Сватба 2018 - VII-ма част

  • 53 959
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • София, България
  • Мнения: 3 631
Ами... може да им подарите някаква карикатура, картина или икона? Щом живеят в Англия, може нещо българско? Сигурно ще им хареса да сложат картина на някоя българска забележителност или природен пейзаж. Simple Smile
Може карикатурата да е с вас четримата и този, който я прави да сложи отзад фон с английски мотиви -Биг Бен, Бъкингамски дворец.... ще стане хубава карикатура Simple Smile  

Аз съм си запазила ето този карикатурист, но никога не съм се възползвала от него. Много хубаво рисува:
Скрит текст:

# 661
  • Мнения: 884
Ами... може да им подарите някаква карикатура, картина или икона? Щом живеят в Англия, може нещо българско? Сигурно ще им хареса да сложат картина на някоя българска забележителност или природен пейзаж. Simple Smile
Може карикатурата да е с вас четримата и този, който я прави да сложи отзад фон с английски мотиви -Биг Бен, Бъкингамски дворец.... ще стане хубава карикатура Simple Smile 






Карикатура имат от сватбата си.В Англия само работят предстои да се връщат,но не се знае кога.ММ ги познава много по-добре от мен той трябва да дава идеи ама не е нито забележителен,нито пък ще запомни нещо ако забележи в такъв контекст за идея за подарък.Така че трудна работа ми е.

# 662
  • Мнения: 831
Ами... може да им подарите някаква карикатура, картина или икона? Щом живеят в Англия, може нещо българско? Сигурно ще им хареса да сложат картина на някоя българска забележителност или природен пейзаж. Simple Smile
Може карикатурата да е с вас четримата и този, който я прави да сложи отзад фон с английски мотиви -Биг Бен, Бъкингамски дворец.... ще стане хубава карикатура Simple Smile 






Карикатура имат от сватбата си.В Англия само работят предстои да се връщат,но не се знае кога.ММ ги познава много по-добре от мен той трябва да дава идеи ама не е нито забележителен,нито пък ще запомни нещо ако забележи в такъв контекст за идея за подарък.Така че трудна работа ми е.

Точно в този дух и ние решихме да им подарим голям портрет на цялото семейство (тъй като имат и дъщеря на 12г.)

# 663
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 920
Предполагам си познавате добре хората, защото аз лично не бих сложила на стената вкъщи, нито карикатура, нито портрет семеен. Peace
В смисъл, че подаръците, които се изисква да бъдат изложени на показ, са ми доста ангажиращи.
Въпреки, че родителите ми винаги подаряват, като са канени на сватби, маслени картини на Велико Търново (от там сме ние) на един определен художник и като цяло си ги харесват младоженците. 

# 664
  • Мнения: 519
Ние решихме нищо да не си подаряваме. Достатъчно ми е, че те са до нас в този момент, не искам да ги карам да се чудят и какво да ни купуват. А и подаръците по задължение ме напрягат. Ако ми хрумне нещо, ще им подаря след цялата лудница около сватбата.

# 665
  • Мнения: 831
Предполагам си познавате добре хората, защото аз лично не бих сложила на стената вкъщи, нито карикатура, нито портрет семеен. Peace
В смисъл, че подаръците, които се изисква да бъдат изложени на показ, са ми доста ангажиращи.
Въпреки, че родителите ми винаги подаряват, като са канени на сватби, маслени картини на Велико Търново (от там сме ние) на един определен художник и като цяло си ги харесват младоженците. 

То не е казано на 100%, че е задължително да окичат портрета на най-видната стена. Аз не бих се засегнала ако си го приберат. Просто смятам, че би останало за спомен и обикновено не е нещо, което си купуваш сам.

# 666
  • Мнения: 884
Момичета търся ето такива чаши,не същите де просто с такава идея :
Скрит текст:

Не мога да намеря в интернет,намерих на едно място 48 лева вижда ми се скъпо.

# 667
  • Мнения: X
Тези чаши са вече тооолкова широко експлоатирани, че направо ми е чудно как не намираш откъде да купиш. На мен, честно казано никак не ми допадат рисунките по тях. Все едно аз съм ги рисувала.
48 лв едната или двете?

Ето тука ги има по-евтини:

http://www.-spam254-/obiava/34433/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80 … 0%BE%D0%B2%D0%B5/

# 668
  • Мнения: 884
Двете....Линка излиза като спам.

# 669
  • Мнения: X
Ами не знам защо форума не ми харесва линковете. Ще пробвам на лични да ти го пратя.

# 670
  • Мнения: 6 392
По отношение на гостите, при поднасяне на поканите директно им заявяваме, че очакваме до еди кога си най-късно да потвърдят или откажат поканата. Освен това изрично им се заявява да ни кажат точната бройка, която ще присъства, тъй като ще плащаме сериозни куверти в ресторанта и не искаме да има изненади.
В случая, хубавото е, че ресторанта, който са избрали децата имат възможност на 10 % неплащане на куверти предварително. Т.е. има възможност и до последно да се уточняват бройките. Това разбира се не го споменаваме на гостите. Ще видим в действителност как ще се получат нещата. Очаквам изненади точно от колегите и приятелите на децата, както се е случвало и за други събития. Нашите гости са ми сигурни и още сега са ми потвърдили кои ще дойдат.

# 671
  • Мнения: 1 998
Пак, че моята рокля е у нашите, че сигурно и аз постоянно щях да я обличам... стига ми, че халката слагам все и си я гледам Grinning
Тези чаши с Кума Лиса и Кумчо Вълчо и ние ги подарихме на кумовете, някъде от фейсбук ги поръчах, ако не се лъжа 24лв бяха.
За гостите - на нашите покани пише до 19.04 да си потвърдят присъствието, но никой не си направи труда да звънне или да пише /от тези, които не са потвърдили или отхвърлили веднага/. Също така сме казали на хората, които имат деца, че са добре дошли с децата, но ще очакваме да ни кажат дали ще дойдат с деца или без.... ами пак никой нищо не казва и все се налага да питам дали са решили и все се оказва, че са решили ама не казват... и какво чакат, не знам.
От моите гости всички ще дойдат, от страна на мъжа ми имаше такива, които веднага отказаха, такива, които веднага се съгласиха и, такива които до последно не знаят дали ще дойдат, но те са само 3 души, тъй като единият е в чужбина и не е сигурен дали ще успее да се прибере, а другите са семейство с 2 деца, които ще дойдат, ако успеят да намерят кой да гледа бебето, та това се преживява. Иначе ние 3 седмици преди сватбата ще платим 50% от кувертите, останалото се плаща след сватбата и ни казаха, че до 3 дни преди сватбата може да правим промяна в броя на гостите.
Аз днес ходих да дам за печат номерата на масите и тейбъл картичките. Утре ще си ги взема, но поне принтираха пред мен по 1 бройка, за да видя как ще стане.

# 672
  • София
  • Мнения: 117
Ааа не, аз не се оплаквам, изобщо. Даже мисля, че по Великден качих 1-2 кила, та сега пак съм на режим. Simple Smile Просто откакто съм я купувала съм отслабнала още. Иначе отслабвам по режима на НВ-ВМХ. И не се храня с препълнени чинии Sweat Smile

Роузи, подозирам, че и аз ще съм така като я взема Laughing Добре, че ще я взема чак две седмици преди сватбата.
В пробните на Сватбения център беше пълно с булки! Абитуриентки нямаше, но булкииии.... направо се бяха побъркали служителките Sweat Smile  Много хубаво ми стана като видях колко много момичета мерят булченски рокли и как се чудят "тази ли да бъде, онази ли...." Heart Eyes

Фъстъче, от няколко дни чета за тази диета... понеже започна на плодовия ден на 90 дневната диета да ми става лошо и ми прималява.
Та май и аз ще мина на тази. Ти как се чувстваш с нея? Имаш ли чувство за глад и бързо ли сваляш?

# 673
  • София
  • Мнения: 233
betamesh аз също съм на режима вече 2 месеца и съм много доволна. Първите дни е малко трудно, чувстваш се отпаднала и може да се появи главоболие, но всичко преминава за няколко дни. За сега съм свалила само 5 кг, но всички казват че разликата е голяма. Опитай, няма да сгрешиш.

# 674
  • Мнения: 266
Момичета, вие отслабвате само с диета и режим, или и с трениране. Ако някоя от вас тренира - имате ли някакви специални тренировки за вкъщи, които да не са мега скучни аххаха?

И аз да се похваля с кецовете си Simple Smile Трябват им само панделки вместо връзки, но ще си изчакам роклята първо и после ще ги взема в тон Simple Smile
Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт