Всичко за всички марки гел лакове 17

  • 66 689
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 929
В смисъл? Нали ги виждаш, като поръчваш?

Старите




Новите



Там е работата, че ми се струва, че в Амазон снимките не се актуализират, търсих ги и не намерих визуално. Така се случи като си поръчах гела за кожички на CND, мислех че е в бяло шише, а то се оказа в прозрачно. Питах тук и ме светнаха, че е променена опаковката.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 800
Майка Зайка, ето го петроленото ми:

Кяжете ми мога ли да разредя черната боичка за печатите на Кадс, защото е много гъста и не мога да взема нищо от плочката на самия печат? И с какво да я разредя? Бялата ми е пак Кадс и е по-рядка. С нея става всичко.
Ето какво направих днес на една комшийка:

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Боичките за печат са си гъст обикновен лак. С разредител за обикновен лак би следвало да стане ама пробвай първо на дисплей за всеки случай  newsm78. Аз сребърната и златната на борн ги разредих с обикновен топ  Laughing,че разредителят ми е доста древен.

 ПП: Дани благодаря за новата тема  Hug.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 800
Снощи се рових и намерих това, ще го поръчам скоро.
10ml BORN PRETTY Nail Stamping Polish Thinner Stamp Nail Lacquer Varnish Thinner Manicure Nail Art Tool
 http://s.aliexpress.com/eYrQRnAN?fromSns=Copy to Clipboard

# 19
  • Мнения: 426
Обикновен лак се разрежда с ацетон / ацетонов лакочистител. По-бързо и по-евтино, от разни специални течностти.

# 20
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте..
Ами, аз много се извинявам, но ви изгубих нишката. Все нямам време и не съм от редовните да пишат.
Набавих си всичко необходимо от препоръчаното от Невена (Благодаря ти!) и се лакирах, но лакът ми издържа 1 седмица. Махнах го и сега съм без. Днес мисля пак да пробвам, но да видим дали ще ми остане време..  Whistling
Поздрави от мен и Лек ден  Heart Eyes !

Скрит текст:
 

# 21
  • Мнения: X
Кати, внимавай да не мажеш и кожата си с гел-с моя скромен опит се светнах, че така под гела се омазнява доста по-бързо и пада лесно.
Аз също имам въпрос-сегашният ми маникюр май ще издържи повече от предишните, но малко запилих топа и сложих още един слой. Но ъгълчетата на 2 нокъта се сцепиха заедно с гела и това ми се случва доста често. Вие почивате ли от гела? Чудя се дали той или протеиновата ми диета са отговорника за калпавите ми нокти. Преди да родя дъщеря ми имах хубави дълги нокти, които изключително рядко се чупеха, сега са ужасни. Чудя се дали да не пробвам да ги изградя с гел, на Foxy ноктите направо къртят!

# 22
  • София
  • Мнения: 155
Благодаря за новата тема. Днес така

Скрит текст:

# 23
  • Мнения: 122
Здравейте, аз имам проблем с шаблоните. Поръчах си 4 шаблона, обаче 3 от тях са супер плитки и нищо не се получава... Единият е на Борн Прити, но и той същата работа. Не знам дали проблемът не е в печата, доста е мек и някак глъзгав Thinking. Работи само с 1 шаблон, ама язък за другите. Да ме посъветвате нещо?

# 24
  • Мнения: 2 179
Благодаря, момичета ! Тъмния е GDCOCO 808
Не съм съгласна за разреждането с обикновен ацетон ! Изобщо не е същото като да разредиш със спец.разтвор . С ацетона си осигурявате още 1-2 ползвания макс и до там ...

# 25
  • Мнения: 426
Здравейте, аз имам проблем с шаблоните. Поръчах си 4 шаблона, обаче 3 от тях са супер плитки и нищо не се получава... Единият е на Борн Прити, но и той същата работа. Не знам дали проблемът не е в печата, доста е мек и някак глъзгав Thinking. Работи само с 1 шаблон, ама язък за другите. Да ме посъветвате нещо?

Ако проблемът е в печата, можеш
1. да го запилиш с гумичка, така че да стане по-грапав
2. да го почистиш с лакочистител (никъде не се препоръчва, но като така или иначе не можех да използвам моя, пробвах и така, по-зле не можеше да стане)
3. да го минеш с ролка за почистване на косми, ето такава:


При мен това с гумичката / шкурка ситна не функционираше. С ацетона се подобри положението, но като цяло пак не бях доволна от резултата, а тази ролка само обра всички боклуци от печата, но въпреки това печатът пак не поемаше цялата картинка, така че си взех нов печат :-/

# 26
  • Мнения: 426
Благодаря, момичета ! Тъмния е GDCOCO 808
Не съм съгласна за разреждането с обикновен ацетон ! Изобщо не е същото като да разредиш със спец.разтвор . С ацетона си осигурявате още 1-2 ползвания макс и до там ...


Обичах, може и да си права. Аз никога не съм пробвала на обикновен лак със специален разтвор. Но пък с ацетон като разредя, после използвам лака поне половин година, при това говоря и за евтини марки лакове. Но обикновен лак, не гел лак.

# 27
  • Мнения: 14 784
И аз не успях да се справя с прозрачния печат,с тиксо пробвах,с пила минавах,не и не. 🙄 Май вървя към нов,въпреки че имам от левче обикновен и той си върши работа.
Не знам дали някой е поръчвал от този сайт,но споделям,че снощи поръчах за проба едно котешко око на Елит за 0,90€. Ето линк към мобилното,не знам дали ще се отвори: https://at.joom.com/mF1ycNGMnL

Много хубави неща видях,страхотни са всички,много ми харесаха.
Аз май ще минавам на Коди,понеже повече от 6-7 дни не мога да изкарам с лак. Не че ми е малко,тъй като още на втория-третия ден вече имам нова идея,но все пак се замислям. Опитах и запечатване с база,отпред ми остана ок лака,но острани се отлепи голямо парче.

# 28
  • Мнения: 426
Anyyyone, аз поръчвам от там, както и от wish.com. Поръчките пристигат, нямам проблем с плащанията, ако има проблем с доставката, връщат парите. Стоките пристигат бавно, какво всичко друго китайско.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Благодаря, момичета ! Тъмния е GDCOCO 808
Не съм съгласна за разреждането с обикновен ацетон ! Изобщо не е същото като да разредиш със спец.разтвор . С ацетона си осигурявате още 1-2 ползвания макс и до там ...


Обичах, може и да си права. Аз никога не съм пробвала на обикновен лак със специален разтвор. Но пък с ацетон като разредя, после използвам лака поне половин година, при това говоря и за евтини марки лакове. Но обикновен лак, не гел лак.

 Аз си замълчах защото не съм в настроение за спорове,но съм на същото мнение като Обичах. Имам обикновени лакове на много години и не са от Елитис и Лили демек някой са по-скъпи от повечето ми гел лакове  Laughing. Съсипват се лаковете с ацетон. Течността не е кой знае колко скъпа и не бих рискувала да съсипя боичка чакана месец от Али заради стотинки за течност.
  Относно силиконовите печати-дъвчем ги редовно. Имам няколко прозрачни плюс един на Конад праисторически  Laughing. Със силиконовите тип желе техниката на печатане е различна. Погледни темата за печатите. Там наскоро обсъждаха как да накара човек силиконов печат да работи. За плочките на Борн ще кажа,че нямам нито една калпава-всичките са супер,а имам доста.

Общи условия

Активация на акаунт