Всякакви въпроси относно съдомиялните - 21

  • 81 389
  • 724
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 328

Пробвай така.Такива метални(телени) решетки има по левчетата. За сушене на чинии се водят.

# 496
  • София
  • Мнения: 12 006
Трябва да ги потърся, благодаря!

# 497
  • Мнения: 18 468
Слагам ги формите за мъфини без много да ги мисля. Не ми се размятат из миялната, случва се да се обърне някоя и да се напълни с вода. Ама 2-3 от 10-12 не ми пречи да изплакна на ръка след това. Grinning

# 498
  • София
  • Мнения: 184
Добре ли се измиват силиконовите ви форми за мъфини?
В моята съдомиялна изобщо не се измиват, пробвах 2 пъти, резултатът беше плачевен, отказах се и ги мия на ръка - 18 броя, много е досадно, но моята машина изобщо не се справя...

# 499
  • Мнения: 18 468
Нормално се измиват. Ако някоя е била в ъгъла на кошницата, може и да има забележка, но не е нещо съществено.

# 500
  • Мнения: 7 106
Добре ли се измиват силиконовите ви форми за мъфини?
В моята съдомиялна изобщо не се измиват, пробвах 2 пъти, резултатът беше плачевен, отказах се и ги мия на ръка - 18 броя, много е досадно, но моята машина изобщо не се справя...


Накисни ги първо за час в мивката с вода и после би трябвало да се измият много лесно.
Иначе и аз ги редя в горната кошница и ги "захлупвам" с такава скара /от микровълновата Grinning/ и не мърдат.

# 501
  • Мнения: 7 282
Имам глупав въпрос-може ли някой да каже,кои от таблетките(класик)Сомат или Финиш са по-добри?Благодаря!

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 821
А да ми препоръчате миялна до 550 лева? Ще правя нова кухня и се чудя - всички ли са дълбоки 60 см. Искаше ми се да я затворя зад вратичка. Не ми се слага вградена....

# 503
  • София
  • Мнения: 12 006
А да ми препоръчате миялна до 550 лева? Ще правя нова кухня и се чудя - всички ли са дълбоки 60 см. Искаше ми се да я затворя зад вратичка. Не ми се слага вградена....
Къде е логиката да си вземеш свободностояща, и да я затвориш с вратичка, вместо да си взмеш измислените за таква цел за вграждане?Освен, че ще ти е супер неудобно и ще ти трябва по-широк шкаф, щото едната врата ще ти се отваря настрани, другата надолу и ще имаш ограничен достъп за редене? Да не говорим, че след работа, като трябва да я оставиш отворена малко отгоре, другата ти врата ще трябва да зее изцяло? Crazy  Иначе да - всички са дълбоки около 60 см. и с плот на 60см. няма да ти се събере. Ще ти трябва по-дълбок, а те са много ограничени от към избор. За тези пари и свободностояща търси някое беко. При вградените вече има по-голям избор.

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 821
Ами да, и ти си права. Защото при повреда със свободностоящите е по-лесно. Добре, а за вграждане щом е по-голям избора - препоръки?

# 505
  • Мнения: 347
В моята кухня вградена е само печката. Другите уреди /перална и миялна/ са под плота и са с вратички. Миялната ми е за 6 комплекта и е под мивката.

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 821
В моята кухня вградена е само печката. Другите уреди /перална и миялна/ са под плота и са с вратички. Миялната ми е за 6 комплекта и е под мивката.

Е, аз искам по-голяма от 6 комплекта. Поне 10-11

# 507
  • Мнения: 347
В моята кухня вградена е само печката. Другите уреди /перална и миялна/ са под плота и са с вратички. Миялната ми е за 6 комплекта и е под мивката.

Е, аз искам по-голяма от 6 комплекта. Поне 10-11
Да, напълно ви разбирам. Вкъщи сме двама понякога с "децата" четирима. Кухнята я правих по мой размери. Така, че вариантите са: или търсите уредите по съвместим размер или купувате уредите, или правите ремонт според тях.

# 508
  • Мнения: 89
Здравейте купихме си съдомиялна BEKO за вграждане, реших да пусна решетките от фурната и ренде BORNER, както ги пуснах захабени така ги и извадих .Аз ли имам големи очаквания или нещо не правя както трябва?

# 509
  • Мнения: 499
Здравейте купихме си съдомиялна BEKO за вграждане, реших да пусна решетките от фурната и ренде BORNER, както ги пуснах захабени така ги и извадих .Аз ли имам големи очаквания или нещо не правя както трябва?

Давам пример с един тиган, за който също имах огромни очаквания да блесне от първото пускане в съдомиялната, но не се оправда. Със всяко следващо пускане се освежава, но го пускам на най-висока температура.

Общи условия

Активация на акаунт