Звездни компромати- 356 част

  • 98 186
  • 743
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 903
Кога ли свършва мандата на първата ни дама?
Ако бях от съветниците на президента, щях да го посъветвам по-често да се снима с дъщеря си. Много ще спечели.

# 511
  • Мнения: X
Още от Радева

Скрит текст:























Има две снимки със сака с дълъг ръкав и нормална дължина - не изглежда никак зле. Трябва обаче категорично да изхвърли от гардероба си така любимите ѝ сака  с три-четвърти ръкави и дължина до пъпа  - стоят ѝ като харизани и са крайно неподходящи за нейния торс...

# 512
  • Мнения: 1 380
Така е, важното е момичето да се оправи! А повишената скорост е ежедневно явление, което  не знам как може да бъде преборено Sad

Като сложат навсякъде камери и почнат да кешират ... ще се оправят нещата.
Нашего брата само от това разбира.

С две ръце съм ЗА.

# 513
  • Мнения: 1 380
Още от Радева

Скрит текст:























Има две снимки със сака с дълъг ръкав и нормална дължина - не изглежда никак зле. Трябва обаче категорично да изхвърли от гардероба си така любимите ѝ сака  с три-четвърти ръкави и дължина до пъпа  - стоят ѝ като харизани и са крайно неподходящи за нейния торс...

И да спре да се изпъчва все едно тя е на караул.

# 514
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тъпа ли е Ириниту или аз не я разбирам, пита дали щели да се притеснят хората, ако им сервира човек със синдром на Даун кафето. Че тя с този въпрос ги обижда хората.
Скрит текст:
Скрит текст:
Ние не бихме се притеснили, но нея изглежда я притеснява, щом го подлага на обсъждане.  Sick
Много, много долна и  ограничена женица. Ако този пост го пусне в Англия например или където и да било в Европа , ще и' се прииска, даже ще и' се наложи да си затвори селската закусвалничка.

# 515
  • София
  • Мнения: 4 328
Ирина се представя като завършила ПР в ЮЗУ-то, мАнете я.

строй в редиците трябва. Петък е. на този няма да му простя тъпотията:(  Heart Eyes
Скрит текст:

# 516
  • Мнения: 3 819
Б@си тъпата Ирина!
С удоволствие ще ѝ сервирам едно кафе право в кухата кратуна!

# 517
  • Мнения: 9 198
Б@си тъпата Ирина!




стига писахте за оФсЪта ..че пак и напраавихте ПиАр беее Wink Wink

# 518
  • София
  • Мнения: 1 424
Ето клип от пристигането на Радева на мероприятието. Много смело ( и напращяло) ми се вижда деколтето й.
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/videos/10155183874575843/

# 519
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Абсолютно...много е оставила на показ. Има явно голям бюст, ама все пак...визуално не е добре да го показва.

# 520
  • Мнения: X
Тамън щях да пиша, че Радева има стабилна гръдна обиколка. Завиждам определено! Rage

# 521
  • Мнения: 35 135
Малииии, това си е компромат..

# 522
  • Мнения: 5 626
Toва дали е истина? Върти се из Фейсбук. Мързи ме да търся из профила на Първата Драма.
Скрит текст:

Въх! Истина е! Проверих! Joy Joy Joy Joy Joy
Имах една преподавателка по информационни технологии, която казваше Ворд и Повер пойнт. 

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Доколкото си спомням Деси е завършила английска гимназия и едва ли е от незнание.

# 524
  • Варна
  • Мнения: 10 587
Госпожа Christian of Roma има интересна рокля, сигурно е маркова, но и тя не е за нея, а за младо момиче. Толкова инфантилно изглежда в нея.

Общи условия

Активация на акаунт