Сватба 2018 - VII-ма част

  • 53 884
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 47
betamesh аз също съм на режима вече 2 месеца и съм много доволна. Първите дни е малко трудно, чувстваш се отпаднала и може да се появи главоболие, но всичко преминава за няколко дни. За сега съм свалила само 5 кг, но всички казват че разликата е голяма. Опитай, няма да сгрешиш.

Внимавайте с тази диета. Аз я следва стриктно 2 месеца, обаче вместо да сваля, качих 3-4 кг. Не можах да повярвам. Оказа се, че хормона TSH се е качил, та заради това. Спрях я и слава богу - бързо ги свалих.

Гледам, че всички си имате кумове. Аз се пека на шиш задето съм го оставила този ангажимент на приятеля ми. ТОй освен да казва, че скоро ще ги покани, друга инициатива не предприема. Те са по-скоро негови приятели, иначе отдавна да съм ги питала. Та вие колко време след като решихте, че е има събитие, поканихте вашите хора?

# 676
  • Варна
  • Мнения: 1 885
   Малко след годежа. Има вероятност хората да откажат и трябва да се търсят други варианти.

# 677
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Ние ги поканихме няколко седмици след годежа си. Не съм мислила, че биха отказали, но исках това да е отметнато.

# 678
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Ами вече една година и малко съм на режима. Не мога да кажа, че го спазвам сууупер стриктно, но се чувствам много добре. Свалих 13 кг. Повече не мога да сваля. Вече съм 49-50кг.  Започнах Ваня Червенковата диета за 3 седмици и после само на този режим. Не чувствам глад. Свиква се. Напоследък се отпуснах и ме е много яд на себе си. Сега пак се опитвам да влезна в него. Simple Smile

Правя мааалко тренировки вкъщи вечерно време и са от мега скучните хаха

Sunflower, опасявам се, че и аз ще ги търся по телефона всички поканени. Някои хора ми потвърдиха веднага с даването на поканата.

# 679
  • София
  • Мнения: 233
Аз също не спазвам стриктно режима имам си нужда от някой въглехидрат, но се чувствам супер. Колкото до упражненията правя си вкъщи за бедра и корем, свалих си ги от гугъл плей, иначе ходя и 2 пъти седмично на народни танци. Имам приятелка, която сваля килограми без каквито и да е упражнения или тренировки.

# 680
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
При нас май на всички им беше ясно кои ще са ни кумове  Mr. Green Та май в деня на годежа ги поканихме, ама беше нещо от сорта - имам пръстен, пък ти ще си ми кума  Laughing После и официално ги поканихме де, 2-3 седмици по-късно, че ми трябваше време да направя maid-of-honour кутия на кумата  Mr. Green

# 681
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Аз нямах такова предложени за брак, каквото е по принцип, решихме да се женим и почти веднага поканихме кумовете. После имахме проблем с кума, та по-късно поканихме друго момче.
 

Днес ще ходим до Rollmann да видим какви костюми предлагат. После ще споделя с вас впечатления. Simple Smile

# 682
  • Мнения: 485
При нас май на всички им беше ясно кои ще са ни кумове  Mr. Green Та май в деня на годежа ги поканихме, ама беше нещо от сорта - имам пръстен, пък ти ще си ми кума  Laughing После и официално ги поканихме де, 2-3 седмици по-късно, че ми трябваше време да направя maid-of-honour кутия на кумата  Mr. Green
При нас с кумата се получи така.После решихме и кума кой да е ,но и двамата първо ги попитахме неофициално ,след това ги поканихме на гости да им връчим официално поканите и даровете ,които им бяхме подготвили.

# 683
  • Мнения: 4 859
Ina_H,комплекти чаши +вино за различни поводи съм поръчвала оттук -много са коректни
https://www.facebook.com/SladkiCvetiaSweetFlowers/
Аз да се похваля че си имаме дата-25 ти май,но нямаме кумуве.
Хората ,на които държим,не знаят дали ще са в Бг тогава и не са потвърдили. 
Нямаме други близки,които да са двойка,остава варианта моята най-добра приятелка и неговия най-добър приятел Rolling Eyes

# 684
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
lady_gothic, това също е добър вариант.  При нас кума е най-добрия приятел на ММ, мой също много близък човек. Кумата е годеницата му (те ще се оженят преди нас). Тя не ми е особено близка, но реших, че няма да е окей иначе да си взема моята най-добра приятелка, тъй като те вече ще са семейство. Иначе и двамата много държахме на кума. За сметка на това на гражданската церемония, която ще е преди сватбата ще вземем със себе си други двама души - моята най-добра приятелка и един друг много близък наш приятел.

