За болката в яйчниците, да питам...

  • 7 302
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
До колко часа след поставяне на ПРЕГНИЛ-а настъпва ову-то??? Thinking
24-36 часа някъде бяха, не съм много сигурна и ако изобщо настъпи де, но това е друг въпрос.

# 16
  • Мнения: 95
Здравийте, преди оволацията ме болеше много единия яечник, а след нея и досега (което е 7 ден) ме болят и 2 яечника и матката. И гърдитеми са старшно напрегнати от седмица. Това може ли да значи нещо хубаво или е защото ми биха прегнил и сега пия дуфастон newsm78.

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 351
момичета защо се поставя  ПРЕГНИЛ при какви условия??? Задължително ли е и попринцип препоръчва ли се ??? newsm78

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
момичета защо се поставя  ПРЕГНИЛ при какви условия??? Задължително ли е и попринцип препоръчва ли се ??? newsm78
Прегнил се слага за да се спука фоликула в този случай

# 19
  • Мнения: 2 019
предниа ден преди да разбера 4е сам бременна имах много силни болки там

# 20
  • Мнения: 2 120
Не си внушавайте, че усещате имплантиране, делене на яйцеклетката и т.н., самозалъгване е. Аз си мислех, че усещам, да ама и след такива усещания ми е идвало. Когато забременях усетих придърпване в дясно няколко пъти, дори се събудих . След аборта, в месеците на правене на бебе пак съм имала подобни придърпвания, но ми идва, така че, по добре да не се самонавиваме. Успех на всички и с болежки и без, ви желая по-скоро да видите двете чертички на тестовете. 

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 351
Не си внушавайте, че усещате имплантиране, делене на яйцеклетката и т.н., самозалъгване е. Аз си мислех, че усещам, да ама и след такива усещания ми е идвало. Когато забременях усетих придърпване в дясно няколко пъти, дори се събудих . След аборта, в месеците на правене на бебе пак съм имала подобни придърпвания, но ми идва, така че, по добре да не се самонавиваме. Успех на всички и с болежки и без, ви желая по-скоро да видите двете чертички на тестовете. 

 Дара е права... ако има придърпване то може да се дължи на много други фактори... И аз сам ги осещала без да знам на какво може да се дължи и си ми е идвало... и аз се пренавивах миналия месец ама ето сега сам с лелката...  #Crazy

# 22
  • Мнения: 9 990
Аз смея да твърдя,че познавам добре тялото си.Имам си придърпвания и разни други усещания често,че да си мился за тях като за бременни признаци.Как ли се чувства деленето?Хич не ми се вярва някой да го усеща наистина.Не забравяйте,че тялото ни е живо, то е като машинка, постоянно нещо  е в движение, нормално е да го усещаме.При първата ми бременност си имах всичките му там бълбукания в областта на корема/ все пак там има и черва, тяхната функция е да изтласкват съдържанието-перисталтика/Имам си ги и без да съм бременна.Така че аз си знам-докато не мине време,че да се установи бременност/ дай Боже/ всички усещания си остават за моя сметка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт