Отговори
  • Мнения: 63
Моля за актуален съвет и насока към 2018 ста година,  от кои фирми сте доволни ?! 

# 1
  • Мнения: 577
И аз ще следя темата, защото "изгоряхме" с База Нова ООД. Дограмата буквално потече на първата година. След сигнал в КЗП, фирмата трябваше ни плати обезщетение, но не получихме и стотинка. Управителят се държа толкова нагло и арогантно, че само като чуя тази фирма и ми прилошава.

# 2
  • Мнения: 63
Добре че споделихте, тъкмо нея гледах. IBG пласт и Изо пласт, остава да споделят мнения някой с опит това забелязах, че са най - големите за град Варна. За фирма Валда имам хубави отзиви от няколко лични приятели, но лошото е, че са ползвали услугите им преди повече от 5 години  !

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 07:52 от sladka^kato^shokoladka

# 3
  • София
  • Мнения: 3 158
Аз мисля да се доверя на Агенция дограми и фасади. Все още нямам личен опит.

# 4
  • Мнения: 47
Аз мисля да се доверя на Агенция дограми и фасади. Все още нямам личен опит.

Много пъти сме ползвали Агенция дограми и фасади. Коректни, точни, изключителни професионалисти. Като почнем от момичетата в офиса, през размераджията и монтажистите. Отлично изпълнение. Високо компетентни. Един път ни се наложи да ползваме фирма, която да предлага и зидане, и дограма, и съответно не можехме да ползваме Агенцията и резултатът е, меко казано, катастрофален. Гаражна, нестабилно монтирана дограма - при първите дъждове почна да събира вода по крилата и да подлизва вода под самата дограма, грешни размери...пълен абсурд. Няма нужда да споменавам, че рекламации не се приемат и дори се стигна до заплахи и грубости от страна на изпълнителя. Да не говорим, че накрая с някакви въздушни сметки и пресмятания наум от страна на г-н Стоян Демирев, техн. ръководител на Корект Холдинг, така гореописаното КМG ни излезе колкото Rehau-то по цени на Агенция дограми и фасади. Та, за мен винаги когато можем ползваме Агенция дограми и фасади, имаме си договор със схеми, размери до най-малкия детайл и уточняваме и получаваме всичко, както е било договорено. И обица на ухото ни остава Корект Холдинг и Стоян Демирев.

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 12:08 от leaves of grass

# 5
  • Мнения: 63
Ако има някой и впечатления и от Астро 90 да споделя?! 

# 6
  • Мнения: 63
Споделям опита и на една приятелка ходих вчера да огледам. С мъжа и са в чудо,  купи ли си дограма от Строй Тийм Бг ООД Варна ,  цялата им дограма е надрана,  вратопрозореца им е пукнат,  вратите усуркани -ужас,  да не говорим за монтажа.  Каза ми да внимавам и като подписвам договора, тъй като те ходили и при адвокат и той им казал,  че този договор,  който те подписали не ги пази по никакъв начин като потребители.  Значи е добре и да се иде и при адвокат и да се изговори договора преди да се подпише.  Тръпки ме побиха,  незная просто като видях къщата им как ще поръчваме за нашата,  такъв кошмар няма Sad

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 18:58 от sladka^kato^shokoladka

# 7
  • Мнения: 1
Бих искала да споделя накратко мнението и впечатленията си от фирма КОРЕКТ ХОЛДИНГ, която ползвах преди време за подмяна на дограма и ремонт на част от жилището си. Като цяло изпълнението на дограмата и ремонта, беше под всякаква критика, и обещанията да отстранят недостатъците по калпавата си работа, остана само на думи. В последствие приключих ремонта (без фирмата) с помощта този път на добри майстори, уважаващи професията си и знаещи какво правят. Само, че двойната работа ми костваше допълнително време и средства.
В тази връзка категорично мога да кажа, че във фирма КОРЕКТ ХОЛДИНГ работят някакви самозвани строители, нарекли себе си ,,майстори". В това число е и техния шеф Стоян Демирев, който показа безотговорно отношение към възложената му работа. Така, че не се доверявайте на случайни и саморекламиращи се фирми, хванали некадърни хора от улицата, на които строителството им е чуждо.
И накрая ще завърша с две поговорки:
,,Работата се върши с умение, а не с броя на хората", и ,,Има хора, които знаят, хора, които мислят, че знаят и хора, които нищо не знаят. Обаче в душата си всички вярват, че се отнасят към числото на първите".

# 8
  • Варна
  • Мнения: 91
Ще споделя и аз опит от https://www.facebook.com/pvc.al.dograma.varna/. Преди десетина години цялата къща си направихме при тях и сме супер доволни. От тогава до сега ги търсим за дребни поръчки и проблеми не сме имали никога. Препоръчвам ги и на приятели, познати. Успех с ремонтите, че както е казал народа "да не ти влиза майстор в къщата"Grin

# 9
  • Мнения: 2
В никакъв случай не правете поръчка при Русевпласт. Майсторите им не стават - имам предвид монтажниците. Вчера си строших нервите с баш майстора на групата която дойде. Първо беше поставил дограмата по диагонал, имаше два сантиметра разлика в единия и другия край на перваза. След като не се съгласих с този вариант се опитаха да го изравнят, то беше блъскане и удряне с чука по дограмата, и сега едното крило на прозореца е накриво. Не можело да стане да се нивелира. За най- малкия прозорец оставиха момчето, което се занимаваше с демонтажа на старите прозорци. И той се справи много добре. Прозорецът е ОК, да не говорим че при демонтажа, успя да запази изолацията без да я изкърти. Но шефът на групата т.нар. майстор е под всякаква критика. Така, че изберете някоя друга фирма, като първо прочетете мненията в нета. Аз се доверих на сляпо и ето го резултата.

# 10
  • Мнения: 577
Никога База Нова ООД! Освен ако не искате дограмата да тече.

# 11
  • Мнения: 2
Здравейте, писах преди седмица, възмутена от майстор на Русев пласт. Тази седмица дойде да довърши работата друга група и момчетата млади и оправни се справиха перфектно. Явно зависи на какъв майстор ще попаднеш.Този път случих на майстор - казва се Александър, препоръчвам го.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте,
Някой дали има информация за ес ен пласт http://www.rehauvarna.com
Нищо не успявам да намеря за тях, но пък като ходих за оферта ми казаха, че ще стане чак за след месец, явно много популярни.

# 13
  • Мнения: 1
Никога повече в Ролплас на Кукуш1.Там е пълно с олигофрени от инженерите до последния майстор на дограма.Накратко-поръчах си прозорче ,  което реших  сам да си монтирам. Когато ги попитах къде са капачките на пантите , един малоумник ми каза ,че са забравени в Костинброд и мога да си купя от незнам си кой магазин.Но изумлението дойде при проверка как се затваря и отваря прозореца.Оказа се ,че същият не може да се затвори.Едно момиченце със  силно дразнещ акцент ми обясни ,че настройката се правила след монтаж?Много, много компетентен отговор...нали!!Още  една седмица за регулиране от " големите майстори" Това е фирма Ролплас София.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Пламен    о899100904

Общи условия

Активация на акаунт