1 АЕГ - тема 2

  • 86 963
  • 724
  •   2
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 688
Аз моя син го записах сама през 2017г., защото той беше в чужбина. Никой не го е търсил.

# 496
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Няма нужда да присъства ученика при записването.

# 497
  • София
  • Мнения: 2 901
Онзи ден записвах бъдеща осмокласничка без нейно присъствие.

Казаха ми, че първата родителска среща е на 11.9 от 18:00 часа.

# 498
  • София
  • Мнения: 98
Онзи ден записвах бъдеща осмокласничка без нейно присъствие.

Казаха ми, че първата родителска среща е на 11.9 от 18:00 часа.


Много блогодаря за информацията. Наистина ми беше много важна датата на родителската среща. Приятна вечер и успех на девойката!

# 499
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Браво на ръководството щом от сега се знае датата за осмокласната РС. По наше време казваха д се обадим септември, защото всички са отпуск.

# 500
  • София
  • Мнения: 98
Онзи ден записвах бъдеща осмокласничка без нейно присъствие.

Казаха ми, че първата родителска среща е на 11.9 от 18:00 часа.


Много блогодаря за информацията. Наистина ми беше много важна датата на родителската среща. Приятна вечер и успех на девойката!

А униформите сега ли се купуват или поръчват? Трябва ли да нося в себе си пари за нещо на този етап?

# 501
  • София
  • Мнения: 2 326
Не се поръчват и купуват при записването, а най-рано през октомври. На всяко дете се взима мярка предварително. Ще ви обяснят подробно на родителската среща. Успех!

# 502
  • София
  • Мнения: 98
Не се поръчват и купуват при записването, а най-рано през октомври. На всяко дете се взима мярка предварително. Ще ви обяснят подробно на родителската среща. Успех!

Много благодаря!

# 503
  • София
  • Мнения: 98
Да се отчета и в тази тема - утре се записваме в Първа АЕГ в паралелка АЕ+ФЕ+М Simple Smile

# 504
  • София
  • Мнения: 6 094
Честито и добре дошла!

# 505
  • Мнения: 2
Да се отчета и в тази тема - утре се записваме в Първа АЕГ в паралелка АЕ+ФЕ+М Simple Smile
честито

на първата РС ще можете да си закупите първата част на учебника АЕ и тетрадка от общо 3 части , другите се закупуват по нататък ,- порядък 40лв на част , ще минат и другите учители и ще ви продиктуват какви учебници ( на кое издателство) и тетрадки  да приготвите , униформите се плащат на тази РС по желание и като започнат учебната година им взимат мярка - някъде към ноември ще са готови ориентировъчни - сако 50 лева , тениска 20 и от тениските се купуват 2 броя .Моят съвет е да си купите само една тениска - при нас по късно през учебната година се уточни - униформа се носи 1 или 2 дни в седмицата и най-важното под униформа се разбира ЕДНО ОТ ТЕЗИ ДВЕ НЕЩА тениска или сако . И естествено сакото което е много неудобно и нефункционално излезе от употреба . Та платете една тениска за начало , винаги по всяко време на годината може да си поръчате още тениски или сако .Ще събират и дарения за настоятелството в порядъка 10-20 лева или кой колкото даде - не са хич задължителни.
Успех в новото училище и късмет с класния първата година

отговорих на ваш въпрос от по горе

# 506
  • София
  • Мнения: 98
Да се отчета и в тази тема - утре се записваме в Първа АЕГ в паралелка АЕ+ФЕ+М Simple Smile
честито

на първата РС ще можете да си закупите първата част на учебника АЕ и тетрадка от общо 3 части , другите се закупуват по нататък ,- порядък 40лв на част , ще минат и другите учители и ще ви продиктуват какви учебници ( на кое издателство) и тетрадки  да приготвите , униформите се плащат на тази РС по желание и като започнат учебната година им взимат мярка - някъде към ноември ще са готови ориентировъчни - сако 50 лева , тениска 20 и от тениските се купуват 2 броя .Моят съвет е да си купите само една тениска - при нас по късно през учебната година се уточни - униформа се носи 1 или 2 дни в седмицата и най-важното под униформа се разбира ЕДНО ОТ ТЕЗИ ДВЕ НЕЩА тениска или сако . И естествено сакото което е много неудобно и нефункционално излезе от употреба . Та платете една тениска за начало , винаги по всяко време на годината може да си поръчате още тениски или сако .Ще събират и дарения за настоятелството в порядъка 10-20 лева или кой колкото даде - не са хич задължителни.
Успех в новото училище и късмет с класния първата година

отговорих на ваш въпрос от по горе


Много благодаря за информацията.Дано утре записването стане бързо и да се успокоим поне за малко от всички емоции.  Надявам се средата в училището да е добра. Едва ли още на записване ще ни кажат кой ще е красният ни ръководител, но дано наистина попаднем на добър!

# 507
  • Мнения: 156
Да се отчета и в тази тема - утре се записваме в Първа АЕГ в паралелка АЕ+ФЕ+М Simple Smile


И аз утре записвам в същата паралелка.Можем да обменим информация после.
Момиче или момче?

# 508
  • София
  • Мнения: 2 326
По мой спомен сакото беше над 50 лв. ( върти ми се 70, нека и друг да се включи) В нашия клас всички деца имат сака и не ни питаха, дали искаме или не. Simple Smile Но не пречи на родителската среща да попитате, дали сакото е задължително. Тениски е добре да имате две. Бели са и се захабяват бързо от честото пране. Ако разчитате на една, скоро детето ще се срамува да я облича Simple Smile. Нашата класна следеше за униформа три пъти в седмицата и искаше обяснение когато някой няма. Говоря за 8. клас. Предполагам, че в горните класове става по-лежерно:)
Честито на всички новоприети деца!

# 509
  • Мнения: 105
Да се отчета и в тази тема - утре се записваме в Първа АЕГ в паралелка АЕ+ФЕ+М Simple Smile


И аз утре записвам в същата паралелка.Можем да обменим информация после.
Момиче или момче?

Туп и аз тук. Записах синковеца към 8,30 в паралелката /М+Фр./.

Общи условия

Активация на акаунт