След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -238ღღ

  • 97 606
  • 441
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 725
Здрасти, банда  Hug  Hug  Hug

Диме  Hug, Бел  Hug






Проходят 2 съёмки для New Balance, надеюсь, что снимают рекламу




Меги  Hug, много блондинки са накачолили  Боре  Tired  Wink


Ади  Hug, преди време рускините писаха, че делото е приключило със споразумение и плащане на обезщетение от Елка, с клауза за неразгласяване. Ама на мен хич не ми се вярва. Не мога да допусна, че точно чавка като Башак няма се похвали на цял свят, а пък журналята ще пропуснат сочната клюка  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 539
Здрасти, банда  Hug  Hug  Hug

Диме  Hug, Бел  Hug






Проходят 2 съёмки для New Balance, надеюсь, что снимают рекламу




Меги  Hug, много блондинки са накачолили  Боре  Tired  Wink


Ади  Hug, преди време рускините писаха, че делото е приключило със споразумение и плащане на обезщетение от Елка, с клауза за неразгласяване. Ама на мен хич не ми се вярва. Не мога да допусна, че точно чавка като Башак няма се похвали на цял свят, а пък журналята ще пропуснат сочната клюка  Mr. Green



Диде,  Hug, я си представи хипотетично, че някоя от тях вземе, че му завърти главата на нашичкия, а? Не вярвам да е чак такъв кон с капаци и да не вижда хубавото около него. Ако не е Елчин, поне да е някоя девойка със света, а не като кака, която , незнайно защо трябва да се маскира, като излиза, сигурно да не пострада от фенската любов към нея!
Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 539
Колекцията на Баръш, да не кажете , че се заяждам, но очаквах повече. Не е нещо нечувано и невиждано.
https://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fwww.sportsoul.com%2Fbar … 12001&cc_key=

# 33
  • Мнения: 13 725
Меги, че що хипотетично, напълно реално си е. Млад, здрав, хубав мъж - що да не оплакне оченце в нещо свежо и красиво  Wink Кака си е кака, а живота край него кипи, нека му се радва, Гупата няма му избяга / за съжаление/  Wink
А за колекцията - що да се заяждаш, обикновени дрешки, единственото оригинално нещо е графиката на звуковата вълна  bowuu

# 34
  • Мнения: 778
Добро снежно, съботно утро,  момичета! 😉
🥊🥊🥊




# 35
  • Мнения: 2 539
Здравейте!!! Hug Hug Hug

BELL,  Hug



Абе къде зачезна Елчин? Сякаш пропадна в дън земя?!

Сега ми се струва, че заради колекцията ще виждаме по-често Баръш, че трябва реклама.

https://www.instagram.com/p/BgqqW7mgiVS/?tagged=elbarvar

Разбира тя, Елчин от хубави мъже, ама се прави на умряла лисица!
https://www.instagram.com/p/BgrDuoUhhem/?tagged=merts%C3%B6nmez
https://www.instagram.com/p/Bgq_QMah3a3/?tagged=barisarducfan

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 10:53 от Лудата Меги

# 36
  • Мнения: 13 725
Добър ден, сладурки   Hug  Hug  Hug



Няма Елка, няма новини от Боре, дори кака се е покрила  Tired
Е, поне един Ардуч на хоризонта. Онур сигурно се е засрамил, толко плюене отнесе заради неспирните си почивки, та се е хванал да поработи  Rolling Eyes Казват, че ресторант открил  newsm78 Ако е вярно, значи е превърнал хобито си - да похапва - в професия  Joy  Joy  Joy




Тениските на Боре - 25 долара парчето


Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 15:06 от Didito-ШОКиран Оптимист

# 37
  • Мнения: 16 079
ох, изпуснах ви от погледа си  ooooh!

Хилооооуууу на все  Hug Hug Hug

Димак  Hug тенкю за новото ни дворче  bouquet

Диди  Hugмерси за превода  bouquet И както казах преди, участието на Борко за тази колекция се свежда до реклама и записа на гласа му, нито е дизайнер нито нещо друго  Mr. Green има си опитни хора за това. Иначе дрешките са най обикновени, аз имам 2 тениски техни и по нищо не се различават от останалите, дори като качество не са много добре  Whistling....иначе виждаме кака му кога му дава наклон в дрехите които облича  Mr. Green и затова изглежда меко казано като клошар  Joy....напоследък не знам защо но ми се вижда състарен и погрознял  Thinking

