Звездни компромати- 356 част

  • 98 193
  • 743
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 609
Оф тая Ирина...погледнах и сега профила..начи мре да се прави на интересна. Ама някак си хич не и се получава. Много тъпо това с човек със синдром на Даун да сервира кафе. Такъе напън за оригиналност.. Много ми харесва коментара на една жена под пост-а и:
"Когато заминах да уча в Англия през 1999 г., в университета имаше само една българка, но десетки студенти с Даун или други вродени различия. Работеха навсякъде в кампуса - на рецепцията на медицинския център, в библиотеката, кафенетата, книжарницата. На никого не му и идваше наум да го коментира."

Само Ириниту се изживява като някакъв съвременен будител wannabe.

# 496
  • Мнения: 31 324
Отвратителна е Ирина.

Много ми е гадно за Кристин, краката на момичето са доста зле. Търсят сериозно дарители за кръв, защото и предстоят операции. Дано се възстанови напълно бързо и да живее весело и забавно.

# 497
  • Мнения: 17 546
Ама така прави ли ви впечатление, че всички оценки са или  Hands Thumbsup или  Heart а тъпотиите под тъпнята, са все хвалебствени постове! Един не ѝ го каза как си требе или се редактира своевременно...
Да се правиш на мега възвишена и духовна, и да седнеш да питаш това, което всъщност означава: абе, решила съм да си припиша още точки и да си докарам имидж на светица, и съм намислила да взема едно момиче със синдром на Даун тук да донася по някое кафе и хората да зяпнат каква съм душа камбана, ама се чудя дали клиентите ми няма да се разбягат с писъци, ако такова същество им носи кафето, м? - защото точно това пита. Ама че гадно човече! Sick

# 498
  • Мнения: 1 380
Мегън и Хари в Северна Ирландия...явно там е по-топло от при нас  Twisted Evil https://fashion.hellomagazine.com/imagenes/fashion-news/20180323 … t-nude-coat-z.jpg

Уф, какво ги правят тези палта, бе ... все е с различно и по-готино ...сигурно имат над 50-100  ?! Smile

# 499
  • Мнения: 4 120
 Каква неприятна женица. Имали сме колеги в неравностойно положение, никой не е правил проучване преди да ги наеме как ще се хареса това на хората и дали ще ги притесни.

# 500
  • Мнения: 2 530
Скрит текст:
Не, аз лично не казвам, че оправдавам Дивна, а че й съчувствам. Самата аз съм много предпазлив шофьор. Но въпреки това преди години ми се случи да загубя контрол над колата си на сняг и лед, добре че карах с около 20 км./час. Не по моя вина, имало да става. Излязох от пътя и паднахме странично в една канавка, но избегнах челен удар. Просто помня чувството как нямаш контрол, ужасно е. Всичко се завърта за секунди. Слава Богу, нямаше пострадали, а  бях с деца в колата. След като обаче веднъж си губил контрол над кола, след това си още повече предпазлив (мен например вече никой не може да ме изкара на извънградско през зимата в ледовете). Може би Дивна ще си направи съответните изводи да не допуска повече шофиране с висока скорост, опасни изпреварвания и т.н.

Това е много различно за мен. Едно е да караш с 20, друго със 120 км/ч. И аз съм 20 - годишна колкото Дивна ама ако съм решила да се убивам с такава скорост гледам да съм сама на пътя, ако някой се качи е редно да се съобразиш, че все пак на пътника може и да му се живее ако ти твоя живот си го прежалил...
Дано се възстанови момичето въпреки че определено ще ѝ остане травма за цял живот, а ако информацията за скоростта на Дивна е вярна би трябвало и тя да изтърпи съответното наказание според мен.

# 501
  • Мнения: 18 754
Така е, важното е момичето да се оправи! А повишената скорост е ежедневно явление, което  не знам как може да бъде преборено Sad

# 502
  • Мнения: 6 304
Десито в близък план
Скрит текст:

# 503
  • Мнения: 2 530
Така е, важното е момичето да се оправи! А повишената скорост е ежедневно явление, което  не знам как може да бъде преборено Sad
Напълно преборено няма как да бъде според мен, но може да се вземат някакви мерки, доста от катастрофите стават именно от млади шофьори, които са тръгнали да се показват. Може да се въведе една година след взимане на книжка да се кара само с придружител, до 3 или 5 години след изпита да се кара кола само до 100 конски сили и наистина солени глоби при нарушения, за които да се следи. Кристин е можела да загуби краката си доколкото четох, едва ли я топли нея или семейството ѝ, че Дивна съжалявала много ...
Извинявам се за спама.
Да съм по темата, петъчно с Наум Шопов въпреки че изобщо не ми е симпатичен, но виждам, че в темата е харесван Joy:
Скрит текст:

# 504
  • София
  • Мнения: 4 328
Патрик Демпси за Man Magazine  😍 феноменален актьор
Скрит текст:






Heart Eyes нямам силии Heart Eyes
и Бардем Heart Eyes

оу, и Давид Ковердале Joy

# 505
  • Мнения: X
Голяма майтапчийка се оказа нашата Първа дама. Ама шегите за себе си нещо хич не ги преглъща, що така?

# 506
  • Мнения: 2 677
Сетих се пак за Бандерас - дано видът му да е заради роля само и да се вземе в ръце после. Много ми харесват чаровно остаряващите мъже - Патрик Демпси и Хавиер Бардем са пример за това. Има и много други, но сега не се сещам. Може би Клуни, въпреки че той така и не ми харесваше като млад, но не мога да отрека, че изглежда добре.

# 507
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Благой Георгиев и Гери-Никол
Скрит текст:
 Само тя  Tired
Скрит текст:

# 508
  • Мнения: 14 500
Десито в близък план
Скрит текст:

Как се е излегнала на стола, га че ли гледа филм у тях на дивана...Явно и за това, че не трябва да се облягаш на облегалката на стола никой не я е светнал.

# 509
  • Мнения: 11 556
Тъпа ли е Ириниту или аз не я разбирам, пита дали щели да се притеснят хората, ако им сервира човек със синдром на Даун кафето. Че тя с този въпрос ги обижда хората.
Скрит текст:
Скрит текст:
Ние не бихме се притеснили, но нея изглежда я притеснява, щом го подлага на обсъждане.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт