 473
Хм....то Шастливеца 'убаво, ама които не сме шофьорки???  Thinking
Аз май по съм ЗА градината на СЛАВЯНИ, а и там вече ни знаят и кътните зъППки. hahaha
Освен това ще си изпробвам наяве новото именце, хихихихи.
За тези които които не карат си има шофьори  Wink

Има, ама те на лимонаТка ли да седят Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 647
Аааа, не може ли да е по-натам? Искам и аз да дойда, но след 18-ти юни съм си в София...  Sad Иначе кога пак ще се съберете?

Много искам да се запозная с теб.  Hug

# 28
  • Мнения: 27 524
Аааа, не може ли да е по-натам? Искам и аз да дойда, но след 18-ти юни съм си в София...  Sad Иначе кога пак ще се съберете?

Много искам да се запозная с теб.  Hug

И аз, и аз  Hug И с кого ли не още  Flutter Идвам си на 18-ти юни, ама от 24 до 1 юли сме на море. После съм си в София до 6-ти август.   Confused Дано се нагласите в някоя дата да съм на линия, че после чак есента...пак ме няма и ще остане кой знае за кога и само ще ви завиждам на снимките и халбите  Cry

# 29
  • Мнения: 5 370
БУТАЛОто-моят мъж само като чуе вече Бг-мамма-и му се изправят всичко коси.
Тъй че....ще рече"опрааай са сама".
Ма то се оказа друг ЩАСТЛИВЕЦ, за ЩАСТИЕ Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт