Антибиотик

  • 1 348
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте сина ми е на 1 годинка предписаха ни антибиотик за червено гърло и никнещи горни зъбки станало някаква реакция и имахме 39 температура вече второ ден нямаме а на малкия постоянно му се спи почти целия ни ден минава в спане вечер отново,но с шавания.. А той винаги е бил игрив едвна го преспивах на обед с десет песни люшкания.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 575
Ами напишете поне какво му е изписано за да могат и други майки да сравнят, ако са го ползвали и да ви кажат дали е нормална реакция.

# 2
  • Мнения: 11 879
Не зним от какво е болно детето и какъв антибиотик му е предписан, но внимателно прочетете листовката и огледайте дозите да не е предозиран както и за страничните ефекти. За мен не е нормално дете без температура (висока) да е отпуснато и сънливо денонощно. Аз съм била така преди да ми избие едната шарка. Дъщеря ми се отпуска и спи приз деня по 2часа след инжекции Цефтриаксон, защото ги разтварят с лидокаин, т.е следобедния сън е ефект на лидокаина при нея. Задължително давайте пробиотик, но не едновременно (в един прием) с антибиотика, а поне два часа преди/ след АБ.

# 3
  • Мнения: 14
Ксинебак е антибиотика има ме и пробиотик прочетох листовката никаде не пише нищо за сънливост.

# 4
  • Мнения: 11 879
Огледа ли дозировката? Да не е предозирано? Сподели с лекар.

# 5
  • Мнения: 14
4 мл отговарят на 10 кг а ние сме 14 и 100 той даже и малко количество плюе.

# 6
  • Мнения: 14
И го давам на 12 часа утре ще се обадя на личната му

Общи условия

Активация на акаунт