До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 828
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 118
Скоро разбрах, че съм бременна как да си избера гинеколог за първи преглед. Само да не е в МБАЛ. Четох хубави мнения за Татарова до сега никога не съм ходила на гинеколог

Аз се следя при Татарова и съм страшно доволна.Благодарение на нея сега съм в седми месец. Водя се рискова бременност и в началото доста се колебах къде да отида, но тя напълно оправда очакванията ми.
Успех и една прекрасна и лека бременност ти желая! 😊

# 406
  • Мнения: 106
За проследяване на бременност поне в Бургас има добри гинеколози. Аз моята си я следих при д-р Георгиоски от Дева Мария, чувам отлични отзиви и за д-р Йорданов от Девата. Много хвален е и д-р Кироваков от МБАЛ, ама напоследък момичетата взеха да се оплакват, че има много работа и се чака много. Абе, имаш избор.
Помисли дали искаш следящият те лекар да те изражда, защото има такива, които не израждат. Например Мануелян е от тях.

Лека и спокойна бременност ти желая!

# 407
  • Мнения: 7 034
Личен опит нямам, но две мои приятелки се следят при Мануелян и са доволни

# 408
  • Мнения: 2 571
За ЖК съм избрала Недялков, но ходя и при Мануелян за 2ро мнение. Много съм доволна от нея.

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Татарова ми е гинеколог от години. Препоръча ми я жена с много рискова бременност, която остана много доволна от нея и затова я избрах. Моята бременност също не беше от леките. Татарова се справи отлично и с мен  Simple Smile В момента изражда в Девата, но само с предварителна уговорка.
Гергиоски  е най-милият и внимателен гинеколог, който съм срещала, но му липсва опит все още. Поради тази причина не бих го избрала. Ако не Татарова, от лекарите в Девата бих избрала Йорданов. За Ангелов нямам впечатления, а Ирмов е такъв високомерен гъз и посредствен лекар. Само самочувствието му е на ниво

# 410
  • Мнения: 2 883
Глас и от мен за д-р Татарова. Вече ми е неудобно да я хваля тук, сигурно на всяка страница има по 1 мое мнение за нея.
Йорданов аз не бих избрала, най-малкото защото, по мои наблюдения, е привърженик на секциото. Гергиоски за пръв път чувам да му липсва опит? Имам познати, които са се следили при него и го хвалят. Моите впечатления са само от престоя ми в болницата.
За Ангелов предпочитам да не давам мнение, че е по-скоро на база 6-то чувство. Не ме кефи като човек 😁 А Кироваков не бих избрала поради простата причина, че кабинета му е точно срещу педиатрията, а като добавим и, че се чака стабилно за да те приеме - ами, не, мерси.

# 411
  • Мнения: 2 571
Аз ще дам мнение за Ангелов . Говорим за В Ангелов......пълен некадърник!
"Лекува " ми 6-7 см киста с АБ😠и искаше да правим ЦС. След преглед при Татарова  (Слава Богу) разбрах за размера на кистата, че е Ендометриозна и че направо съм за лапароскопия!  Послушах я и не сгреших!

Някой може ли да каже цена на планово секцио при Татарова в Девата?


# 412
  • Мнения: 6 005
500 лв. (по спомен) е избор на лекар, а престоя в болницата още 300 лв.

# 413
  • Мнения: 2 571
Благодаря ! А дали има разлика в цената при близнаци🙄

# 414
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Не би трябвало да има оскъпяване Simple Smile
За Ангелов имам много бегли впечатления, но не са приятни, може би чисто интуитивно не е моят тип лекар. Йорданов е фурия, добър е, но също не знам дали е за мен, много припрян ми се стори, но може и да греша. Георгиоски е мил, внимателен и обяснява всичко подробно, нямам представа обаче дали действително има богат опит, дали ги "вижда" нещата, дали би се справил с една проблемна бременност и т.н. За Татарова и Мануелян само положителни неща мога да кажа- добри професионалисти с хубава апаратура и усет към професията, а също така и приятни като отношение. За Кироваков нямам впечатления, това което чувам често е, че е единственият ставащ лекар в Окръжна, но и че напоследък дава фира, понеже има голям наплив при него.

# 415
  • Мнения: 118
За Татарова- вече казах, че следи моята бременност и повече няма да я хваля.То е ясно,че щом съм и се доверила то тя е Моят Лекар.
Както казах съм с доста рискова бременност, поради доста придружаващи заболявания бременността.Няколко пъти ми се е налаго до момента да лежа в Дева Мария и от там имам и впечатления за лекарите.
Ангелов за мен лично си разбира от работата.Вдъхва ми страшно много доверие всеки път, когато ме преглежда.Просто така си го усещам- допада ми като начин на работа и отношение.
Георгиоски, до колкото знам е специализирал точно рискова бременност, и знам че доста момичета с такава се следят при него. Дори и аз в началото се колебаех доста между него и Татарова.
За Йорданов нищо хубаво не мога да кажа...натъпка ме с желязо при последния ми престой в болницата, само защото отказах платена консултация с хематолог, назначена от него.А в моя случай на този етап от бременността, приемът на желязо е противопоказен!
За Кировакоков като човек и специалист мога да напиша само хубави неща.Наистина, когато беше наложащо с предната пребеменност ( кухо яйце ) ме прие от днес за утре както се казва.Влиза в положение, наистина си личи, че гледа да си свърши работата качествено, но според мен просто графика не му го позволява. Прегледите в най- добрия случай траят 5-10 мин., а си чакал час и половина пред кабинета. Поради тази причина не отидох да се следя при него, понеже знаех че ще се наложи по стриктно следене на бременността, а той няма физическата и времевата възможност за това вече.
За Мануелян съм чувала само добри отзиви, но нямам лични наблюдения. Аз лично не бих я избрала, тъй като държах, лекарят  който следи бременността и да изражда.

