Сполучливи имитации на маркови парфюми - 22

  • 131 249
  • 723
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Здравейте , може ли да ми предложите мъжки парфюм Заг Зодиак.Искам да взема за младо момче..(още ученик)
Моя син се пръска с Покривните градини (313 HE - мой любимец, но е унисекс) и с 127 AQ     ACQUA DI GIO - любимец на баща му. И двата са свежи аромати и стават за младеж . Kissing Heart

# 226
  • Мнения: 5 011
Привет! Търся хубава имитация на Lanvin- eclat darpege и дали изобщо има на новото Bvlgari- pink saphire? Преди ползвах само парфюмите на Заг зодиак, но последния път сякаш ми наляха вода- никаква трайност, ароматът не беше близък, а съм взимала редовно от него. Явно са ги развалили, та сега издирвам посочените 2 имитации на други марки..

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Май хвалеха Eclat d’Arpège Lanvin във версията на Рефан,този парфюм не ме вълнува и не съм му търсила имитации,някой друг ако знае за по-добра може да пише,оригиналът никак не е скъп,онлайн можеш да си го намериш.Оmnia pink sapphire я няма още изимитирана,но едва ли ще се забавят. Laughing Момичета,минах през друг магазин на Рефан и добре,че го направих,помолих да ми пръснат пак от Габриел,защото само веднъж го пробвах преди,изчаках няколко минути,имаше разлика с оригинала.След 10-15 минутки обаче стана точно като него!Предният път момичето беше разпръснало блотерчетата на новите парфюми на всяка страна и явно са се смесили и ми се стори доста далечен,не пробвайте няколко нови парфюма заедно,защото човек се обърква.Този път обаче пробвах единствено него,какво да ви кажа за мен е супер близък,сравнявах после като се прибрах с моя оригинал и чак не повярвах!Похвалвам Рефан за това им изпълнение и при това е доста траен,браво.Ако търсите хубава близка имитация на Габриел-Шанел тази е за мен.Гледам,че и Мартинез са я направили,както и Скандал на Готие.

Последна редакция: ср, 16 май 2018, 15:25 от Bright Crystal

# 228
  • Мнения: 1 485
Привет! Търся хубава имитация на Lanvin- eclat darpege и дали изобщо има на новото Bvlgari- pink saphire? Преди ползвах само парфюмите на Заг зодиак, но последния път сякаш ми наляха вода- никаква трайност, ароматът не беше близък, а съм взимала редовно от него. Явно са ги развалили, та сега издирвам посочените 2 имитации на други марки..
Версията на Еклат я има на Заг, един от любимите ми парфюми, които нося през лятото. Дори вчера си го налях отново, понеже го изхабих. И аз търся Булгари Розовия сапфир, но още не са го изимитирали.

# 229
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Променят ли ви се   при вас парфюмните предпочитания?напр. миналата година харесвахте едни аромати,а тази предпочитате други...

Последна редакция: ср, 16 май 2018, 23:23 от sesksta

# 230
  • Deutschland
  • Мнения: 5 428
Еклат в Рефанска версия е супер като трайност, за близост с оригинала не знам. Съвсем го бях забравила този парфюм.

# 231
  • Мнения: 1 209
Коя имитация за Дона Карън зелената ябълка е най-добра?

Колебая се между сангадо и рафаела ,но съм отворена и за други предложения!

# 232
  • Мнения: 5 011
А колко излизат 50мл. от Рефанските парфюми?
Не съм купувала от години.

# 233
  • Мнения: 83
Да се похваля, Днес си взех първата поръчка от Заг.  Поръчах си good girl i MON GUERLAIN, като аромат мо харесват остана да видим като трайност как са.
Обаче не знам струва ли ми се но MON GUERLAIN много ми мирише в началото  на BLACK Opium който ползвах до скоро.

Забравих да кажа че имам подарък 3 мостри на  Aura, Scandal и Bloom. Aura ми мирише доста силно но ми докарва леко на прах за пране.

Последна редакция: ср, 16 май 2018, 23:17 от bubanka

# 234
  • Мнения: 14 966
Забравих да кажа че имам подарък 3 мостри на  Aura, Scandal и Bloom. Aura ми мирише доста силно но ми докарва леко на прах за пране.
На мен Аурата ми мирише на липа .Отначалото много го харесах , сега ми идва някак странен.

# 235
  • Мнения: 59
Yan25,
Имам Eclat d’Arpège Lanvin във версията на Рефан - сполучлива и доста трайна е. Когато съм с нея се усеща и се харесва на околните.

# 236
  • Мнения: 568
Променят ли ви се   при вас парфюмните предпочитания?напр. миналата година харесвахте едни аромати,а тази предпочитате други...
Да, при мен има промяна. До скоро не понасях сладникавите аромати, но напоследък взеха да ми харесват специфични сладости: захар, ванилия, карамел...На мнение съм, че дамските парфюми стават все по-еднакви...припокриват се все повече сякаш, независимо на кой дизайнер са. Струва ми се, че при мъжките има по-голямо разнообразие. Може би по тази причина, взех да се заглеждам все по-често по унисекс аромати. Сега съм полудяла по Градините на Ермес - харесвам ги всичките.  Като имитация, мога да похваля само версията на Парфен на Средиземноморските градини. Другите им два - Нил и ... Мосю Ли....не са никак трайни върху мен, макар и доближени прилично до оригиналите.  Жалко, за което...Но истината е, че имитации на други производители още не съм пробвала. Ще ги изследвам...Ползвала съм и Табако Ванилия на Т. Форд във версия на MMZ. Мнооого добър и като трайност, и като доближен до оригинала.

# 237
  • Мнения: 1 029
Коя имитация за Дона Карън зелената ябълка е най-добра?

Колебая се между сангадо и рафаела ,но съм отворена и за други предложения!
Вземете си едно муудче за 3 лв. на Roxanne - W49. Поне ще имате евтин ароматизатор, дори и да не Ви хареса аромата, в което силно се съмнявам - много добре са го "барнали".

# 238
  • Deutschland
  • Мнения: 5 428
W49  наистина е много добър

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Променят ли ви се   при вас парфюмните предпочитания?напр. миналата година харесвахте едни аромати,а тази предпочитате други...

Тъкмо си бях помислила, че нещо ми става... Явно има и други като мен.  И аз съм на периоди. Миналата година бях луднала по силните и задушливи парфюми, носих ги сутрин,вечер, че и лятото за ежедневни и за плаж пак. Сега си мисля ,че хората около мен тайно са искали да ме убият, особенно на работа и по затворените дискотеки. Това лято ми се носят свежи и леки аромати, дори последно време  почвам да харесвам и плодово-цитрусовите нотки които никога не съм харесвала.

Общи условия

Активация на акаунт