# 685
  • Мнения: 156
Момичета, вие отслабвате само с диета и режим, или и с трениране. Ако някоя от вас тренира - имате ли някакви специални тренировки за вкъщи, които да не са мега скучни аххаха?
Аз следвам тренировъчна програма, която преди година и нещо-две ми беше направена от фитнес инструктор, а с течение на времето сама си обогатявам и повишавам килограмите, с които правя упражнения. Цел ми е да кача малко мускулна маса, защото в момента съм мъъъничко под оптималното за височината си тегло, та вместо да ям повече, предпочитам да пооформя по-добре някои части от тялото Grinning
Но за да не са скучни упражненията, по-добре е да ходите в залата (не вкъщи - там сякаш винаги са скука!) с приятел/ка. Аз ходя с най-добрата си приятелка и всяка тренировка ми е забавление Simple Smile Разбира се, трябва и малко дисциплина - не трябва да се пренебрегват упражненията за сметка на разговори и не трябва да се претупват. Но ако и двете сте сериозни, се получават нещата Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 11:17 от Medlinniel

# 686
  • София
  • Мнения: 117
Фитнес залите са ми доста потискащо място и не се чувствам комфортно с тях, а пък и нямам време за това.
Събота и Неделя (през почивните дни) тичам в парка или скачам на въже а през останалата част от седмицата тренирам с Руми- https://fitnesinstruktor.com/ . Съвсем безплатно и като цяло тренировъчните програми са по 20-30 мин.  и толкова мога да отделя на ден- сутрин или вечер. В комбинация с 90 дневната диета имаше добър ефект, но както казах, започна да ми става лошо и да ми прималява от нея, затова ще я заместя с режима на Фъстъчето, четох доста хубави отзиви за него. Simple Smile

# 687
  • Мнения: 583
Фитнес залите са ми доста потискащо място и не се чувствам комфортно с тях, а пък и нямам време за това.
Събота и Неделя (през почивните дни) тичам в парка или скачам на въже а през останалата част от седмицата тренирам с Руми- https://fitnesinstruktor.com/ . Съвсем безплатно и като цяло тренировъчните програми са по 20-30 мин.  и толкова мога да отделя на ден- сутрин или вечер. В комбинация с 90 дневната диета имаше добър ефект, но както казах, започна да ми става лошо и да ми прималява от нея, затова ще я заместя с режима на Фъстъчето, четох доста хубави отзиви за него. Simple Smile

Две ръце и два крака за Руми Simple Smile Благодарение на нея съм видяла най-страхотните резултати в тялото си, но естествено подкрепени с хранителен режим. Аз лично следвам режим, изготвен от нея, който получих с една от платените ѝ програми, но и в сайта ѝ има предостатъчно информация - различни начини на хранене с примери. Иначе тренирам с нея вече трета година и е страхотно, има страшно много безплатни тренировки, в момента дори тренирам с 90-дневното ѝ предизвикателство, което са си 3 месеца абсолютно безплатна тренировъчна програма Simple Smile 

# 688
  • Мнения: X
Ще ме накарате и аз да я погледна тази Руми. Ама то освен гледането трябва и тренировкиии, а воля дали ще имааам. Ехх.
Че май и гири ще се наложи да купувам Simple Smile))

# 689
  • Мнения: 583
Ще ме накарате и аз да я погледна тази Руми. Ама то освен гледането трябва и тренировкиии, а воля дали ще имааам. Ехх.
Че май и гири ще се наложи да купувам Simple Smile))

Аз в началото нямах гири и тренирах с бутилки вода, точно защото не вярвах, че ще се запаля и не исках да инвестирам излишно, пък да прашасват Grinning Сега съм маниак и избягвам да влизам в спортни магазини без причина, защото за сватбата трябва да се пести Grinning

Общи условия

Активация на акаунт