На море

  • 934
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 551
 Баткото беше на 1 год и 2 месеца,когато го заведохме за първи път.Ходехме на плаж към 9.00 часа и стояхме най-късно до 10.30-11.00 часа.Следобяд също ходехме след 18.00 часа.
 Малкото още не сме го водили,но се надявам тази година да отидем(сега е на 1 год.и 2 месеца)

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз чакам да се затопли и тръгваме редовно на плажче.

# 17
  • Мнения: 4 629
На море не сме ходили след раждането на сина ми. Но на плаж ходим много. Миналото лято той беше на около 6 месеца като започнахме с ходенето на басейн.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Za първи път го заведох на 1,5 години

# 19
  • София
  • Мнения: 726
Жожо го заведохме миналата година като беше на годинка. Тази година (на две е) мислим да го водим 2 пъти.
Когато решихме да го водим за първи път се консултирахме с педиатърката дали може и тя ни каза "Е какво - но морето не живеят ли деца?", само ни предупреди да внимаваме с храната и да не се излагаме на слънце разбира се. Има защитни кремове с много висок фактор, така че не се притеснявай. На Жожо много му хареса морето - не можехме да го изкараме оттам. 

# 20
  • Мнения: 752
Каката я заведохме за първи път, когато беше на 9-10 месеца и после пак на 1г и 1м. Сега бебка ще бъде на 8-9 месеца, когато смятаме да отидем на море. Това, което мога да ти кажа е да си вземеш пюрета, сокчета и т.н. каквото яде, защото ние имахме проблеми. Бях взела за няколко дни и като свършиха обиколихме целия Несебър да търсим от нашите пюрета - не намерихме. Трябваше да ходим до Бургас. Иначе бебка си изкара много добре (и ние като за родители с дете на море). Дано и с малката тази година да няма проблеми. Весело лято.

# 21
  • Мнения: 4 621
Първото и море ще е тази година - на годинка и 3 месеца Laughing Миналата не сме я водили - беше твърде малка.

# 22
  • Мнения: 3 042
За пръв път заведохме малкият на море миналата година, когато беше на 10 м.

# 23
  • Мнения: 415
Баткото го заведохме за пръв път на 2г.6м. - два пъти, а малкия сега ще види морето за пръв път - на 1г.6м. Трябваше обаче да го заведем миналата година, защото само се кърмеше и щеше да ни е много по-лесно Peace

# 24
  • Мнения: 8 917
Кога за пръв път заведохте малките на море? Миналата година не я взехме беше съвсем малка на 8 месеца.А тази дали вече може. Съветват ме да е навършила поне 2г. Но нашите кумове водят детето още откакто беше на 5месеца. И сега умуваме.Моля за вашите мнения

Миналата година  не стигнахме до морето Sad татенцето ми се разболя от рак и по-късно почина Cry Cry Cry - достатъчно задължения имахме около него /мир на праха му/. Тази година се надяваме на животи  здраве да заведем Гери Peace

Общи условия

Активация на акаунт