Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 204 810
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 8 476
Наистина е подозрително това, че нито на един от въпросите не знаеше почти нищо, но налучкваше верния все пак...

И филмите не знаеше, а уж ги гледал... за Специалист по всичко даже не успя да каже кои актьори участват...

# 1 696
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Прекалено много приказки изприказва, направо дразнеше,  а имаше два трудни въпроса.

# 1 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
"Сватбите на Йоан Асен" е филмът.

# 1 698
  • Мнения: 19 025
"Сватбите на Йоан Асен" е филмът.

Мисля, че за филма за шаха и Боби Фишер питат.

# 1 699
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Преди малко в новините по бнт даваха репортаж за Явора Опрова, която е дарила спечелените пари от играта за паметна плоча в Пловдив/не запомних името/

# 1 700
  • Мнения: 19 025
Да, тя в самото предаване каза, че ще използва парите за паметната плоча.

# 1 701
  • София
  • Мнения: 17 775
А тя докъде стигна? Видях, че доста спрягахте името ѝ.

# 1 702
  • Мнения: 156
Отказа се на въпрос за 15 000 лв

# 1 703
  • Мнения: 17 616
"Сватбите на Йоан Асен" е филмът.

Мисля, че за филма за шаха и Боби Фишер питат.

да. за searching for bobby fischer и pawn sacrifice се сетих ама ако има и друг бих искал да го знам

# 1 704
  • Русе
  • Мнения: 562
Не мога да повярвам, че този с шевицата е инженер. Тъпа работа. Аз, дето съм хуманитар, знам, че бронзът е сплав - а той спомена и месинга евентуално като част от бронза - това за един инженер не би трябвало да е проблем. И така, с налучкване, до втора сигурна сума. Трябваше още на кариерата да го отсвирят.

# 1 705
  • Пловдив
  • Мнения: 14 432
Преди малко в новините по бнт даваха репортаж за Явора Опрова, която е дарила спечелените пари от играта за паметна плоча в Пловдив/не запомних името/
Димитър Кудоглу.

----

Кой тачи комунизма, предаването ли? Wink Ми отрядът така си се казва, да го прекръстват ли?

# 1 706
  • София
  • Мнения: 27 181
Разгеле, свърши се тази нечовешка мъка. Две предавания загуби този човек с чутовните си разсъждения. По-голям калитко от този не съм виждал никога в което и да е шоу. Нито един въпрос не знаеше и на всеки разсъждаваше грешно и някак си даваше верният отговор?!?! Е, има и такива хора. Проста математика.

# 1 707
  • Мнения: 36 493
Всички са царици. Отговорът е Нефертити... Жената на Аменхотеп и вероятната майка на Тутанкамон.

И тази участничка не се представя по-добре.

# 1 708
  • Мнения: X
На мен ми харесА калиткото Grinning
Жена му е супер грозна.

# 1 709
  • Мнения: 278
Жена му е супер грозна.

По-силна от женската злоба няма!

Общи условия

Активация на акаунт