Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 204 820
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 36 499
Аз нямах представа какъв е отговорът на този въпрос, но наистина разсъжденията му бяха излишно дълги и безсмислени.

# 2 011
  • Мнения: 19 027
Много зле му бяха разсъжденията. Не стига, че не беше прочел добре въпроса, но направо изкара свинете и останалите селскостопански животни някакви ендемични видове в Европа.

# 2 012
  • Мнения: 2 039
Наистина някои участници се захласват в безсмислени разсъждения.
Затова вече гледам предаването на запис,за да мога да превъртам рекрамите,тягостните разсъждения и дългите обяснения за личния живот,които Билалов толерира.

# 2 013
  • Пловдив
  • Мнения: 14 434
Аз пък обичам да слушам за личния живот и страничните неща, с изключение на плоските бла-бла разсъждения, разбира се.

# 2 014
  • Мнения: 5 927
Според мен разсъжденията са повече да покажат, че много знаят, ама виждаш ли, точно това не го знаят. Аз не бих се излагала така.

# 2 015
  • Мнения: 13 770
Мисля, че разсъжденията са задължително условие в играта. Карат ги. Нали ако само изстрелват отговорите, няма да ни е интересно на нас.

# 2 016
  • Пловдив
  • Мнения: 14 434
И аз се чудя дали не ги карат.
То понякога става по-досадно така - когато разсъжденията са банални, ама няма как да се предвиди.

# 2 017
  • Мнения: 36 499
Инструктирани са, определено. Но инструкциите не са достатъчно ясни за всички, защото има хора, които се опитват да разсъждават на първите въпроси, а това не е нужно.

# 2 018
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Можеше да ползва жокер, тя не се реши, но и водещия не я подсети!
Сега този дърдори много, дано и с отговарянето е така добър.

# 2 019
  • Мнения: 80
Този мноно дрънка, а на всичкото отгоре толкова гнусно се облизва непрекъснато:stuck_out_tongue_winking_eye:


# 2 020
  • Мнения: 36 499
Вече не само, че водещият мълчи и не ги подсеща, ами и публиката гласува грешно...

# 2 021
  • Мнения: 17 616
според мен просто са си пенсии публиката. толко си могат

# 2 022
  • Мнения: 36 499
И все пак - 0% за верния отговор? Не че аз го знаех, но никога не бих предположила, че е Япония, а има хора, които са го направили...

# 2 023
  • Мнения: 17 616
ами това е срамното за предаването че са нула процента. вижда се какви са галфони

# 2 024
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Аз предположих Италия още преди да дадат предполагаемите отговори...

Общи условия

Активация на акаунт