Бившият и неговото завръщане

  • 12 970
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
тая тема, ама страшно ми прилича на оная, с любова, сънуването, братовчедките под прикритие, после братовчедките, гаджета на любимия, заминавания в чужбина, набеждавания в магьосничество и тн.
и там имаше любов, тежки характери и пиене май

що изперкал народ има по света....


Другата тема явно бие моята. Чак толкова драма няма при нас.
Има и по-зле случаи, където се прави системно и хората умишлено го прикриват.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Винаги има и по-зле ама теб това не те топли. Не се утешавай с тая мантра.

# 17
  • Мнения: X

Има и по-зле случаи, където се прави системно и хората умишлено го прикриват.
По-зле от любов към наркоман, който ти е изневерявал и те е изоставил с дете на път и връщане към същия за сметка на читаво семейство трудно може да се намери. Пък на тебе единствената грижа ти е да си отмъстиш на настоящото му гадже (от ревност без съмнение), че се ... с бившия ти.
Толкова е вулгарно, че само вулгарни думи ми идват на ум.

# 18
  • Мнения: 13



Тоест ти заради ,,този индивид,, си склонна да съсипеш семейството си ?
Така излиза, да.
Не съм отишла с тези намерения, но това не ме оправдава.

# 19
  • Мнения: 630



Тоест ти заради ,,този индивид,, си склонна да съсипеш семейството си ?
Така излиза, да.
Не съм отишла с тези намерения, но това не ме оправдава.


Звучиш все едно слабо те интересува какво ще направи мъжа ти.
Очевидно не си щастливо обвързана.
И според мен май там ти е проблемът.
Направи си услуга и започни да се обичаш повече.
Тогава може би всичко ще ти се нареди по-добре.

# 20
  • Мнения: X
Две думи  - жалка картинка.
Малко повече думи - сама си създаваш проблеми със самовнушения за 'голямата любов, индивида Йордан', а за 'приятелката' се самонавиваш.
Обаче не е 2008ма, а 2018та. Вземи да пораснеш и да си гледаш отговорностите. На Йордановия има коя да кацне, не го мисли. Гледай твоята британска приказка да не стане драма.

Последна редакция: пт, 16 мар 2018, 22:24 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 13
Е, променил ли се е? А ти променила ли си се?
Напълно споделям мнението на HighSpeed
Сигурна съм, че той не е.
За мен, бях решила, че съм се променила за последните 6 години, но явно че не е така.

# 22
  • Мнения: X

За мен, бях решила, че съм се променила за последните 6 години, но явно че не е така.
Ами то от тебе зависи - кой да те спре по нанадолнището? Звучиш като веселия самоубиец.
Мъжа ти натири ли те вече, че така незаинтересовано се изказваш по негов адрес?
Имаш ли собствен живот в Англия или разчиташ на мъжа си?

# 23
  • Мнения: 13
Хора, вижте, аз не се оправдавам по никакъв начин. Даже, сама не мога да повярвам, че позволих това да се случи. Жалко, долно или каквото и да го наречете не променя фактите. Знам, че е глупаво и направо мога да се нарека мазохист, поради факта, че след всичко което преживях с него, пак към него се връщам. Пак казвам, осъзнавам че с Йордан няма да е приказка и затова няма и да си го причиня. По-добре да съм си сама. Може би ми се искаше поне 1 път той да страда. За това и си мислех да съобщя на приятелката му. Но той сам ще си опропасти връзката. Умее ги нещата по-добре от мен.
За човека в Англия... исках или не, предадох доверието му. За това друга дума няма. Няма и оправдание. Не съм си замълчала за случилото се, поне имах очите да си призная грешката. Може би не го обичам, както обичам Йордан, но обич има и там. Не съм зависима от него, работя и полагам усилия наравно с него.
Може би дойде момента, в който истината, от която цял живот се притеснявах и полагах усилия да не съм такъв човек, изплува на яве. Чувствам се ужасно, че му причинявам това, но лично за мен е по-добре да знае истината, отколкото да го лъжа право в лицето. Големи хора сме, всеки от нас е правил грешки, малки или големи. Глупавото при мен е, че в желанието си да причиня страдание на Йордан, успях да стъпя на неговото ниво и сега ще си нося последствията за това.
Цялата тази история се случи миналата неделя. В сряда се прибрах в Англия и разказах всичко на приятелят си.
На всички вас, дето се чудите как може такова нещо, ще кажа ето може и се радвайте, че не сте от тези слаби хора като мен. Няма по-гадно наказание от чувството за вина.

# 24
  • Мнения: 630
И каква е целта не темата ?

# 25
  • Мнения: X
За какво е темата всъщност?

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Явно споделя тук, за да ѝ олекне и с тайната надежда, че някой ще тръгне да я успокоява, че не се е случило кой знае какво.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 605
А мъжа ти какво каза в отговор на твоето признание?

# 28
  • Мнения: X
Сигурно му е дошло като гръм от ясно небе.

Ами то няма нищо непоправимо - млада, здрава, права, работи в чужбина, животът е пред нея. Прецакала е една потенциално добра връзка, но явно не е била готова изначално да влезе в нея. Решението да остане сама ПОНЕ ЕДНА ГОДИНА е добро. През това време хубавичко да размисли, че не заслужава да я ползват като парцал и другия път да действа по-умно.
Най-тъпото нещо е това с "да го има за една нощ".
А оня боклук следва да го забрави и изтрие напълно от живота си. Развила е психическа зависимост, вероятно поради проблеми със самочувствието.

# 29
  • Мнения: 3 732
Авторката не знае доброто или лошото момче да избере.

Авторке, ще те боли ли ако мъжа ти те зареже? Това заслужаваш.
 За Йордан разбрахме. Кажи нещо за мъжа ти.

Общи условия

Активация на акаунт