1 АЕГ - тема 2

  • 86 880
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 584
В нашият клас има ново момче, на мястото на друго, напуснало. Бройката си е същата, като миналогодишната.

# 676
  • София
  • Мнения: 2 308
Където са 26-27, там са и 32. Wink Все ще ги изучим... Качествено или не толкова. Simple Smile)
И ние до 5-6 клас бяхме около 38 в класа, но в гимназията 25.
 Izida, децата първите дни постоянно се разпитват кой от къде е и с какъв бал е приет:))). Като че кой знае какво значение има това. Сигурно ще разберат как са “кацнали” парашутистите, освен ако не им в проведен строг инструктаж да си мълчат или да представят някаква правдоподобна версия.

# 677
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Сигурно ще разберат как са “кацнали” парашутистите, освен ако не им в проведен строг инструктаж да си мълчат или да представят някаква правдоподобна версия.
Ако са такива вероятно има инструктаж. Както и да е де. Уж въведоха някакви по-строги правила за надплановия прием, но очевидно винаги се намират вратички.

Да попитам майките на другите осмокласници - по английски език пишат ли много думи, имат ли много домашно? Защото при сина ми е много лежерно в момента. До вчера беше изписал едва страница и половина в тетрадката по английски.

# 678
  • Мнения: 21 455
Междувременно правилата бяха променени преди началото на учебната година. Въпреки това ми се струва доста бързо реализирането на надпланов прием по новите условия.

# 679
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Междувременно правилата бяха променени преди началото на учебната година. Въпреки това ми се струва доста бързо реализирането на надпланов прием по новите условия.

Къде мога да прочета, какви са новите условия?

# 680
# 681
  • Мнения: 156
Сигурно ще разберат как са “кацнали” парашутистите, освен ако не им в проведен строг инструктаж да си мълчат или да представят някаква правдоподобна версия.
Ако са такива вероятно има инструктаж. Както и да е де. Уж въведоха някакви по-строги правила за надплановия прием, но очевидно винаги се намират вратички.

Да попитам майките на другите осмокласници - по английски език пишат ли много думи, имат ли много домашно? Защото при сина ми е много лежерно в момента. До вчера беше изписал едва страница и половина в тетрадката по английски.

И аз съм на мнение, че е лежерно, но нека да имат време и да свикнат.Нашата класна им е казала,че първата седмица ще е така.После ще се заселят.

# 682
  • София
  • Мнения: 10 309
Сигурно ще разберат как са “кацнали” парашутистите, освен ако не им в проведен строг инструктаж да си мълчат или да представят някаква правдоподобна версия.
Ако са такива вероятно има инструктаж. Както и да е де. Уж въведоха някакви по-строги правила за надплановия прием, но очевидно винаги се намират вратички.

Да попитам майките на другите осмокласници - по английски език пишат ли много думи, имат ли много домашно? Защото при сина ми е много лежерно в момента. До вчера беше изписал едва страница и половина в тетрадката по английски.


Целия 8ми клас беше лежерно, надявам се 9ти клас да са по-натоварени  Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 1 082
Когато поставяш правила, а няма контрол, това е в ущърб на децата. Сигурно студентите по Психология го учат в първи курс.
Който дошъл с униформа, дошъл...
А за новата сграда дъщеря ми /10 клас/ каза : “ най-накрая да си проличи, че сме елитно училище”.
Директорката обаче, трябва да помисли за някакво въртене на класните стаи, защото не е никак справедливо едни деца да учат там, други не!!

# 684
  • Мнения: 135
Здравейте, къде продават учебници втора употреба специално за АГ? Дали някои деца не си продават целите комплекти?

# 685
  • София
  • Мнения: 6 094
Децата ви да потърсят от по-големите в гимназията.

# 686
  • Мнения: 47
Някой зане ли за родителска среща този четвъртък 26.09?

# 687
  • София
  • Мнения: 2 839
Ще има, да.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 686
Синът ми ми каза, че ще има РС в четвъртък, но на сайта не пише нищо. За час - нямам представа.

# 689
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Тази родителска за всички класове ли е?

Общи условия

Активация на акаунт