Всякакви въпроси относно съдомиялните - 21

  • 81 446
  • 724
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Ами остава S да е за дозиране на изплакващата течност. Но според мен са го превели грешно и S е за солта а r е за изплакващата течност.

EDIT. Сега видях че наистина r е за солта и явно идва от "regeneration". Странни са тея упътвания на Беко.

Последна редакция: нд, 12 авг 2018, 17:41 от Анонимен

# 361
  • Мнения: 5 622
В моята имаше книжка на български с подробно описание.

# 362
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 689
S казаха по-назад момичетата, че е регулиране на звука.

# 363
  • Мнения: 9 664
Някой ако има съдомиялна Бош може ли да ми каже дали горната кошница се клати свободно наляво-надясно? Малко тъп въпрос, ама последния път при работа на миялната се чуваше странен шум, който изчезваше ако натиснеш вратата отвън. Затова реших , че горната кошница не е направила достатъчно добър контакт отзад с изхода за вода, откъдето идва за горната перка. После забелязах, че много лесно като я бутнеш се мърда наляво-надясно, въпреки, че уж добре залепва отзад. Последния път като я вадиха кошницата след това доста се мъчих да я сложа, та реших да не съм прецакала нещо. Ще видя следващия път при миене дали пак така странно ще шуми, ама ако някой може да даде инфо при него дали така свободно се движи ще  съм много благодарна. Досега изобщо не ми е правило впечатление. А иначе много я мъча тая кошница, и нивата ги сменям доста трудно, МП все ми казва, че съм индианец, сега ще ми е много тъпо ако съм я развалила от ръчкане и блъскане :/

# 364
  • София
  • Мнения: 3 754
Намирам парче от счупена чаша. Чашата е за бира и има масивно столче. А точно тази част я няма... Само малко стъклени парченца. Къде може да са другите стъкла? Няма ги във филтъра...

# 365
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Здравейте. Гледам че доста от вас имат Беко. Да ми кажете за сервиз в София. Сугринта като станах не беше извиа и имаше локва в кухнята. Бръмчи,не пуска вода, а отдолу някъде тече леко.😊🙆

# 366
  • Мнения: 7 287
От нета: http://www.emserviz.com/сервиз-на-съдомиялни-beko__3__65
http://www.royal.bg/beko.html

# 367
  • Мнения: X
Вижте в гаранционната карта трябва да има списък на сервизите. Независимо дали е в гаранция или не.

# 368
  • Мнения: 31
Моля, за съвет каква марка съдомиялна тип кубче да си избера /поради липса на място няма възможност за друга/. В момента се колебая между АЕГ, БОШ и Аристон, важна ли функцията защита от преливане

# 369
  • Мнения: 2 286
Моля, за съвет каква марка съдомиялна тип кубче да си избера /поради липса на място няма възможност за друга/. В момента се колебая между АЕГ, БОШ и Аристон, важна ли функцията защита от преливане

Аз бях 5 години с Електролук - никаква забележка! Сега е в друга къща, където вижда мнооогоооо тормоз, но не се предава. Никога не е била в сервиз и не ми е правила никакви проблеми!

# 370
  • Мнения: 2 328
Rolling Eyes свети ми индикатор за сол. Напълних я със сол, не спря да свети. Мина един цикъл и все още не спира.. Това пък сега какво ще рече?

# 371
  • Мнения: 20
Здравейте Мами ,Поръчах и платих  2 айфона в Ебау след 8 дена,  днес дойде само единия .Незнам към кой да се обърна .

# 372
  • Мнения: 20
Здравейте Мами ,Поръчах и платих  2 айфона в Ебау след 8 дена,  днес дойде само единия .Незнам към кой да се обърна .
Извинявам се,че тук  писах  моето оплакване .Не виждам къде другаде

# 373
  • Мнения: X
Здравейте Мами ,Поръчах и платих  2 айфона в Ебау след 8 дена,  днес дойде само единия .Незнам към кой да се обърна .
Извинявам се,че тук  писах  моето оплакване .Не виждам къде другаде
Най-добре питай тук.

# 374
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 033
Повдигни диспут в ибей и пей пал.

Общи условия

Активация на акаунт