Aз живея без брак.да се преброим кои сме.

  • 6 951
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 553
И ние сме без брак - заедно сме от 4 години, живеем заедно от 3  Peace

# 16
  • Мнения: X
Заедно сме от 5г., бракувани сме от 2г.

На мен така си ми харесва, доволна съм, че напраих тази "голяма" крачка, макар, че по мое мнение не е толкова голяма, след като толкова време сме били заедно - просто беше нормалното развитие на нещата.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние имаме брак и не виждам нищо лошо в това. Някой ден ако нещо се обърка, подписът няма да ми е пречка да се разделим. Познавам много семейства с брак, но живеят разделени без развод. Аз също не правя разлика със или без подпис, все тая.

# 18
  • Мнения: 7 474


Никога не съм имала съмнения по въпроса!

# 19
  • Мнения: 1 629
Ти на един подпис "голяма крачка"  ли му викаш  Simple Smile
Аз голяма крачка казвам на появата на дете, защото си е отговорност, но "подписа" дали го има или го няма е все тая.
А по темата аз живея с брак, което по никакъв начин не се различава от живота ми без такъв  Peace

Ех, Valeria, уби всички надежди за сърцето и ръката на мъжът ти Laughing

По темата: подписвала съм се.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат
Aз живея без брак, а вие?
А ние не.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе пО-готино е с подпис, шА знайш! Пробвай  Peace. Вече 11г. откак съм бракувана пък нищо ми няма Wink

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Цитат
Aз живея без брак, а вие?
А ние не.
И ние не.

# 23
  • Мнения: 1 840
Бракувани сме от 12 години - на 12 юни имаме годишнина. Брей, кога минаха тези години, сякаш беше вчера...

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Какво му е по-готиното, Шани, душице?Simple Smile

Разликата е единствено в главите на хората. Ако за двамата съжителстващи има значение подписът...значи има, ако няма...няма:)
Толкоз.

Какво мислят хората около тях има значение само ако за двамата съжителстващи това има някакво значение Simple Smile))))))))))))))))
   bouquet

(ако искаш да преброиш нещо - пусни анкета  Peace)

# 25
  • Мнения: 1 187
Заедно сме от 5г., бракувани сме от 2г.

На мен така си ми харесва, доволна съм, че напраих тази "голяма" крачка, макар, че по мое мнение не е толкова голяма, след като толкова време сме били заедно - просто беше нормалното развитие на нещата.

Е питам аз значи ли че тези които живеят заедно без брак (като мен) нещата не им се развиват нормално?!
Всеки си гледа от неговата камбанария!За едни подписването на граждански брак е голяма крачка,други са подписвали повече от веднъж  и им е като "добър ден"!

# 26
Ние днес празнуваме четири години семеен живот, но живеем заедно от шест. Не виждам разлика от преди подписа и след това. Всичко опира до вътрешната нагласа на човек. Ние решихме да сключим брак, защото искахме бебе, но имам много приятелки, които си живеят без брак и си отглеждат децата в една много по спокойна атмосфера, отколкото някои семейни!

# 27
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Ние също живеем без брак.Един подпис не променя нещата. Laughing
и аз мисля така.

# 28
  • Мнения: 46 518
4 години живяхме без брак.
В брак живеем от 5 г.
Няма разлика в отношенията ни, но ако сега се върнаназад, пак бих казала ДА  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Женени сме от 8 години, пак бих го направила без да се замислям!

Общи условия

Активация на акаунт