Бившият и неговото завръщане

  • 12 980
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
И к'во, написахте ли си сценария за сериал/риалити/дописка:)

# 46
  • Мнения: 9 196
Понякога, не винаги, но понякога ... хората напълно си заслужават всички гадости, които им се случват - например сега!
Заслужават си да ги псуват, бият, е** и зарязват. Заслужават си да ги пълнят и да се стържат. И други неща си заслужават и вярвам, че ще си ги докарат с времето.

И най-гадното от всичко не са изневерите, лъжите, униженията и боклучавия живот. Най-гадното е, че винаги намират, как да се ПОХВАЛЯТ с "подвизите" си. Или с плановете си за такива. И не чувстват грам срам и разкаяние. Горди са от себе си и се чувстват специални ....

# 47
  • Мнения: 630
В случая тук мен последното нещо,което ме стряска е фактическата изневяра.
Авторката има доста други по-сериозни проблеми.
А фактическата изневяра е само резултатът от тези проблеми.

# 48
  • Мнения: 1 121
Ей, страшна работа това, гастербайтерството, такава хубава страна като България съсипа.

# 49
  • Мнения: 9 196
Ей, страшна работа това, гастербайтерството, такава хубава страна като България съсипа.

Ето това е начина да се върнат "младите" в България. Издирват се бившите, една нощ сеанси и зарязват и семейство, и работа в обетованите земи. Желателно да са наркомани, комарджии и женкари. Алкохолици - също е плюс. И разбира се - бивши по собствена инициатива.

# 50
  • Мнения: 1 121
Това е интересна насока за темата. Наркоманията и алкохолизма мъжки пороци ли са? Тука доста съм чел за мъже наркомани и алкохолици, за жени - никога. И мъжете такива, всичките си стоят в България, а жените като по-интелигентни - забиват на запад. То и Лондон е един запад, да ти умре коня,ама карай...

# 51
  • Мнения: 73
, или поне да се възползвам максимално и просто да знам, че винаги мога да го имам за 1 нощ когато съм в България?             


От тези думи които си написала ми идва да ти пожелая дано англичанина да те зареже защото си лека жена ако всички момичета които са има ли любов бивша и се омъжат и спат с бившите щеше да е содом и гомор

# 52
  • Мнения: 1 334
Боже мили, слез и си прибери вересиите!

# 53
  • Мнения: 2 755
Не става ясно за какъв.... ти беше да казваш на мъжа си какво се е случило. Тук виждам подсъзнателно желание за раздяла от твоя страна.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 705
Какви хубави спомени?!? Връзката ви е била кошмар след кошмар. Само да кажа, че си направила услуга на всички ви като си абортирала и не си родила детето.

И хич не се оправдавай, че си се навила да го видиш щото сте си дължали обяснения. Това е удобен предлог за да отидеш и отново да се опиташ да подкараш тая "връзка", за която трябва единствено да си благодарна, че е приключила. Обяснения, боже мой. И какво промениха обясненията освен, че съсипаха и малкото, което си постигнала след раздялата с този...екземпляр?

# 55
  • Мнения: 4 620
Докато си навиваш на пръста за незабравимия Йордан, никога няма да продължиш напред. От незабравимия Йордан смени мантрата на боклукът Йордан и се опитай да си оправиш семейството. Поне да си заслужаваше тая изневяра, но заради такова леке да нараниш един свестен човек е пълно безумие. Вярно е, че човек не може да си контролриа чувствата, обаче може да контролира действията си, да се вземе в ръце, да поиска най-доброто за себе си и да спре да се занимава с хора, които не му носят нищо хубаво, даже напротив. Такъв като него изобщо не бих обичала, бих го мразила до мозъка на костите си и не разбирам как можеш да се самонавиваш, че го обичаш все още! Не мисля, че е любов това твоето. И аз не знам какво е.

# 56
  • Мнения: 18 668
Няма никакво завръщане на бившия. Авторката се е завърнала със завой назад. Докато има чак толкова тъпи жени, няма защо да се чудим защо мъжете били еди какви си.

# 57
  • Мнения: 64
Оправдавам изневярата в определени случаи и то само ,ако не е емоционално обвързваща . Хора различни Simple Smile
Но аз също мисля ,че съзнателно си търсила раздяла със съпруга си (аз май не разбрах дали е такъв официално) . Може би подсъзнателно ти е се е искало да те зареже и Йордан като разбере ,да се съберете отново .
Само интересното е ,когато се случи това дали той ще ходи да ч*ка бившите Ей така за спорта,заради добрите стари времена ?!

# 58
  • Мнения: X
Чи как! Само после ще си "признава" (Божичко!), че авторката му е "специалната". И тя всичко ще му прощава. Така де, може и само секс с надеждата за нещо повече.

# 59
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Докато си "дължахте обяснения " беше ли поне внимателна да не забременееш отново?

Общи условия

Активация на акаунт