Най-абсурдните случаи на мъжко/ женско поведение, с които сте се сблъсквали...

  • 15 266
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 370
Абе....то аз имам една лична история, ама ако я напиша, ще трябва да е анонимно...........
Едва ли другият участник в нея чете тук, но мене мЪй срам.
Тя е показателна колко Отвратни и мръсни могат да бъдат мъжете С МНОГО ПАРИ.
И че мерцедесът класа Ц-тогава-не е гаранция, и то ни най-малко. Embarassed Confused

# 76
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...Тя е показателна колко Отвратни и мръсни могат да бъдат мъжете С МНОГО ПАРИ.
Ооо, за това не трябваше да ме подсещаш Twisted Evil Tired.
И 'лирично' отклонение мога да направя - как бързите много пари могат да превърнат свестен човек в чудовище.

Тука в тая тема го ударих малко на разум и чувства, но това горното си е направо за отделна с подзаглавие 'Пази боже сляпо да прогледа'. Само ще повторим обаче приказката за стълбата Confused. Така че - срамът е за друг Peace, ако правилно съм разбрала мислАта ти.

# 77
  • Мнения: 3 576
Мда, това за мъжете с пари трябва отделна тема направо...........

# 78
  • Мнения: 1 150
Има една история за девойка и младежи  Laughing
Девойката мина през всички "турбо гъзари" на квартала, а той е малък.Хвана се със сина на приятелка на майка ми.Заживя в тях. Къпеше се с найлон на главата от страх да не се удави  Mr. Green Незнам какво стана и се разделиха.
Забременя - незнайно от кого. Омъжи се за мой познат. Човека призна детето - гледаше си го. Живееха при родителите на девойката. Моя познат купи апартамент в отдалечен квартал, направи ремонт и се нанесоха. Та прибира се една вечер и я хваща на калъп с сина на приятелката на майка. Разделиха се, детето остана при "баща си".
Оказа се, че истинския баща на детето е втория съпруг на майка й  Shocked
Девойката се върна в квартала - без дете, без съпруг и без любовник.
Майка й от срам (поне така казват хората) продаде жилището и отидоха да живеят в близък до столицата град.
Детенцето го гледа съпругът - който се оказа, че не е бащата.
Сега чувам, че девойката се е завърнала в квартала - хванала се с сина на един господин на висок държавен пост, а горкото момче живота си дава за нея - тя дава г*за си на всички.
Дано е щастлива

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Да ви разкажа и аз за латиноамериканският сериал във фирмата на съпругът ми. Mr. Green Назначава млада секретарка 23 годишна (във фирма само с мъже персонал даже клиенти се бъзикали че тая жена в рая била попаднала )и започва тя първо с едното момче после с другото и оттогава и с двамата.Всеки знае за другият но не им пречи изглежда .На банкета на колената на единият на нова година с другият. Даже последно се засекли у тях единият си тръгвал другият идвал.

# 80
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Фен съм на историите на Martisun!!

Дълбок поклон newsm51 към феновете Mr. Green

# 81
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Найка, родителите ти са едно на милион да знаеш.
Момичета да вземем да спретнем един сценарии за сапунка а? Току виж сме го продали я на Мексико, я на Колумбия? Mr. Green

# 82
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз да разкажа една история.Значи братовчед ми се запознава с жена си,а през същото време майка му се запознава с нейния баща(и двамата са разведени).Първо старите се ожениха и всички заедно тропкаха на сватбата на младите,а моите родители пък бяха кумове(леля ми не одобри избора на младите,а наш'те шо пък се съгласиха?).В последствие внучето имаше 3 баби и 3 дядовци и беше голям купон.В един момент братовчед ми и жена му се разведоха,за да заживеят щастливо разведени.Та и така са до днес.И двамата си хойкат и като някой каже-"Жена ти я видях с еди-кой си ..." и той:"Тя не ми е жена бе."И за него пак така де-и той хойка чат-пат.Живеят в едно жилище и нямат намерение да се разделят.Гледат си детето и са в много добри отношения.Така се навързаха,че всичките им роднини станаха общи.А ако леля ми и калеко ми имаха и общо дете-тогава незнам-голям купон щеше да е.
Втората история-баща се ожени за любовницата на сина си.Имат дете-то е с няколко месеца по-голямо от внучето му.Такива истории май има доста.
Напрао ми изгърмяха бушоните и пак нищо не схванах. Crazy Mr. Green
предлагам авторката да Преозаглави темата като, например, "Латиносериали-ама ж реалния живот".
То иначе в повечето постинги все едно , че гледам Дързост и красота 556780 епизод Rolling Eyes
Oх,момичета,де да беше само сценарий...А тя тази история край няма.Да не разказвам сега след смъртта на калеко ми какво чудо е.Реве ми се направо за тези мои роднини,ама не мога да помогна.

# 83
И аз се включвам с абсурдно поведение, а не с любовни истории, че то вече е нормално човек да си има по 2-3-4 наведнъж. Представяте ли си как двама мъже с по 3 любовници определят  трети само с една "Задръстеняк!".   ooooh!

Ето и поведение ненормално за мен. С едни познати сме на море, ще ви пусна няколко техни диалога, само ще сменя имената  Laughing
Той:
-Петя, много те обичам!
Тя:
-Ще ти повярвам, когато си видя доказателството на пръста!/разбирай халка/
Той:
-Добре, хайде да се оженим!
Тя:
-Докато вашите не ти препишат етажа не се женя!
Между другото на тяхната сватба на една розова връзка родителите на момчето бяха сложили ключ за въпросния етаж и и го вързаха на врата като огърлица  Whistling

Пакдиалог от тези двамата по време на почивката действието се развива  в една таверна.
Той:
-Петя ще пия една малка мастика.
Тя:
-Не може!
Той:
-Моля ти се! Само една малка!
-Казах НЕ!
Идва сервитьорката и той с треперещ глас:
-Ще си поръчам една малка мастика, не ми се сърди!
Тя става демонстративно и с пълно гърло:
-Пий, пукни, еби си путката майчина копеле мръсно!- и си тръгва.
Той стоя при нас на масата 2-3 минути и тръгна след нея. Половин час по-късно се връща и много горд си поръчва заветната мастика и ни заявява:
-Оставих я да спи, щото и направих 17 тека! Outta Joint

Тази почивка няма да я забравя никога! Тия двамата се караха постоянно и тя си тръгваше. Веднъж дори изчака да се върнем и започна да играе някаква сценка, че бълнува/беше се завряла под леглото/ и викаше да спрат да я бият. Сега са семейство  newsm78

Ако някой реши, че има нужда може да ми цензурира поста.

# 84
  • Мнения: 2 039
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78
  ТОВА както и историята с табуретката просто ме разбихаааа Joy Joy Joy Shocked Mr. Green
smile3532 smile3532 newsm62 newsm62 smile3501 Ох,недейте така бе хора,така ми се разтресе бременният корем от смях,че !!!

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Втората история-баща се ожени за любовницата на сина си.Имат дете-то е с няколко месеца по-голямо от внучето му.Такива истории май има доста.
За такъв случай и аз знам,ама въпрсните хора живеят в Хасково,ама стават такива неща

# 86
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78

 Joy Joy Joy
   Добре,че поп не сте извикали да опее "загиналия" магданоз...

Общи условия

Активация на акаунт