Болка при бременност

  • 656
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
здравейте мили мами! Не намерих информация за това такаче реших да попитам дали вие сте имали такива проблеми. Бременна съм в 22г.с и имам болки ниско и от двете страни на корема когато стоя права болката става по-силна прилича много на менструалната болка.... Имам също течение което ми казват, че е нормално но е ту бяло ту зеленкаво... Вие имали ли сте такива проблеми и това нормално ли е имам преглед след седмица а болките са отдавна за това реших да оитам вас... Благодаря

# 1
  • Мнения: 333
здравейте мили мами! Не намерих информация за това такаче реших да попитам дали вие сте имали такива проблеми. Бременна съм в 22г.с и имам болки ниско и от двете страни на корема когато стоя права болката става по-силна прилича много на менструалната болка.... Имам също течение което ми казват, че е нормално но е ту бяло ту зеленкаво... Вие имали ли сте такива проблеми и това нормално ли е имам преглед след седмица а болките са отдавна за това реших да оитам вас... Благодаря
Според мен е Най-добре добре да те види АГ веднага.
Болките може да са от претоварване, а може и да са подготвителни контракции.
Но зеленикаво течение не е ок, може да е някаква инфекция.
Желая ти късмет и лека бременност до края. И бягай при АГ, не чакай другата седмица.

# 2
  • Мнения: 3 714
Отиди при читав лекар.Най-вероятно имаш възпаление и инфекция.Не е нормално да имаш зеленикаво течение.Трябва да ти се пуснат изследвания (микробиология) и да ти се назначи адекватно лечение.

# 3
  • Мнения: 31
Аз от време на време имам леко придърпване, при промяна на позата минава. Ако си засили, пия нош па. АГ каза, че е нормално. Даже малко се притеснявам за т.нар подготвителни контракции. По какъв точно начин се различават, какво представляват? Иначе бяло течение е нормално, въпреки че трябва да се следи откъм гъстота и мирис, за цвета според мен трябва да се обърне внимание ...

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте мами реших да пиша тук следя ви доста време и искам да ви питам от както разбрах че ще си имам бебе имам  проблем с бременоста от 1 я ден  имах кървене до 2 г.с после се появиха едни болки и корема и кръста и отидох веднага в болница в маичин дом там ми казаха че имам щерихи я коли премахнахме я с антибиотик после пак имах кървене но за 2 дни а сега съм в 20 г.с  и имам раскритие и контракци а до преди 5 дни лежах пак сега пак къщите болки..😵 на някой било ли е така

# 5
  • Мнения: 3 714
Здравейте мами реших да пиша тук следя ви доста време и искам да ви питам от както разбрах че ще си имам бебе имам  проблем с бременоста от 1 я ден  имах кървене до 2 г.с после се появиха едни болки и корема и кръста и отидох веднага в болница в маичин дом там ми казаха че имам щерихи я коли премахнахме я с антибиотик после пак имах кървене но за 2 дни а сега съм в 20 г.с  и имам раскритие и контракци а до преди 5 дни лежах пак сега пак къщите болки..😵 на някой било ли е така
Като за начало-пиши разбираемо и грамотно.
Във 2 г.с бременност изобщо още няма,а камо ли да знаеш,че и проблеми да имаш.Не знаеш изобщо как се смятат седмиците.

Общи условия

Активация на акаунт