WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 138
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 25
Йозал все едно го няма в мача, Боетенга също. Германците ме изненадват с безсилието си.

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
По скоро с тромавост!
Очаквах по-динамичен футбол от Германия!
Но Мексико добре играят, спор няма! Много са бързи!

# 227
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Йозал все едно го няма в мача, Боетенга също. Германците ме изненадват с безсилието си.
newsm78 Тия кои са?

# 228
  • Мнения: 25
Основни играчи са , уж гръбнака на отбора, а не се чуха и видяха. Срамота! Браво на мексиканците - страхотна игра и неподправена и заслужена радост.

# 229
  • Мнения: 2 055
Ами старички не са ли вече и Йозил и Боатенг?
Веднъж и гермаците да нямат късмет. Иначе по-добре играха второто полувреме.
Изненадана съм, че видях Марио Гомес на терена.

# 230
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Да, второто полувреме доста положения изпуснаха.

# 231
  • София
  • Мнения: 27 175
Главният виновник е Льов. Набеденият за голям специалист, който превърна Германия в по-голяма тикитака и от Испания и който не може нито веднъж да вземе ЕП при толкова талантливото поколение, което имаха. Взеха СП въпреки него, а не заради него.
Къде е Сане, къде е Вагнер, къде е Хектор. Защо пуска Ройс чак в 80 мин. а Гомез в 80 мин. Брандт игра отлично в купата на конфедерациите и в някои от контролите пуска го в 88 мин. някъде. Държи трагичния в този мач Вернер почти до края и то при положение, че близо 7/8 минути не можеше да се движи като хората след като явно получи някаква лека контузия.
Безумие просто.

# 232
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Тук е тихо,много тихо. За мен, освен не съвсем добрата игра,причината е в тоталните треньорски грешки. А коментарите на немците около мен бяха основно въпроси и негодувание (срещу Льов и недоразумението  Дракслер и ококорения Йозил)
Та....тишина

# 233
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Дракслер не игра добре, не му се получаваше и на Мюлер. Не се разбираха Кроос  и Кимих, а всички бяха някак нервни. Абе ще го ругаят много Льов за Сане, Гьотце, Вагнер и другите. Не разбирам защо му е Гомез. Мексиканците ми харесаха - кадърни, бързи, смели. Пропиляха сума шансове. Всъщност Германия отърва и повече голове.

От друга страна немците направиха над 20 опита за гол, което в нормален мач значи поне 2 гола, ама днеска не стана. Както и да е - първенството им тръгва криво, което е добре: става по-непредвидимо.

Хареса ми съдията - в бързия и остър мач беше лежерен, усмихнат и съдеше точно. Свирнаха една странна засада, но в ситуация без значение, и това беше най-голямата им грешка.

Засега намирам за положителен ефекта от въвеждането на ВАР.

# 234
  • София
  • Мнения: 27 175
Тук е тихо,много тихо. За мен, освен не съвсем добрата игра,причината е в тоталните треньорски грешки. А коментарите на немците около мен бяха основно въпроси и негодувание (срещу Льов и недоразумението  Дракслер и ококорения Йозил)
Та....тишина

А какви са коментарите за шокиращото решение да не вземе звездата на Ман Сити, ултрабързия и техничен Лирой Сане?

# 235
  • София
  • Мнения: 11 472
Едно неочаквано добро начало на футболната вечер  Laughing Grinning Mr. Green hahaha Joy

# 236
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Немците не са като нас специалисти по всичко, коментират какво е сега,а не какво е минало. Гледах изказването на Льов след мача преди малко. Каза,че имали отлична стратегия,но комбинациите в атака не сработила,че е оптимист,това било само част от първенството. Не го почитаха за смените. Спомена,че най-големи са очакванията му към Тони Кроос. Очаквах журналистите да го разкостят. Но засега е просто тихо.
А моето мнение е,че този по- го бива да си почесва и души мандрахулите,отколкото да се изживява като треньор

# 237
  • Мнения: 1 945
Главният виновник е Льов. Набеденият за голям специалист, който превърна Германия в по-голяма тикитака и от Испания и който не може нито веднъж да вземе ЕП при толкова талантливото поколение, което имаха. Взеха СП въпреки него, а не заради него.
Къде е Сане, къде е Вагнер, къде е Хектор. Защо пуска Ройс чак в 80 мин. а Гомез в 80 мин. Брандт игра отлично в купата на конфедерациите и в някои от контролите пуска го в 88 мин. някъде. Държи трагичния в този мач Вернер почти до края и то при положение, че близо 7/8 минути не можеше да се движи като хората след като явно получи някаква лека контузия.
Безумие просто.
Съгласна съм с това мнение . Отдавна му беше времето на този с бритончето да напусне треньорския пост.
Иначе съм фен на Мануел . Значи отпадат германците , ще залагаме за балканците ...и рима има
Би ли казал кой е голмайстора , който  кометираха медиите че било скандално как Льов не го повикал за нац отбор.

# 238
  • Мнения: 2 055
Има ли поне един футболист от националния на Бразилия, който да не играе в европейски клубен отбор?

# 239
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Германците бяха тромави и доста изморени ми се видяха. Личи си, че имат техника и тактика, но им липсваше бързината и хъсът на мексиканците. Те убедително взеха победата в мача. Надявам се Манфашфтът да се съвземе от удара и да навакса пропуските си в следващите мачове.

Общи условия

Активация на акаунт