Подут корем и гладен стомах

  • 5 715
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички! Искам да споделя проблема си с вас и ако има някой друг като мен ще се радвам да споделите как сте се излекували. От няколко месеца страдам от подут корем, също и постоянно гладен стомах. Каквото и когато и да ям, продължавам да усещам голям глад и стомаха ми стърже. Пробвах с леки храни за подутия корем, режим, но каквото и правя няма промяна. От всякакви храни се получава. Отдавам проблема на това, че преди първото ми ядене беше чак към 14ч-15ч, но откакто се появи проблема се старая да се храня поне три пъти на ден. Надявах се с времето проблемът да се оправи, но май ще взимам направление за гастроентеролог. Все пак ще се радвам да чуя мнение или съвети по въпроса. Хубав ден!

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Възможно ли е да сте се сдобили с чревни паразити? Страдате ли от проблеми със съня, кожни раздразнения и пр.?

# 2
  • Мнения: 9
Възможно ли е да сте се сдобили с чревни паразити? Страдате ли от проблеми със съня, кожни раздразнения и пр.?


Не, нямам никакви проблеми.

# 3
  • Мнения: 3 789
Пълни кръвни, инсулин и кръвна захар на 0' , 60' и 120' и ендокринолог. Със същите симптоми се оказах с инсулинова резистентност.

# 4
  • Мнения: 9
Пълни кръвни, инсулин и кръвна захар на 0' , 60' и 120' и ендокринолог. Със същите симптоми се оказах с инсулинова резистентност.


Бихте ли ми разяснили какво точно представлява тази инсулинова резистентност?

# 5
  • Мнения: 3 789
Прочетете в интернет, че не съм добра в обясненията. Най-общо казано една стъпка преди диабета.

Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 15:16 от Lana..

# 6
  • Мнения: 54 445
Прочетете в интернет, че не съм добра в обясненията. Най-общо казано една стъпка преди инсулина.

Преди диабета. Peace

Ядеш ли много тестени, ориз, картофи и захарни, Пламена?

# 7
  • Мнения: 9


Ядеш ли много тестени, ориз, картофи и захарни, Пламена?
[/quote]


Тестени храни не ям много често, по веднъж на седмица си позволявам. Иначе ориз и картофи си хапвам по-често, като картофа го ям само варен. Сладко ям всеки ден, но по малко, не прекалявам.

# 8
  • Мнения: 54 445
Пусни си за начало кръвна захар и инсулин на гладно.
Имаш ли излишни кг?

# 9
  • Мнения: 9
Пусни си за начало кръвна захар и инсулин на гладно.
Имаш ли излишни кг?

Кръвната ми захар е в норма, преди седмица ми правиха изследвания, понеже претърпях една манипулация. Сериозно се замислям вече, че трябва да посетя специалист и да направи изследванията,които са нужни. Иначе нямам излишни килограми, даже съм малко под нормата. Grinning На 21г. съм, 170см , 57кг

# 10
  • Мнения: 54 445
Важен е инсулинът за тов усещане за глад, КЗ може да е съвсем нормална, дори ниска.

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Същото ми се случи след прием на един антибиотик (след многогодишен чест прием на АБ). Подут корем, вечно усещане за глад + позиви за леко гадене. С пробиотици оправих последните 2 симптома, но първият го влачих 3 месеца.

# 12
  • Мнения: 9
Важен е инсулинът за тов усещане за глад, КЗ може да е съвсем нормална, дори ниска.


Още другата седмица ще отида на изследвания. Благодаря Ви !

# 13
  • Мнения: 9
Същото ми се случи след прием на антибиотик. Подут корем, вечно усещане за глад + позиви за леко гадене. С пробитоци оправих последните 2 симптома, но първият го влачиш 3 месеца.


 
Днес и аз си взех пробиотици, дано има поне малко облекчение, понеже е ужасно некомфоктно.

# 14
  • Мнения: 3 789
Прочетете в интернет, че не съм добра в обясненията. Най-общо казано една стъпка преди инсулина.

Преди диабета. Peace


Ох, преди диабета, да Grinning Grin мерси Flowers Tulip

Общи условия

Активация на акаунт