Ноктите ми на краката?

  • 2 580
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз имам същия проблем, но като отида на педикюр и ги оформят добре.

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз пък почти нямам нокти на кутретата. Даже не мога да ги лакирам  Crazy
и аз ,и ако реша да ги оставя по-дълги стърчат нагоре

# 17
  • Мнения: 91
По Европа тези неща се работят и се наричат медицински педикюр.Има и супер апаратури ,с които безболезнено се оправят.В София има специалист ,изучен в ЕС. Лекува даже и гъбички по ноктите Запиши се да те види. 0886 91 65 17

# 18
  • София
  • Мнения: 2 039
Днес ще излизам със сандали и току-що си изрязох ноктите на краката и се лакирах. Което отново ме подсети за ноктите на кутретата ми и тъкмо се чудех какво да ги правя като се сетих, че мога да питам вас Hug Ноктите на всичките ми пръсти и на двата крака са нормални с изключение на двете кутрета. Те са някак...по-дебели. Не знам как точно да го обясня. Просто са дебели и някак безформени. Сега като си ги рязах ме заболя даже малко. И са така много отдавна, от както се помня. Знаете ли защо може да са така и дали може да се оправят?
Защо не пробваш да ги пилнеш ноктетата отгоре. Не ръба на нокътя, ами нокътната плочка да я изтъниш с пила - с тези хартиените пили, защото се огъват. И после лакираш.  Flutter

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз пък почти нямам нокти на кутретата. Даже не мога да ги лакирам  Crazy
досега си мислех, че само аз съм такава Thinking Laughing
много сме - силни сме Peace

И аз и аз Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 6 904
Защо не пробваш да ги пилнеш ноктетата отгоре. Не ръба на нокътя, ами нокътната плочка да я изтъниш с пила - с тези хартиените пили, защото се огъват. И после лакираш.  Flutter
То не се забелязва, проблемът не е във вида. Чудех се дали не е нещо опасно просто. И дотук не ми стана много ясно. Може би някой ден ако се наканя ще отида на лекар.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 039
Защо не пробваш да ги пилнеш ноктетата отгоре. Не ръба на нокътя, ами нокътната плочка да я изтъниш с пила - с тези хартиените пили, защото се огъват. И после лакираш.  Flutter
То не се забелязва, проблемът не е във вида. Чудех се дали не е нещо опасно просто. И дотук не ми стана много ясно. Може би някой ден ако се наканя ще отида на лекар.

Няма как да ти стане ясно какво е по нашите мнения - нито можем да видим точно, нито пък сме спецалисти. Гадаем, съветваме... Flutter Пък и никой лекар не би се хванал да консултира задочно. Ако са ти така, както казваш от както се помниш, сигурно са си просто такива - със собствено мнение. Wink
Наистина, ако те притеснява чак толкова, примерно дали не са гъби, отиди на лекар. Ще ти пилнат или изчагъртат малко, за да го изследват(май гледат под микроскоп... Rolling Eyes) и веднага ще разбереш.
Между другото по гореописания от мен начин си излекувах гъбички на нокътя на палеца на крака. Пилех яката до здрав нокът и после лакирах с безветен лак.

Общи условия

Активация на акаунт