WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 087
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 150
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Значи не съм хейтър, просто са си такива. ФБ ми напомни вчера мой пост:" от 11 исландци на терена,11 имена, завършващи на -son. Сладури

# 151
  • София
  • Мнения: 326
Искам Исландия да бият, само за да направят викингското пляскане.

# 152
  • София
  • Мнения: 27 175
Аржентинците с много слабо полувреме. Добре, че беше Куна. Много проблеми имат с вратарския пост и защитата като цяло.

# 153
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ако исландците използват всяко положение да топката бутат напред, с дълги пасове зад гърба на отбраната, а още и като добавим тъчовете - ще имат поне още 4-5 възможности за гол. Дали ще вкарат и дали ще им стигне вкараното - не знам. Меси е доста постен днес.

# 154
  • Мнения: 2 054
Не му върви на Меси с националния .

# 155
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Да му се не види Shocked
Меси ,хайде де! Hug

# 156
  • Мнения: 1 945
Хич не гледам Меси пред тази красива гледка която представляват исландците .
Б..си расата невероятна -светлина за очите

# 157
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
С тази игра на Аржентина ...то си е съмнително минаването на групите даже. Исландците са ми любимци 100% - дисциплина, хъс и сърце. Меси ми е някакъв разконцентриран днес. Разочароващи аржентинци. То хубаво 70-80% владеене на топката,ама крайният резултат е важен. Та кой тичал с топка,кой без топка...пак си е 1:1
И това с липсата на достатъчно повторения е влудяващо.

# 158
  • София
  • Мнения: 27 175
Колкото и да се напъва Меси никога няма да е Марадона за Аржентина.  bowuu

# 159
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Страхотна игра на Исландия! Моите адмирации, беше наслада за очите. Добра защита, добър вратар, добро отиграване, а и красиви играчи. Smirk

На Меси явно не му беше най-добрия мач, но да се надяваме в следващите да се разпише подобаващо.

# 160
  • София
  • Мнения: 27 175
пример за егоизма му: има 3 пропуска от 6 дузпи при последните му изпълнения, но не, трябва той да я бие винаги. Дай я на Куна ве!!  ooooh!

# 161
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Поздравления за Исландия, за тях това е голям успех, но да се браниш 5/6 от мача с десет човека не е привлекателно за гледане. Не, не искам от тях да се надиграват с Аржентина - това го могат 7-8 отбора  в света, но все пак. Да - героично, да - умно се бранят, да  - похвално за нация с население колкото Варна, да - убавци са, атлетични и грамотни, но това не е футбол.

Режисьорите на предаванията са на ниво нашата А група, ако не и по-зле. Така и не видях читаво повторение на фаула за дузпата, а и другите ги подаваха кое-как дойде. Не помня по-лошо излъчване, особено в дигиталната ера.

Меси е от тия, дето ще вкарат 5 гола на рекрЕативо Уелва, но важните моменти във важните мачове се свиват

# 162
  • София
  • Мнения: 30 142
Не му върви на Меси с националния .

Което показва за пореден път, че е много важно с какъв отбор играеш т.е. съотборниците ти как правят играта така, че да се стига до голови атаки. Имат доста колебливи постове арженците и според мен минаването на груповата фаза не е много сигурно, защото Хърватия са корав отбор. Не искам да мисля, ако някой направи грешка с/у Нигерия, какво ще настане в тази група.

# 163
  • Мнения: 25
Жалко, че исландците не победиха! Много симпатичен отбор и се надявам да стигнат далече. Аржентина все по-неузнаваема и плаха. Събудиха се за 10 минути накрая, ама фатално късно, Вратарят на Исландия е извънземен - дано някой го забележи и вземе в хубав отбор. Трябва да им се признае на Аржентина, че не са груби, което е рядкост за латиноамерикански отбор. Викингите бяха груби, но по-скоро от неумение, отколкото от умисъл.

# 164
  • sf
  • Мнения: 10 143
Ако Испания отпадне ще съм за Исландия. Някакъв чар имат / не само физически/ 😂 Фен съм на Барса, но Аржентина не ми е на сърце.

Общи условия

Активация на акаунт