Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 204 810
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 156
Струва ми се, че гледаме различни предавания, по-скоро мнението ти е в резултат на конкретна случка и от личен характер😊

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 18:43 от Петя Карева 602616

# 1 726
  • Мнения: 156
Някой може ли да каже на колко години е жената? Според мен 25-30, според баща ми - на 50, била се много белосала😂

# 1 727
  • Мнения: 36 493
Около 30. Направила се е на вампирка.
Това за Кери Фишър беше страшно лесен въпрос - който е гледал Междузвездни войни (с интерес, не между другото), знае отговора. Тя няма други известни роли.

И аз мисля, че някои участници се бутат напред. А на този от Минута е много му бяха дали отвратителни въпроси съвсем нарочно.

# 1 728
  • Мнения: 4 402
Аз не съм гледала нито един епизод на "Междузвездни войни ", но знаех отговора. Когато почина Кари Фишър, интернет беше залят от информация за нея. Трябва да си бил в информационно затъмнение,  за да не си го чел.

# 1 729
  • Мнения: 17 616
Струва ми се, че гледаме различни предавания, по-скоро мнението ти е в резултат на конкретна случка и от личен характер😊

къв личен характер бе моме. на горе-долу ставащите жени им помагат или им дават по-лесни въпроси. не съм сексист да предупредя. въпроса ми беше с кво печелят да има симпатични жени на екрана. само за повече мъжки зрителски интерес се сещам.

лея органа ме отрепа. разбирам че ето хванаха я в незнание ама тва е само хващане. ами ако го знаеше тва е за първите пет въпроса. учудих се че и жокера не знаеше нищо. ама както казва един приятел - какъвто играча такава и играта му. явно такива му и жокерите.

/да добавя че ако това не знаеше поне другите можеше да знае и да си ги изключи така че нема оправдание. на кладата.

# 1 730
  • Мнения: 36 493
Има хора, които мразят фантастика и не гледат новини. Може да е от тях Simple Smile

# 1 731
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Аз съм от тези дето  бягат от новините  и каква да е фантастика не гледат, ама като почина Кари Фишер  двете най-гледани тв програми ни проглушиха очите и ушите. На тази татуистка ( не знам правилно ли го написах) въпросите и бяха лесни, но на предишния участник направо си бяха трудни.

# 1 732
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Много грозно отношение към Динко. На разни кифли им решава задачите, на него със звук не помогна. Не че Билалов решава, но .... Заслужаваше втора сигурна сума момчето.
Беше ме яд, имаше капацитета да напредне още.

# 1 733
  • Мнения: X
Не съм гледала" Междузвездни войни", не съм фен на подобен тип кино. Обаче и децата знаят, че Кари Фишър изигра принцеса Леа. То и като почина, във Фейсбук се напълни със статуси от сорта на " Сбогом, принцеса Леа"...

# 1 734
  • Мнения: 836
И аз много се впечатлявах как някой не знае нещо, което аз намирам за много елементарно. НО! Всички сме различни и интересите ни също. Аз не гледам фантастика, дори като цяло филми почти не гледам. Тази актриса е абсолютно непозната за мен и не знам отговора. Но пък отговорих правилно на последния въпрос на Динко. Просто моите интереси са в тази посока.

Та мисълта ми е, че понякога съдим доста сурово, а не е лошо да използваме предаването да научим нещо любопитно и най-вече да си повторим, че всички хора са безкрайно различни.

# 1 735
  • Мнения: 19 025
Много грозно отношение към Динко. На разни кифли им решава задачите, на него със звук не помогна. Не че Билалов решава, но .... Заслужаваше втора сигурна сума момчето.
Беше ме яд, имаше капацитета да напредне още.

Да бе, егати трудните въпроси за такива ниски суми. Май имаше останал жокер, поне да го беше побутнал да си го ползва.

И аз го познах последния въпрос, но много пъти съм виждала въпроси за годините на управление на поне трима от четирите.

# 1 736
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
По кино нова в момента дават Междузвездни войни Sunglasses

# 1 737
  • Мнения: 36 493
Втората трилогия - пак по-добре от новите...

# 1 738
  • Мнения: 17 616
сигурен съм че е озвучен. губи се всичко така.

# 1 739
  • Русе
  • Мнения: 562
Аз не съм гледала нито един епизод на "Междузвездни войни ", но знаех отговора. Когато почина Кари Фишър, интернет беше залят от информация за нея. Трябва да си бил в информационно затъмнение,  за да не си го чел.

Е, аз не съм била в информационно затъмнение, но се интересувам от друг вид информация. Вярно е, че и до мен достигна новината за смъртта на тази актриса, но не ѝ обърнах внимание, защото не гледам Междузвездни войни (може би 1 - 2 епизода само, колкото да имам представа). Сега, като чух отговора, се сетих как изглежда актрисата и във филма. Мисля обаче, че това е точно въпрос за публиката.

Общи условия

Активация на акаунт