Сполучливи имитации на маркови парфюми - 22

  • 131 378
  • 723
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
BIBI,да хубав е Аура на Заг и много доближен до оригинала.Но първо пробвай самия оригинал да знаеш какво да очакваш има доста хора,които не го харесват.Лично аз го харесвам доста,защото е различен,нетипичен,хубав парфюм е.Между другото Нарцисо Родригез на Заг е също като истинския,Мон Герлен също е супер добре направен.Други,които ти предлагам от Заг са SEE by CHLOE CHLOE, LA PANTHERA- CARTIER, Le Jardin De Monsieur Li Hermes,Dior - Poison Girl,LA VIE EST BELLE FLORALE - LANCOME,ELIXIR DES MERVILLES - HERMES,Dsquared-She Wood,този не ми е любим на мен,но го пробвай има доста почитатели,може да те грабне,CREED-Aventus for her, LA NUIT TRESOR- LANCOME,BLACK OPIUM YVES SAINT LAUREN,PREMIERE GUCCI,BLACK ORCHID TOM FORD, J'ADORE C. DIOR,Trussardi Donna.Обувката за мен е най-добре направена категорично във версията на Сан Сиро.

# 196
  • Мнения: 2 842
Здравейте. Габриеле има ли вече сполучлива имитация 😍
Габриел имат и Гардени, на мен много ми харесва. Не знам обаче колко е близо до оригинала.


Може ли снимка на тази версия?

# 197
  • Мнения: 427
Здравейте, момичета и момчета! Искам да помоля за мнение доколко е сполучлива имитацията на Хипноза на Ланком във версиите на Рефан и Заг? Ако някой ги е пробвал, разбира се. Само тези има в града ми. Благодаря предварително!

# 198
  • Мнения: 83

А може ли линк за поръчка?

# 199
  • Мнения: 2 842
https://www.olx.bg/ad/nalivni-parfyumi-nomer-1-bezplatna-dostavk … D655-ID5VogE.html
мисля,че в 20-та тема беше публикувано.
Относно Нюкс-а такова е моето усещане и предвид това,че може да се вземе минимално количество за проба,най-добре да се пробва.

Aз поръчвам от тук.

# 200
  • Мнения: 83
Понеже виждам, че много го хвалите Заг Зодиак, може ли някой да ми каже най-добрите им изпълнения на мъжки и женски парфюми, които най се доближават до оригиналните, понеже не съм им ползвала още парфюмите?☺
В момента ползвам само Баргело 😎

Последна редакция: сб, 12 май 2018, 21:45 от Silviya Koleva 586368

# 201
  • Мнения: 1 667
Bright Crystal  много ти благодаря за отговора и добрите насоки :kissing_heart
Още тази седмица ще взема.
Ще се похваля Simple Smile

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Здравейте, момичета и момчета! Искам да помоля за мнение доколко е сполучлива имитацията на Хипноза на Ланком във версиите на Рефан и Заг? Ако някой ги е пробвал, разбира се. Само тези има в града ми. Благодаря предварително!
Много харесвам Хипнозата на Ланком/обожавам Ланком/ имах и оригинала,но вече отдавна ми свърши и не ми се влагат кинти в него пак.Версията на Лорис за мен е много добро попадение,максимално доближено до истинския,разбирa се оригиналът е доста по-фин,но за мен си струва и беше и много трайна тяхната имитация при мен,но това беше отдавна.Затвориха магазина им тук в Бургас,но пък може да се поръчва от фейса.

Последна редакция: сб, 12 май 2018, 17:58 от Bright Crystal

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 749
Не са го затворили, а го преместиха. Тръгваш от Альошата в посока Стоматологията. На ъгъла на първата пресечка вляво / това е гърба на Червения блок и Александровска/ Дано си ме разбрала. По-малко е и не знам какво има.

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Разбрах те,благодаря,но в това мъничкото магазинче продават Баргело или до преди 2-3 месеца поне със сигурност бяха техните парфюми,ще намина пак да видя какво става.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Искам да похваля 334 LS ANGE OU DEMON LE SECRET GIVENCHY на Заг. Пръснах се няколко пъти към 19 и нещо часът, в момента е 2 часът + че съм и на работа и продължавам да го усещам, а това при мен се случва много рядко. Не съм сигурна колко е близък до оригинала, но съм направо влюбена в него.

Момичета имате ли представа дали DKNY Be Delicious на Заг е близък до оригинала и как е трайността му (знам,че зависи от кожата на самият човек имам предвид за вас спрямо други парфюми)?

Последна редакция: нд, 13 май 2018, 09:11 от elichka4

# 206
  • Мнения: 1 329
Близка е за мен много, трайност 6+
Аз отново съм в търсене на цитруса, който не мога да открия от една година
Последно взех Бос 376 от заг, харесва ми,но не е точно това🙈

# 207
  • Мнения: 427
Благодаря, Брайт, ще го търся. И аз много харесах оригинала, но сега не мога да си го позволя.

# 208
  • София
  • Мнения: 256
Здравейте момичета, бихте ли ме ориентирали кой имитации са по достоверни и трайни според вас?- Рефан Или  D&P? Не съм ползвала друго освен рефанските. Интересуват ме имитациите на по скъпите марки като Живанши, Бърбери, Армани и Клиник,които не всеки може да си позволи,а ароматите са уникални.
Благодаря

# 209
  • Deutschland
  • Мнения: 5 474
Защо да не можем да си позволим? Аз съм купувала Бърбъри Брит на цена от 29.00€ за подарък. Това, че в България са скъпи, не значи че навсякъде е така.
На въпроса ти: Заг са ми фаворити на мен по трайност. Каквото съм купувала е било мега трайно. На Клиник не зная обаче дали има имитации в Заг.

Общи условия

Активация на акаунт