Страх

  • 1 706
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 571
Май вече ми е време да отида на лекар,а не да си правя оглушки.Снощи ми се появи нещо като розово течение,но само 2-3 капки и толкова... и от тогава нищо.Да му се невиди или ще ми идва или не, почвам да се вбесявам на себе си.

# 16
Не се отчайвай.Аз си направих 3 теста,през ден.Първите два бяха отрицателни и ми се плачеше,а третият ПОЛОЖИТЕЛЕН.Минаха още около 2 седмици,казах на мъжа си и отидохме на лекар.Резултата е налице.Чакаме близнаци.Не бива да се тормозиш и да му мислиш много.Трябва да си много спокойна.Изчакай още малко и пак опитай.Успех!  jumpuu

# 17
  • Мнения: 397
Аз да ти кажа не вярвам много на тестове - направих си тест аз преди 13 месеца - отрицателен, отидох на преглед при лекар - той ми каза ами нищо ти няма, не си бременна. Оказа се обаче, че съм била бременна.  Grinning  Така, че май-май ехографията най-точно показва. Почакай малко и ако не ти дойде още една седмица, отиди да те прегледат на ехограф, мисля, че в подобни случаи имаш право на безплатен ехографски преглед, но малко повечко се чака.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 375
всичко, което са написали момичетата горе е вярно. на мен на шестия ден ми показа отрицателен, а на седмия сутринта имах бледа втора черта. А за розовото течение - и аз имах такова - съвсем бледо през 4-5 ден от закъснението. не искам да ти давам празни надежди, но, ако цикълът ти е относително редовен, 6 дни вече си е закъснение и може би ще се зарадваш скоро. пожелавам ти го от сърце.

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
Е дойде  ми.Ама не съм се отчаяла напротив,сега се почва едно бебеправене luvbed   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт