Серум за удължаване и сгъстяване на мигли

  • 2 459
  • 6
  •   1
Отговори
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте дами,

В търсене съм на серум за растеж на мигли. Бях се насочила към GrandeLash MD, даже поръчах от ebay, но нещо се бави... дори не знам дали ще пристигне..
Споделете, моля ви, какво сте ползвали и от кое сте доволни, от кое не.

Flowers Hibiscus

# 1
  • Мнения: 231
Единственият серум от който има ефект при мен е Revitalash .

# 2
  • Мнения: 3
От около два месеца използвам Bonilash, има ефект, но не е драстичен. Миглите ми станаха по-дълги от преди, но повече това си личи, когато са със спирала.

# 3
  • Мнения: 5 820
   Моите мигли също опадаха нещо и оредяха. Също търся такъв серум за удължаване и сгъстяване на миглите.

# 4
  • Мнения: 3 480
Ползвам рициново масло, купих го за коса, но започнах да слагам и на миглите, когато съм без изкуствени такива.

# 5
  • Мнения: X
Ползвам Бонилаш от почти месец- според мен мъничко са пораснали и изглеждат по-тъмни.

# 6
  • Мнения: 49
Момичета , търся серум за мигли без хормони . Ползвах Lash Lash Babyна миглите и веждите , но има проблем с поръчката - не ми го изпратиха , дори не ми потвърдиха поръчката и не отговарят на съобщенията във Фейсбук страницата . Да не би да не работи сайтът им вече ? Ако някой знае повече информация - нека сподели . Интересувам се от къде мога да си намеря серума , или пък ми препоръчайте друг серум , който да е без хормони.

Общи условия

Активация на акаунт