# 38
  • Мнения: 2 539
#new #set Оф.страница одного из кафе Стамбула выложила фото Эдже Сюкан (стилист сериала "Безжизненные"), подписав "Эдже Сюкан в перерыве между съёмками #Безжизненные #Вампир #СериалОВампирах"

Судя по всему, сегодня начались съёмки💥




https://vk.com/video-96725873_456242327?list=298031438bc34cd8b5

# 39
  • Мнения: 13 725
Ди  Hug, къде се загуби, направо се каних за издирване да те обявявам  Joy  Joy  Joy
Кака от теб взема пример, ни се чува, ни се вижда  newsm78

Права си, чиста реклама си е това на Боре, какъв дизайн, какви пет лева  newsm78 Пък и какво толко да му измислиш на обикновени тениски и шорти  newsm78 Пък и цената е......Аз за 25 лева си купувам българска с чудесно качество. Ама пусто марка......Борко.......



Меги, ако са почнали снимките, то явно Керем няма участва, че нали още със Сера по Америка се подмятат  Wink

# 40
  • Мнения: 2 539
Диди,  Hug Hug, тя кака се покри, че  като се появи с гръм и трясък и с нова визия,  ще има да се пулим и да си покриваме главата с пясък, че толкова сме я плюли. Mr. Green Нищо, че Баръш вика, че я обичал всякак, то и аз мога да приказвам врели некипели, ама друго си е да е поне стройна и фина, то в суратя, там няма как да се помогне и в горния етаж, ама поне визия да има някаква.

# 41
  • Мнения: 8 476
ох, изпуснах ви от погледа си  ooooh!

Хилооооуууу на все  Hug Hug Hug

Димак  Hug тенкю за новото ни дворче  bouquet

Диди  Hugмерси за превода  bouquet И както казах преди, участието на Борко за тази колекция се свежда до реклама и записа на гласа му, нито е дизайнер нито нещо друго  Mr. Green има си опитни хора за това. Иначе дрешките са най обикновени, аз имам 2 тениски техни и по нищо не се различават от останалите, дори като качество не са много добре  Whistling....иначе виждаме кака му кога му дава наклон в дрехите които облича  Mr. Green и затова изглежда меко казано като клошар  Joy....напоследък не знам защо но ми се вижда състарен и погрознял  Thinking

Ди  Hug и на мен Боре ми изглежда погрознял, главата все едно му се е издължила още повече, прилича все повече на пъпеш  Joy Joy Joy  Но пък явно прекарва много време с кака, защото забелязвам, че пак е започнал да събира вежди като Делиха, тоя навик го имаше също в началото на Ашка, после го позабрави, сега пак на снимките е все със свъсени вежди тип делиха Mr. Green


Диди,  Hug Hug, тя кака се покри, че  като се появи с гръм и трясък и с нова визия,  ще има да се пулим и да си покриваме главата с пясък, че толкова сме я плюли. Mr. Green Нищо, че Баръш вика, че я обичал всякак, то и аз мога да приказвам врели некипели, ама друго си е да е поне стройна и фина, то в суратя, там няма как да се помогне и в горния етаж, ама поне визия да има някаква.
Меги Hug тя явно готви голяма изненада, защото повече от месец не се е появявала, ни на снимка, ни на видео( а може и да е, но нали не я следя и да съм пропуснала newsm78), а това е много необичайно за нея, май наистина ще се появи преобразена като след пълна промяна Mr. Green

Ди  Hug, къде се загуби, направо се каних за издирване да те обявявам  Joy  Joy  Joy
Кака от теб взема пример, ни се чува, ни се вижда  newsm78

