WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 193
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 75
  • sf
  • Мнения: 10 153
И на мен ми стана странно от средния пръст. Протест срещу какво да е? Тъпак!
Интересно дали Рамос ще влиза грубо в краченцата на Кристиянчо 🤣

# 76
  • Мнения: 1 945
Рамос ми е много неприятно момченце . Много груб и брутален играч .
Оказа се че е ударил по главата вратаря на Ливерпул и за това германеца е бил толкова неадекватен .
Правили са му изследвания в САЩ и там са разбрали че имал сътресение на мозъка .
Такива ръгбисти като Рамус развалят красивата игра . Аз съм много против победа на всяка цена и както когато контузиха Мо Салаах ..само и само да го спрат .

На това Световно ще ми липсва Италия и Буфон.Persevere

# 77
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Невероятни снимки! Relaxed

Днес се задава един доста интересен мач - Испания срещу Португалия. Прогноза не мога да дам, но определено и двата отбора са ми любимци. Португалия ще има претенции да защити европейската титла и славата си на титуляр. Испания има според мен доста спадове и върхове, но дано за този мач са във върхова форма и покажат класна игра.

И на мен ми липсват италианците. Sob

А иначе откриването беше под всякаква критика според мен. Не беше добре направено и стилно издържано, виждали сме много по-добри. Да поканят британска звезда да пее не се оказа най - добрата идея. Но това си е мое мнение. Smiley

# 78
  • София
  • Мнения: 11 472
Средният пръст си е съвсем в реда на нещата, насочен срещу "своите":
"Пред 80 000 фенове и милиони пред телевизионните екрани Уилямс показа среден пръст, като в този момент той вероятно се обръща към критиците си, които го обвиняха, че се е продал на "диктатора Путин". Във видеото се вижда как Уилямс се приближава към камерата и произнася на английски: "Направих го безплатно".

 Иначе, не изключвам довечера Испания и Португалия да извъртят един скучен хикс, и после всеки от тях да се разправя с Мароко и Иран... да видим, дано не съм прав:)

# 79
  • Мнения: 1 756
Египет - Уругвай 2:1

Мароко - Иран 1:1

Португалия - Испания 3:1

# 80
  • София
  • Мнения: 11 472
Египет - Уругвай 1:1
Мароко - Иран 2:1
Португалия - Испания 2:2

# 81
  • Мнения: 11 547
Да бъдем смели  Simple Smile

Египет- Уругвай 1-3
Португалия - Испания 2-2
Мароко - Иран 2-0

emokey, страхотни снимки!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 101
Египет - Уругвай 1:3
Мароко -Иран - 0 : 0
Португалия - Испания 2:1

# 83
  • Мнения: 1 945
Не си падам по залагания и не съм хазартна личност,
ама ме предизвиквате

Испания : Португалия 2:0
или равен Smiley

Египет : Уругвай 1:1
или победа за Египет

връзвам си гащите с две прогнози

# 84
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Уругвай са определено по-класен отбор, но са малко разсеяни, невнимателни. Топката ги "хапе". Защо е така  - часовата разлика ли, подценяване ли, грешки в натоварванията на тренировка - не знам. Стадионът полупразен, ама нормално - зер кой на Урал ще търчи да гледа Уругвай и Египет.

2:0 за Уругвай предполагам, но не бих заложил пари. Всичко е възможно в тоя мач.

# 85
  • Мнения: 1 945
Какви са тези рендета египтянините ..Ужас , що за игра
да се ръгаш като че ли играеш в маалата ...

# 86
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте,

emokey, страхотни снимки. Благородно ти завиждам.

Рамос ми стана адски неприятен покрай историята с Мо Салах. Не хванах началото на мача, казаха ли, дали има шанс Салах да играе изобщо на първенството?

Футболът, който показа С. Арабия още веднъж подчертава, че системата за квалификация на отборите не отсява равномерно. Този отбор няма място на подобен форум. Смешно е да са на финалите, докато селекции от класата на  Холандия, Италия, па и Румъния, Словакия, Турция, Чехия, Уелс, Чили - да гледат отстрани.

.....
Абсолютно.

# 87
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Уругвайците взеха своето, ама можеше да си хапят лактите - изпуснаха четири чисти положения. Суарес пропиля неща, дето и в Б групата ги вкарват. Египтяните се отърваха с малко, макар по едно време да вярваха, че може да вземат точка. Не става така, с един-два удара в рамката на вратата няма какво да очакваш.
Предаването беше странно - много бедно като повторения. Свикнал съм  всяко по-интересно положение да бъде повтаряно от три-четири ракурса, а в тоя мач дори и гредата на Кавани не заслужи повторение, други ситуации също, а в случаите, в които повтаряха пускаха обикновено по едно. Особено виждане на режисьора.

# 88
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Очевидно, че Уругвай беше фаворитът на мача, но играта им не беше концентрирана и точна. Изпуснаха много положения,но все пак стигнаха до гол.
Египет не ме впечатлиха с игра, бяха доста груби, при това ненужно. Липсваше тактика.

# 89
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Аз чакам късния мач. Този тъъъъкмо се раздвижи ииии свършиии Simple Smile. Но поне прогнозата ми се сбъдна и Уругвай нагуши трите точки.
Следват Мароко-Иран 0:1
И  Португалия-Испания 1:1
Не съм съгласна с някои коментари по-горе за Серхио. Профански са. Подробни и детайлни записи от камерите доказаха,че египтянинът си се навря дълбочко и просто така се случи. А Реал нямат особена нужда от удари под кръста,за да са това,което са.
Аз обичам и испански,и английски футбол и следя внимателно всичко.
Та...да си се върнем на думите на Линекер: Football is a simple game. Twenty-two men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win. Gary Lineker

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 18:13 от PAPURCHE MEHURCHE

Общи условия

Активация на акаунт