Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №57

  • 52 620
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 541
Попай Hug, щом не издържаш, чакай да свърши и тогава реши дали ще го догледаш Simple Smile Що обаче си мисля, че като дойде понеделник, поне с половин око ще погледнеш? newsm78

Дано не повтарям новите снимки зад кадър Praynig Уви, има ги Simple Smile, хайде в спойлер Joy

Скрит текст:


# 271
  • Мнения: 1 571
За непосветените,кои са джесур и сюхан ?
Ако свършват щастливо да ги почвам

дръзки и красиви - да има астлив край ,но на мен лично не ми допадат като двойка никак и сериала доста изидшаше също. ако нямаш какво да правиш го погледни

# 272
  • Мнения: 1 574
да, задължително много хубав сериал - диви и красиви, има го в ашкъм - https://askim-bg.com/collection/29/videos/%D0%94%D1%80%D1%8A%D0% … D0%B8%D0%B2%D0%B8


пп.еркан продължава с туитовете (много се активизира)..ама съм аут, че ми писна


муци, аз каванч мн не го харесвам, но туба е много готина...най-вече стила на обличане е велик

Лия, не с половин,, ами и с двете, че и с очила и даже на напрегнатото отивам пред телевизора и гледам права хахахаххах

# 273
  • Мнения: 4 706

пп. за успокоение гледам джесур и сюхан - там поне вс е наред
Тези ги погледнах преди време, защото някой тук написа, че ги обличали с дрехи на Манго (не помня кой беше, но го каза като негативно), мен пък ме накара това да погледа сериала.. гледах няколко серии с мишката и не можах повече. Нито магията на Асфер, нито харизма като двойка, нито химия.. нито пък сценарий добър, само музиката ми хареса.)

Дари, мисля, че се снима серия за серия. Много ти е хубава профилната снимка Simple Smile)

П.С. последният път, когато бях влюбена в екранна двойка бях на 9-10 и там също имаше пистолети, мафиотската част и екшъна бяха на друго ниво, но сантименталната драма беше много болезнена като тук. Записахвах през нощта на дискове всички серии, за да не се изгубят във времето. - La Femme Nikita Като свърши дни наред страдах от безсъние заради тежкия финал.
Ех, как обичам такива смесици.

# 274
  • Мнения: 9 541
......
Лия, не с половин,, ами и с двете, че и с очила и даже на напрегнатото отивам пред телевизора и гледам права хахахаххах

За новата серия се подготви да стоиш само пред телевизора, права Simple Smile
Ти все пак поглеждай какво казва Еркан аби, че започна да ме съмнява newsm78

# 275
  • Мнения: 436
Да,на два пъти го отворих да го почна,но нещо не ме грабна.
Момичета,след две безсънни нощи(първата ясно защо,а снощи прости се рових безцелно в инста и стана 12)  мисля да си лягам.Лека нощ ,дано утре като стана да гледам фраг.😘😘😘

# 276
  • Мнения: 1 574
сега тамън ми се пълни фийда с черно море и ми се губят неговите, но гледам...няма се оставим я (само си чеша езика от яд)

# 277
  • Мнения: 1 245
  С тези фрагмани напълно се оливат...  То бива, бива, ама... Как после човек да има желание да продължава да гледа... Предпочитам да не се осланят на думи и обещания за дълъг сезон, щото много набързо може да им резнат квитанциите, нищо че предварителната уговорка е друга.. Виждали сме много такива сериали, които злополучно биват спирани посред нищото.. Бих била по-доволна да има още 5 серии, но да са изпипани и впечатляващи, разнообразни и оригинални, отколкото да се влачат цял сезон до болка вече изтъркани шаблони и прекалено експлоатирани модели... Дано екипът знае какво върши...

# 278
  • Мнения: 1 648
В тази серия Ферхат каза две много важни неща.
Когато спеше Аслъ в болницата, той и каза, че тя е била лъч надежда за него.
И когато се караха, той я попита, нали щеше да ме излекуваш?
Тя първия път не го чу, но втория направо го отряза. Някой тук пишеше, че е нетърпелива. То верно,че трудно се търпи туй чудо чиркина, но ако беше потърпяла, със сигурност щеше да тръгне към промяна. От друга страна и Ферхат , ако не се беше засегнал от нападките и,можеше да не започне да се държи така гадно с нея.
Този сериал трябваше да се казва гордиев възел.

# 279
  • Мнения: 9 541
Гледам една снима и се смея, зад кадър ли е, не знам, но Аслъ си учи ролята, а Ферко е застинал с физиономия на човек, който аха, аха да убие пак...



Аз съм от хората, които ще си го догледат докрай, трябва мноОого  глупав да стане, за да го зарежа и да гледам само финала Laughing


Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 22:36 от lia-martin

# 280
  • Мнения: 4 706
Какво казва? Кажете, че е нещо хубаво.

# 281
  • Мнения: 21 201
......
Лия, не с половин,, ами и с двете, че и с очила и даже на напрегнатото отивам пред телевизора и гледам права хахахаххах

За новата серия се подготви да стоиш само пред телевизора, права Simple Smile
Ти все пак поглеждай какво казва Еркан аби, че започна да ме съмнява newsm78
Аз нещо му нямам вяра на дрънканиците в този му стил на писане.
С рейтинг който е мааалко над 4% и спада с всяка следваща серия тръгнал да ми разправя врели-некипели.
Не на мен тия, който иска да му вярва, аз не. Stop
Морела, ето.
Скрит текст:
🆕 от Эркана (сценарист)
Alvina Kara
1) Подпись: "Будьте спокойны... Нас ждут прекрасные серии и если мы не умрем и будем здоровы, то все вместе будем смотреть финал в Чайном Саду..."

2) Подпись: "ЗАБЫЛ ДОБАВИТЬ СЛОВО "СЕЗОООООН"
Като падне под 4% какви ще ги плямпа тогава?

# 282
  • Мнения: 4 706
Охх милият ми! Идват красиви епизоди Heart
Няма, аз му вярвам Blush знам аз, красиво ще е.

# 283
  • Мнения: 1 574
те са от зад напред - тоест тук са показани от най-ново към най-старо

започва с това да не се притесняваме и че идват хубави моменти до финала, ако оцелее сериала

последното  мисля, че хвали актьорите за работата им в сериала и за професионализма им

# 284
  • Мнения: 9 541
Е, ако Еркан говори за следващия епизод, може и в края, да започне красивото, съм склонна да повярвам Simple Smile


 Laughing Laughing

Лека нощ на всички, умирГам за сън Stop





Общи условия

Активация на акаунт