Права си, чиста реклама си е това на Боре, какъв дизайн, какви пет лева  newsm78 Пък и какво толко да му измислиш на обикновени тениски и шорти  newsm78 Пък и цената е......Аз за 25 лева си купувам българска с чудесно качество. Ама пусто марка......Борко.......
Диди  Hug  Като гледам и другите им артикули са със същите цени, хич не са отличили Борковия дизайн с по-високи цени Joy  а Боре каза, че дизайна негов, печалбата негова.....и на кака, че да има, да ходи по дебелариуми Joy

# 42
  • Мнения: 138
ох, изпуснах ви от погледа си  ooooh!

Хилооооуууу на все  Hug Hug Hug

Димак  Hug тенкю за новото ни дворче  bouquet

Диди  Hugмерси за превода  bouquet И както казах преди, участието на Борко за тази колекция се свежда до реклама и записа на гласа му, нито е дизайнер нито нещо друго  Mr. Green има си опитни хора за това. Иначе дрешките са най обикновени, аз имам 2 тениски техни и по нищо не се различават от останалите, дори като качество не са много добре  Whistling....иначе виждаме кака му кога му дава наклон в дрехите които облича  Mr. Green и затова изглежда меко казано като клошар  Joy....напоследък не знам защо но ми се вижда състарен и погрознял  Thinking

Здравейте, аз мисля, че е нещастен, или поне, че не е щастлив. Той си знае защо. Ние само можем да предполагаме.
 А иначе това, че е дал идеята за графичното изобразяване на звука на думите от рекламата, е супер новаторска идея. И заслужава поздравления.Hands Plus1 Оттам нататък дизайнерите са си свършили работата. Резултата е много добър, поне според мен.

# 43
  • Мнения: 16 079
Диди   Hug аз си имам нови любимци и направо съм луднала да гледам Карадениз на турски, руски и накрая на български  Laughing иначе Кака хич не ми липсва  Mr. Green

Виви  Hug той си е с удължено лице, но с тая прическа и брада става още по удължено  Mr. Green

Иначе Керем и Сера се връщали на 1 април и снимките започвали от 10-ти според руското разузнаване  Whistling

# 44
  • Мнения: 8 476
Диди   Hug аз си имам нови любимци и направо съм луднала да гледам Карадениз на турски, руски и накрая на български  Laughing иначе Кака хич не ми липсва  Mr. Green

Виви  Hug той си е с удължено лице, но с тая прическа и брада става още по удължено  Mr. Green

Иначе Керем и Сера се връщали на 1 април и снимките започвали от 10-ти според руското разузнаване  Whistling

Така е, пипонест си е той, но с дългата брада и изтънената прическа визуално се издължава още повече  Joy

Ах тоя Карадениз много се чудя дали да го започна, май е много драма newsm78 иначе аз така бях луднала по Черно бяла любов в началото, но след 10 серия започна да ми доскучава и от 2-3 седмици даже спрях да го гледам Tired

Скрит текст:
ох, изпуснах ви от погледа си  ooooh!

Хилооооуууу на все  Hug Hug Hug

Димак  Hug тенкю за новото ни дворче  bouquet

Диди  Hugмерси за превода  bouquet И както казах преди, участието на Борко за тази колекция се свежда до реклама и записа на гласа му, нито е дизайнер нито нещо друго  Mr. Green има си опитни хора за това. Иначе дрешките са най обикновени, аз имам 2 тениски техни и по нищо не се различават от останалите, дори като качество не са много добре  Whistling....иначе виждаме кака му кога му дава наклон в дрехите които облича  Mr. Green и затова изглежда меко казано като клошар  Joy....напоследък не знам защо но ми се вижда състарен и погрознял  Thinking

Здравейте, аз мисля, че е нещастен, или поне, че не е щастлив. Той си знае защо. Ние само можем да предполагаме.
 А иначе това, че е дал идеята за графичното изобразяване на звука на думите от рекламата, е супер новаторска идея. И заслужава поздравления.Hands Plus1 Оттам нататък дизайнерите са си свършили работата. Резултата е много добър, поне според мен.
Ама то не става ясно дали той е дал идеята за графичното изобразяване на гласа му върху дрехите, той казва само, че неговото участие се свежда до това, че са записали гласът му в студио и така Peace Поне аз така го разбирам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт