Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 204 696
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Ще е забавно някой да направи извадка с бисери на участниците и с лафовете на Билалов Sunglasses

# 2 836
  • Пловдив
  • Мнения: 14 388
Да ви върна към Катерина за малко. Дали е възможно според вас тя по някакъв начин да е следила неволните реакции на Билалов на приказките и и така да е отгатвала отговорите? Така предположи ММ.
Билалов наистина не е вчерашен, а е и артист, но...

# 2 837
  • Мнения: 18 969
Да ви върна към Катерина за малко. Дали е възможно според вас тя по някакъв начин да е следила неволните реакции на Билалов на приказките и и така да е отгатвала отговорите? Така предположи ММ.
Билалов наистина не е вчерашен, а е и артист, но...


Никито Кънчев е казвал, че не му дават отговорите на въпросите предварително. Естествено, напълно е възможно и вероятно водещият да знае със собствени знания отговорите на някои от въпросите, но ако не ги знае, чака да му кажат отговора в слушалката, след като участникът маркира някакъв отговор. Иначе наистина има такива хора, които много добре "четат" езика на тялото и мимиките, на много от занимаващите се с гадаене и врачуване основният им и често единствен талант е точно такъв.

# 2 838
  • Мнения: 3 494
Когато е бил одобрен за водещ, Билалов е имал възможност да избира дали да знае отговорите предварително, или не. Той е решил да не ги знае. Вижда на монитора верния отговор и обясненията към него чак когато участникът маркира.

# 2 839
  • Мнения: 13 764
Вие пък какви сте сухари Wink Това с криптата и депресирането беше много свежо Simple Smile

# 2 840
  • Мнения: 36 468
И другият вариант (на водещия), че като падне цената на криптовалутата, в която си инвестирал, се депресираш, следователно проблемът е икономически - също е оригинален))

# 2 841
  • Мнения: 1 286
А аз се разочаровах, че Кристина в края не каза двата вица и това, дето си го пазеше за накрая, че да станело ШОУ. Колко пъти повтори думата шоу? Аз се изморявах да я слушам и ми зе завиваше свят от непрекъснатото въртене на главата наляво -надясно. Има си проблем момичето, сигурно е хиперактивна или нещо подобно...

# 2 842
  • Мнения: 36 468
Тя накрая се спихна - млъкна изведнъж и Билалов трябваше да й се моли да говори. Представяте ли си колко трудно се общува с такъв човек? Или приказва непрекъснато без връзка с темата на разговора, или се обижда и млъква... И аз имам труден характер, но чак пък толкова...

# 2 843
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 769
Дразня се когато седнат на стола и започнат - ама аз съм завършил в чужбина нещо си там, работя като  IT специалист, много чел, много гледал и накрая не знаеш как се пие бира. Може така да искат от предаването, но тогава защо има хора които по-малко приказват и  не се изхвърлят. Не че те не изгарят на глупави въпроси, но по-друго изглежда.  А като гледам и Билалов не понася приказливците.
Въпроса за криптодепресията не беше за 1000 лв.

# 2 844
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Сега пускам и не разбрах,за колко е въпросът за Маркони?
И какъв е господинът, че не го е чувал? Не ми изглежда в първа младост...

# 2 845
  • Мнения: 14 966
Който е играл Конкистадор, знае, че девойките са 40 Blush

# 2 846
  • Мнения: 36 468
Може изобщо да не се интересува от изобретения. Мен ми стана мъчно, че още има хора, които мислят, че боклукът Едисон е изобретил нещо - той през целият си живот само е крал патенти. Няма абсолютно никакъв принос за нищо и трябва да бъде изтрит от историята. Всъщност не, изобретил е електрическият стол - нека го помнят с това!

А каква беше тази глупост, която водещият каза - че Стокхолмският синдром е кръстен на мис Стоун?! Тя е харесвала похитителите си (което за мен не е никакъв синдром), но какво общо има нейното отвличане със Стокхолм??

# 2 847
  • Мнения: 5 911
Свърза мис Стоун със Стокхолмски синдром, защото тя е започнала да симпатизира на похитителите си, което е същността на синдрома. Имаше въпрос в този дух в предаването преди време.

# 2 848
  • Мнения: 36 468
Знам за случая, но той каза, че синдромът е кръстен на този случай, което естествено, не е така. Може просто да е бързал и затова да се е изразил така.

# 2 849
  • Мнения: 5 911
Аз не чух такова нещо. Спомена мис Стоун като пример за проява на синдрома.

Общи условия

Активация на акаунт