Отговори
# 645
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Нашето обожива вода и душ и вана и въобще дай му вода. Не знам дали има значение, че ходихме интензивно на Курсове за бебета по плуване.

# 646
  • Мнения: 3 191
С къпането май всичко е на периоди - Борис първите 2-3 месеца ревеше отчайващо, после до към 9-10 месеца се кефеше и си плацикаше. Рязко настъпи обрат- от едната до другата вечер и пак се започнаха истериите, само като видеше накъде го водя. Продължиха дълго - повече от поливин година къпането беше пехливанска борба с озвучаване на околните махали. От известно време се е кротнал, не плаче, забавлява се, само да не му мокря главата.

Вчера най-накрая стигна до фризьорката. Поплака, но и по-зле е било. Геройски се държа и заприлича на момченце.

Последна редакция: ср, 09 май 2018, 10:37 от foxy-the infant prodigy

# 647
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Голям сладур,да ви е жив и здрав.

# 648
  • Мнения: 2 615
Фокси, страхотен е 😚

# 649
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Много е сладък, пу-пу Heart Eyes Много хубава прическа сте му направили.
Аз още не съм подстригвала Йоан, той отскоро има и коса отпред, а на тила е с едни много сладки буклчки, които ми е жал да отрежа Simple Smile

Фиксче, относно мъжките въпроси, мисля, че ако му кажеш, че е нормално за здравите момчета и мъже сутрин да са "порастнали" ще задоволиш първоначалното му любопитство. Ако задълбае в темата с въпроси му обясни, че така реагира тялото на момчето също когато много харесва някое момиче и това е нормално. За мен истории за птички и пчелички повече вредят. На децата трябва да се казва истината до етапа на развитие, който са достигнали. По-добре да се научат тези неща от нас и децата да ни имат доверие, отколкото да ги чуят от съученици и да се чувстват засрамени, че на тях не им е обяснено.

Последна редакция: ср, 09 май 2018, 10:56 от пънче-мънче

# 650
  • Мнения: 3 191
Пънче - на него това му е 5та или 6-та подстрижка, много бързо му расте косата, а има и много. За пръв път го подстригах на годинка.

Фиксче - и аз съм на мнението на Пънчето. Щом пита, значи трябва да чуе смислен и реалистичен отговор.

# 651
  • Мнения: 7 488
Малеее Фокси, де го кри досега този красив младеж. Много е сладък, а прическата е супер.

Моите си знаят, че понякога чурките се вдигат, явно не им е комфортно, и ги натискат надолу. Малкия повече го перът лимките, та той по навирен от брат си. И аз съм на мнение, че трябва да се казва истината. Знаят, че на мама е направена операция и са ги извадили от корема. Питали са ме как са влезли там, обясних че мама и тате имат семенца, и една леличка ги е поставила в корема ми. Обяснявала съм им кой къде е бил в корема ми, и един прекасен ден разказват на баща си, и той ме гледа ококорен като си мисли, че те си спомнят. Такъв смях ме напуши, и му казах че от мен са чували тези неща.

# 652
  • UK
  • Мнения: 5 999
Къде ги виждате тез младежи🤔
Фиксче те мъжете понякога сами не могат да обяснят някои неща 😂
Моите са на вълна бебета. Де що фиксират някоя с корем и веднага обявяват, че има бебе, вътре 😶
Вчера в лидл една баба с един търбух😂😂😂 заключиха, че била с мнооооого бебета вътре 😂😂😂😂

# 653
  • Мнения: 39 318
Мойта оня ден ме пита- бебе ли има в корема ти?
Викам и- не, бира

# 654
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мойта оня ден ме пита- бебе ли има в корема ти?
Викам и- не, бира
hahaha Опасна е Лия Simple Smile

В интерес на истината моята приятелка, което е гинеколог е обяснила на дъщеря си (7г) доста подробно женската полова система и знае истинските имена на органите (влагалище, матка, срамни устни), но тя си ги нарича по детски. Знае, че бебетата излизат от каналче между краката на майката, но понякога се налага да срежат корема, за да излезе бебето. Забелязала съм, че когато детето попита нещо, което за повечето родители е неудобно, тя започва да и обяснява съвсем откровено като лекар и малката на 2-рата минута губи интерес. Така хем не я лъже, хем задоволява любопитството и. Вярно, че все пак професията на майката е такава, но като цяло подхода ми допада. Мисля и с Йоан да действам така, когато дойде момента с неудобните въпроси.

# 655
  • Мнения: 7 488
Кокона, Фокси си показа младежа и го изтри. Веднъж и аз да хвана промоция на време.

Ох Сигме, умрях от смях с теб. Тя пък де го видя у теб голям корем.

# 656
  • Мнения: 4 651
Пак ме пита. Казах му, че вътре има пещеристи тела, които се пълнят с кръв сутрин и като се пипа пишката. Каза, "Какво?" и ме пита какво значи фотьойл. 😁😎

# 657
  • Мнения: 3 191
Коконче - махнах снимката вече. Ще го покажа тия дни пак.

Фиксче - нямам на телефона такава иконка, ана имаше едно търкалящо се човече от смях....


Фели - направо со представих опулената физиономия на мъжа ти...
Благодаря ви за комплиментите за момчето ми!

# 658
  • Бг
  • Мнения: 846
Пънче, честито и от мен.
Интересна тема сте подхванали. Моят хубостник и той проявява любопитство за щяло, и не щяло. Аз също казвам истината, но с по-простички обяснения.
Тези дни беше залудял да ме целува по устата, аз обясних, че това го правят само тези, които са гаджета и един ден като порасне и си има гадже ще я целува така. Както и така се целуват татковиците с майките. Той ме гледа, гледа и накрая заключи, че аз не съм му гадже и за това няма да иска да ме целува по този начин вече.
Някой може ли да ми каже от кога започват сборните групи в ДГ, от началото на юни ли ?

# 659
  • Мнения: 987
Каза, "Какво?" и ме пита какво значи фотьойл. 😁😎
Много ме развесели:) Така е и моето момче: пита, аз отговарям реалистично, но кратко, защото вниманието само след две изречения е някъде другаде. Иначе се снабдих с една книжка по тези въпроси за неговата възраст, но откакто я имаме, не се е връщал на тази тема.
Алекса, при нас сборните групи са от началото на юни, но не знам дали всички са така. Но ако има много желаещи, си остават нормалните групи(в нашата група е така почти до края на юни).
Бях ви поизпуснала тези дни, та не успях да поздравя и имениците на Гергьовден: бъдете живи и здрави:)

Общи условия

Активация на акаунт