В крайна сметка, който и лекар да изберете, според мен важното е да го усещате като ВАШИЯТ ЛЕКАР. Човекът, на който ще имате пълно доверие , за да му поверите живота на малкото човече, както и вашия в този нелек период за жената. 🤗

# 416
  • Мнения: 4 087
Само Татарова и Недялков ми видяха полипа, въпреки че имах оплаквания типични за такъв. Ни Ирмов, ни Георгийски, единият ми изписа дуфастон, другият утрогестан. Така, че за мен- не са добри с ултразвукът

За Ангелов  - аз съм с добри впечатления, от първата брменност ме прие за задържане и реагира доста адекватно.

# 417
  • Мнения: 106
Аз ще дам мнение за Ангелов . Говорим за В Ангелов......пълен некадърник!
"Лекува " ми 6-7 см киста с АБ😠и искаше да правим ЦС. След преглед при Татарова  (Слава Богу) разбрах за размера на кистата, че е Ендометриозна и че направо съм за лапароскопия!  Послушах я и не сгреших!

Някой може ли да каже цена на планово секцио при Татарова в Девата?




Това за Ангелов от Девата ли?

Иначе секциото при д-р Татарова и при всеки в момента е 300лв. престой и 500 лв. избор на лекар, общо 800. За близнаците си е същото.

По отношение на д-р Йорданов и назначеното желязо някъде нагоре в коментарите, честно, чудя се как имате смелост да отказвате консултация с хематолог, след като следящият ви лекар го е решил и след като имате проблем. Чак такава пестеливост ме потриса. И после казвате, че направил нещо грешно лекарят. Ами то затова са консултациите със специалисти, като откажете си е на ваш риск вече. Да пестиш от здравето си е безобразие.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 10:38 от ZlatkaBs

# 418
  • Мнения: 118
Аз ще дам мнение за Ангелов . Говорим за В Ангелов......пълен некадърник!
"Лекува " ми 6-7 см киста с АБ😠и искаше да правим ЦС. След преглед при Татарова  (Слава Богу) разбрах за размера на кистата, че е Ендометриозна и че направо съм за лапароскопия!  Послушах я и не сгреших!

Някой може ли да каже цена на планово секцио при Татарова в Девата?




Това за Ангелов от Девата ли?

Иначе секциото при д-р Татарова и при всеки в момента е 300лв. престой и 500 лв. избор на лекар, общо 800. За близнаците си е същото.

По отношение на д-р Йорданов и назначеното желязо някъде нагоре в коментарите, честно, чудя се как имате смелост да отказвате консултация с хематолог, след като следящият ви лекар го е решил и след като имате проблем. Чак такава пестеливост ме потриса. И после казвате, че направил нещо грешно лекарят. Ами то затова са консултациите със специалисти, като откажете си е на ваш риск вече. Да пестиш от здравето си е безобразие.

Първо! Йорданов не ми е следящ лекар! И за да знам, че е противопоказно прилагането на желязо в случая, значи съм направила консултация с когото трябва. Двама хематолози от София, ми бяха назначили терапия, която си спазвам( не включва желязо). Тук д-р Костов( също хематолог) отрече приема на желязо. Следящото ме АГ( д-р Татарова) също потвърди терапията от хематолозите и при следене на желязото всеки месец ( в норма е ) , отрече приема на желязо за момента. При престоя ми в болница Йорданов мина на визитация чак на третия ден. Никой от минаващите лекари преди това не назначи въпросната консултация с хематолог, поради простата причина че всички преди него знаеха, че в моя случай( таласемия) е необходимо само по- висок прием на фолиева киселина и вит. Б.

На месец давам средно около 500 лв за лекарства и изследвания, за да следя дали всичко е наред с бременността. Не мога да сметна дори колко съм дала докато забременея, също по лекари и изследвания.Така че и дума не може да става за някаква пестеливост за сметка на здравето и детето ми!

Да не говорим за начина по който разбрах, че консултацията е платена. По време на визитация, когато ми назначина въпросната консултация, на мен никой не ми каза че ще бъде платена. Обади ли се на мъжа ми и му казали, че се налага спешна консултация с хематолог, която ще трябва да заплати. Е, естествено че той няма да откаже( колкото и консултации да съм правила преди това). При положение, че съм рискова бременност, влязла съм с контракции в шести месец и хемоглобин 89 и човека не е при мен да знае какво се случва, следователно ми се обажда притеснен и от него разбирам , че прегледът ще бъде платен. Е, не мисля, че трябва да се обаждат на него, при положение, че аз съм напълно адекватна да взимам решения.

# 419
  • Мнения: 2 571
Аз ще дам мнение за Ангелов . Говорим за В Ангелов......пълен некадърник!
"Лекува " ми 6-7 см киста с АБ😠и искаше да правим ЦС. След преглед при Татарова  (Слава Богу) разбрах за размера на кистата, че е Ендометриозна и че направо съм за лапароскопия!  Послушах я и не сгреших!

Някой може ли да каже цена на планово секцио при Татарова в Девата?




Това за Ангелов от Девата ли?

Иначе секциото при д-р Татарова и при всеки в момента е 300лв. престой и 500 лв. избор на лекар, общо 800. За близнаците си е същото.



Благодаря за инфото 👍
И да , за същия Ангелов в Девата ...За нищо не става.

Общи условия

Активация на акаунт