WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 133
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 27 175
Не, очаквам Роналдо да вкара два гола Simple Smile

# 466
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Trophy
Не, очаквам Роналдо да вкара два гола Simple Smile

ааа,ти пък само 2 ли?! Повече ни трябват,за да си гарантираме дългосрочната прогноза хихи

Това е оф топик - някоя добра душа може ли да ме светне как се качват снимки бързо и лесно? Изкарах визитките на почти всички мачове дотук, искам да ги кача. Днес и утре не съм на работа и имам време :beer

# 467
  • sf
  • Мнения: 10 144
Като отвориш поле да пишеш отговор и има иконки, едната е за директно качване на снимки, тази е

# 468
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Donsita, благодаря.
Братушките нещо...



# 469
  • София
  • Мнения: 1 101
Hahahaha, еми , най-накрая отбор, който да покаже на Руснаците, че не са топ съперник просто....

# 470
  • Мнения: 1 614
Hahahaha, еми , най-накрая отбор, който да покаже на Руснаците, че не са топ съперник просто....
А кой е казал,че са ?!! Просто бяха изненада за всички на база слабите представяния 2002 и 2014....Дори и 1/8 за тях си е успех !! За мен отбора градира и се гордея с тях !!

# 471
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Многп симпатична радостта на С.Арабия. А Египет си беше срамно попълнение сред 32.
Руснаците ...какво да кажа...обичам хора,които си вярват,но не и такива,които са заблудени във вярата си. Мдам...кофти става,когато меракът е по-силен от възможностите.
Чакам с нетърпение развръзката в група В. Vamos,España!!!!

# 472
  • София
  • Мнения: 27 175
Да отбележим исторически момент.
Есам Ел Хадари (Египет) стана най-възрастния играч в историята на СП - 45 години
И спаси и дузпа 1-то полувреме. Отби хубавия иначе удар в гредата.

За мен лично срамно представяне на Египет. Така остават и без победа на голям форум.
Иначе в КАН са рекордьори по титли.

# 473
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Мачът на лидерите в групата беше много полезен и за двата отбора. За Уругвай - да натрупа увереност и ритъм, за руснаците - да ги приземи малко, че литнаха в облаците след победите над неособено сериозните арабски отбори. В тая група всичко се разви всъщност без големи изненади, горе-долу това предвиждаха и букмейкърите, като все пак Египет беше фаворитът за третото място.

Португалия и Иран има вариант да стане интересен мач въпреки разликата в класите. Не е много вероятен, но има. Иранците си изпълниха програмата минимум и току виж се разиграли, ако им потръгне. Мароканците не вярвам да затруднят Ла Фурия. Играчите от Магреба много лесно падат духом и очаквам да инкасират голове.

Та осминафиналите се очертават да са Португалия-Уругвай и Испания-Русия. Ама аз много рядко познавам и току виж предизвикам съдбата.

# 474
  • Мнения: 20
Прогнозата ми за Португалия vs Иран е 1:2, а за Испания vs Мароко-3:1.Много ще се радва садистичното ми мозъче, ако види сълзи по лицето на Християна... пардон... Кристиано.

# 475
  • София
  • Мнения: 11 472
И един виц, с лек анонс за утре (стискайки палци за Аржентина!) Simple Smile

Спортен журналист интервюира Пеле:
- Мислите ли, че отборът на Бразилия от 1970-та може да победи сегашния на Аржентина?
Пеле:
- Да.
- С какъв резултат?
- 1-0.
- Само толкова?
- Е, все пак повечето от нас вече са над 75 години.

# 476
  • sf
  • Мнения: 10 144
Не мисля,че Аржентина ще се справи утре. Аз сигурно съм единствения фен на Барса, който не е за Аржентина 😂

# 477
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Толкова съм бясна и отвратена тази вечер, че стигнах дотам да се моля поне Франция да не е световен шампион Imp И даже не се ядосах на Ника,комшийското куче, което пак се намъкна неканено с всичките си 70 килограма вкъщи. Блестящи мароканци, жалки испанци. Днес не беше тикитака, а тиииииикиииитааакаааа - като секундарник на часовник с изтощена батерия. Арогантно-безпомощни в защита, жалки в нападение. Не разбирам защо ненавистният ми Д.Силва изобщо беше в игра, а очевидно Диего Коста нямаше ден /мерак/ днес. Съдията яко подложи на Испания, за 1ви път виждам явни и груби съдийски грешки, нищо че бяха в полза на моичките. Играта с ръка на Пике беше видна и за слепец например. Мароко може да се ядосва безкрайно за пропуснатия шанс, нищо че този мач нямаше как да повлияе на класирането им. Ако Испания не смени тактиката си и не обърне внимание на физическата подготовка на играчите си, ще залезе безславно от световната сцена. Футболът им е скучен и тегав. И пак ги обичам, м@мк@ му
Другите красавци - португалците - и те се взеха много насериозно. Чак ме е яд, че Иран не ги смаза съвсем. И дори не обвинявам Роналдо за пропуснатата дузпа - случва се. Грозен финал в групата, която започна с най-красивия мач...
Искам още да пиша,но спирам,че ще се вбеся още повече. Добре поне,че спрях залозите, щях да загубя много пари вчера и днес...ако това е добре де

# 478
  • София
  • Мнения: 27 175
Много съм разочарован от безхаберно битата дузпа от Роналдо.  Sick

Мароко ми напълниха душата. Незаслужен хикс за Испания.
Уругвай - Португалия ще е бисер. Най-добрата централна двойка защитници в света с/у Роналдо.
Много, много тежък мач за европейските шампиони, но сами са си виновни, че се натресоха на урусите.

# 479
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз днес не знам дали ще гледам. Толкова нерви изхабих вчера и още не ми е минало.
Прогнозите ми:
Дания Франция 1:2
Австралия Перу 1:1
Исландия Хърватия 1:2
Нигерия Аржентина 2:3

Общи условия

Активация на акаунт