Операция на щитовидна жлеза -15

  • 69 226
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Здрявейте 😊Мина моята биопсия на двата възела и резултата е Папиларен Карцинов.Интересуваме колко струва лапароскопска операция при проф.Пандев .Скоро имам час при него с изследванията ,но все пак да съм подготвена .

# 16
  • Мнения: 347
Може ли да споделите как протича тънкоиглена биопсия. Колко време е процедурата, усеща ли се нещо? Благодаря
Правих биопсия през януари в "Майчин дом" при д-р Шинков. След обстоен преглед с ехографа прецени, че за изследване са два от трите ми възела. Изобщо не боли и не е толкова гадно.Не се използва упойка. След биопсията си тръгнах веднага и нямах никакви странични реакции.

# 17
  • Мнения: 347
Здрявейте 😊Мина моята биопсия на двата възела и резултата е Папиларен Карцинов.Интересуваме колко струва лапароскопска операция при проф.Пандев .Скоро имам час при него с изследванията ,но все пак да съм подготвена .
Къде успя да си запазиш час за проф. Пандев? На мен ми каза да се видим на пролет, но където се обадя все няма график или нямало да преглежда вече там.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Може ли да споделите как протича тънкоиглена биопсия. Колко време е процедурата, усеща ли се нещо? Благодаря

На мен ми сложиха лидокаин. Цялата процедура да е била 10 минути заедно с приготвянето на инструменти и вземане на материал. Болка нямаше, по-скоро врата ми се схвана защото слагат една неудобна поставка под него.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здрявейте 😊Мина моята биопсия на двата възела и резултата е Папиларен Карцинов.Интересуваме колко струва лапароскопска операция при проф.Пандев .Скоро имам час при него с изследванията ,но все пак да съм подготвена .

Цената не знам, но за диагнозата нали знаеш, че няма страшно Simple Smile

# 20
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Йоана беше писала в миналата тема че има час за Хасково.Помня-защото беше дала телефон за записване  и се чудех дали да го включа на 1-ва страница.Имаше и телефон и  за Банкя даден от друг потребител  в другата тема,но нямах време да го търся и него и за това не сложих нити един от двата. Peace

# 21
  • Мнения: 18
в Хасково успях 😉Звънях всеки ден почти 2 месеца и изкарах късмет .
Здрявейте 😊Мина моята биопсия на двата възела и резултата е Папиларен Карцинов.Интересуваме колко струва лапароскопска операция при проф.Пандев .Скоро имам час при него с изследванията ,но все пак да съм подготвена .
Къде успя да си запазиш час за проф. Пандев? На мен ми каза да се видим на пролет, но където се обадя все няма график или нямало да преглежда вече там.

# 22
  • Мнения: 18
Да знам 😉 Благодаря все пак 🤣
Здрявейте 😊Мина моята биопсия на двата възела и резултата е Папиларен Карцинов.Интересуваме колко струва лапароскопска операция при проф.Пандев .Скоро имам час при него с изследванията ,но все пак да съм подготвена .

Цената не знам, но за диагнозата нали знаеш, че няма страшно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 18
Моята биопсия също беше в Майчин дом прави ми я д-р Иванова защото Шинков беше зает .Мен ме болеше защото възела от дясно бил много твърд и едвам изкараха материал.Дупксха ме 7-8 пъти само зс десния.Получи се и оток.
Левия мина бързо само 2 пъти ме боднаха .
Може ли да споделите как протича тънкоиглена биопсия. Колко време е процедурата, усеща ли се нещо? Благодаря
Правих биопсия през януари в "Майчин дом" при д-р Шинков. След обстоен преглед с ехографа прецени, че за изследване са два от трите ми възела. Изобщо не боли и не е толкова гадно.Не се използва упойка. След биопсията си тръгнах веднага и нямах никакви странични реакции.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета копирам от група в която членувам във фейса
"Здравейте, на 21.04.2018 г., за сега... Румен Пандев ще преглежда в Банско. Казва за сега,защо понякога сменя датите. Имам записан час с огромни усилия и се оказва, че ако не смени дата, няма да мога да отида. Бих могла да пиша тук и да предоставя часа си на някого ако има желаещи..."

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мина ми прегледа, всичко е наред. Ще наместваме хормон обаче, много е нисък. Ще пробваме един ден 125, един ден 150 след месец проверка.

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Момичета копирам от група в която членувам във фейса
"Здравейте, на 21.04.2018 г., за сега... Румен Пандев ще преглежда в Банско. Казва за сега,защо понякога сменя датите. Имам записан час с огромни усилия и се оказва, че ако не смени дата, няма да мога да отида. Бих могла да пиша тук и да предоставя часа си на някого ако има желаещи..."

Здравейте в новата темичка, относно горния пост аз бих искала да взема часа, ако все още е свободен. От октомври звъня по всички познати телефони и не мога да си запазя час при проф.Пандев, вече и по глас сигурно ме познават Simple Smile

# 27
  • Милано
  • Мнения: 952
    Благодаря 🌺

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета копирам от група в която членувам във фейса
"Здравейте, на 21.04.2018 г., за сега... Румен Пандев ще преглежда в Банско. Казва за сега,защо понякога сменя датите. Имам записан час с огромни усилия и се оказва, че ако не смени дата, няма да мога да отида. Бих могла да пиша тук и да предоставя часа си на някого ако има желаещи..."

Здравейте в новата темичка, относно горния пост аз бих искала да взема часа, ако все още е свободен. От октомври звъня по всички познати телефони и не мога да си запазя час при проф.Пандев, вече и по глас сигурно ме познават Simple Smile

БОЛЕСТИ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА - това е групата във фейса, бяха се записали 1-2 момичета, но наистина не разбрах дали е даден на някого.

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Благодаря, до колкото ми стана ясно споменавате за преглед в Хасково-къде, телефон?

Общи условия

Активация на акаунт