Какъв крем за лице използвате? – 22

  • 83 241
  • 748
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Тема за споделяне на ежедневната хидратираща / подхранваща / антиейдж грижа за лице – кремове (дневни / нощни) и серуми за лице, които ползвате в момента, марки и продукти, от които сте останали доволни. Simple Smile





Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 17:56 от Blаck Cat

# 1
  • Мнения: 11 240
Днес си купих няколко крема за лице на Хистомера. Много съм доволна от техните продукти. Имам питане, единият крем ще го отворя септември. Как да го съхранявам и къде? Не е отварян.

# 2
  • Мнения: 35 892


с този съм в момента, но не бих повторила
не, че е лош, но не е нещо, което да ме впечатли и да го пожелая отново

# 3
  • Мнения: 24 121
Купих тези за 16 лв от Лидл, но не съм ги пробвала

# 4
  • Мнения: 526
Аз си правя кремовете и мазилата.

# 5
  • Мнения: 6 537
За хидратация за момента съм се спряла на:
За зачервените участъци слагам:

1 или 2 пъти в седмицата слагам и третиноин.

# 6
  • Мнения: 1 565
Като хидратиращ продукт използвам


Много съм доволна, като бустера на Виши не го ползвам всеки ден, но въпреки масовите отзиви за него на моята кожа се държи добре и си пасват.

# 7
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 729
Новите ми придобивки са два серума на Ординери - с алфа арбутин и матриксил. Кожата ми добре ги понася, но за някакъв ефект е рано да споделя.
За хидратация:

# 8
  • Мнения: 1 380
Здравейте,може ли препоръка за дневен крем за смесена кожа,за възраст 34 години,имам и белези от акне,иска ми се да е хем нещо все пак антиейдж,не просто хидратация,хем да е подходящо за такава кожа. Бюджет около 50-60 лева,ще се радвам дамите с такъв тип кожа да споделят какво ползват.

# 9
  • Мнения: 22 530
За петната серуми с витЦ и алфа арбутин.Крем може отделно отгоре.
Смесена към мазна кожа ли?

# 10
  • Мнения: 872
Белези абсурд с крем. Дори с апаратни процедури са трудни за махане. Иначе единствения крем, който понася мазната ми, склонна към акне и чувствителна на всичкото отгоре кожа, е Ести Лаудър DayWear гел кремът. Кожата го изпива, но остава матирана и хидратирана.

# 11
  • Мнения: 1 380
За петната серуми с витЦ и алфа арбутин.Крем може отделно отгоре.
Смесена към мазна кожа ли?

Да,смесена към мазна,според мен още е мазна,ама бях чела че уж след 30 става смесена,аз от толкова гледане видях ,че е явно,че трябва да ползвам отделни продукти. За нощен крем ползвам един на Виши с лифтинг нещо беше,тежък,плътен,но ми понася добре,на сутринта се събуждм с гладка и приятна кожа.

# 12
  • Мнения: 22 530
Тя може и да става, но Вашата станала ли е? Аз съм на 45 и си е мазна отвсякъде , не е мръднала Simple Smile))
Също като Вас залагам на по-плътен крем нощем, по-лек денем, зависи от сезона.Зимата по-богат, лятото по-лек.Под кремовете серуми.
Марки не мога да препоръчам.То си е до усещане на кожата.

# 13
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 248
Дами,да споделите отзиви за Estee Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H Hidration Sorbet Creme?


Кожата на лицето ми винаги е била комбинирана основно в Т зоната,без да ми създава проблеми като акне,пори и т.н. От 2009г използвам само лек хидратант Avene Hidratant UV Legere от който бях изключително доволна,но последните 2г започна дразнене в областта на очите и към изхода на деня и се принуждавам да го премахна,защото избива мазна жълта консистенция Confounded

През годините съм пробвала почти всички видове медицински хидратанти и емулсии лека версия на Vichy,Lierac,Nuxe,Bioderma,Eucerin,Uriage,La Roche и абсолютно всеки от тях ми дразни очите ,не попива,или се получава кир ефект Rolling Eyes

Декоративна козметика не употребявам,искам да ползвам единствено хидратант,защото след сутрешно при това щадящо измиване на лицето чувствам кожата ми опъната и не ми е комфортно,но с тези неразположения и ефектни от тези кремове съм с вързани ръце...

Бихте ли ми препоръчали някакъв крем ?
На 39г съм

Сега съм си поръчала този хидратант на Estee Lauder ....

# 14
  • Мнения: 1 163
Последно взех този като нощен крем с колаген. От към състав бива , ама за резултат незнам още
Ако някой го е ползвал моля нека сподели отзиви
https://douglas.bg/douglas-focus-collagen-youth-anti-age-night-cream-59959

Общи условия

Активация на акаунт