Очила за 7-месечен бебок?Има ли?

  • 1 404
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
В Данет-а няма,утре ще търся в Пловдив магазин "щъркел" и ще кажа цената Sunglasses
Във Вис Виталис има от новите модели с готино калъфче 0-12мес. -25лв.
Да и аз от там взех,наистина са хубави стаклата Peace и рамката е мека,но нямат ластик.Отначало беба не щя да ги търпи,ама като я олиша не ги маха,дано да ги носи,че мъжо каза,че ще ми ги облъска в главата в противен случай hahaha

# 16
  • Мнения: 324
аз гледах в Premaman, обаче марката не погледнах  Embarassed

# 17
  • Мнения: 6 323
В Данет-а няма,утре ще търся в Пловдив магазин "щъркел" и ще кажа цената Sunglasses
Във Вис Виталис има от новите модели с готино калъфче 0-12мес. -25лв.

Хм...  newsm78
Вносителите на Чико предлагат 8 модела бебешки очила тази година, но 4 от моделите са за 12+ м. и 4 модела са за 24+ месеца.

Има по 2 модела за момиче и 2 модела за момче от всеки размер и всеки модел се предлага в две цветови комбинации.

12+ м. за момче
 

12+ м. за момиче
 

24+ м. за момче
 

24+ м. за момиче
 

Иначе цената е същата - 25 лева.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 308
Аз мислех на ЧИко да купувам,но реших първо да проверя дали ще носи моята дъщеря очила,тя е на 1 год.Купих на ТСМ-4 лв,розови,с камъчета по рамката,в кутийка.Но не ги ще,а и са и големи.Така че ще изчакаме с очилата

# 19
  • Мнения: 245
Аз мислех на ЧИко да купувам,но реших първо да проверя дали ще носи моята дъщеря очила,тя е на 1 год.Купих на ТСМ-4 лв,розови,с камъчета по рамката,в кутийка.Но не ги ще,а и са и големи.Така че ще изчакаме с очилата
На Чико са им меки рамките и като я залиша беба с нещо и ги слагам и тя все едно няма нищо Party,а като не я занимавам ги сваля и ги лапа....ако можеш да вземеш от някой да пробваш като са с меки рамки може и да ги търпи.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт