До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 772
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 883
При мен дойде съквартирантка деня преди да ме изпишат, но имах късмет със страхотно момиче, съфорумка Wink
Родих нормално в Девата.

# 526
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Аз бях съквартирантка с една чудна ромка, която нон стоп си говореше по телефона с цялата рода на видео чат  #2gunfire Другите момичета, с които раждахме в един ден бяха страхотни, ама аз изтеглих Айшето  Laughing

# 527
  • Мнения: 1 695
И моята беше такова чудо, ромка имам предвид, и правеще други неща, за които няма да разказвам.

# 528
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета. Някой знае ли графика на д-р Маргарита Димитрова в болницата в Поморие или поне кои дни преглежда там? Благодаря предварително.

# 529
  • Мнения: 91
Здравей, знам че тази докторка преглежда на частно в кабинета на д-р Калчева в Бургас.

# 530
  • Мнения: 16
Лелеее, къде, за коя болница говорите? Не се ли съобразяват поне как ги нареждат родилките...  ромка с ромка, да си блещят там на техния си език!

# 531
  • Мнения: 2 883
Май за Девата ставаше дума. Аз там лежах в патологията няколко дни и също бях с ромка, която пък беше болна и след нея се разболях и аз. Доста неприятно, добре, че бяхме заедно само една нощ.

# 532
  • Сливен
  • Мнения: 825
Май за Девата ставаше дума. Аз там лежах в патологията няколко дни и също бях с ромка, която пък беше болна и след нея се разболях и аз. Доста неприятно, добре, че бяхме заедно само една нощ.
И аз като лежах в Девата бях 1 ден с ромка която беше на 17 г,но пък гласът и не се чуваше.Аз също кагото лежах там бях болна бремена в 27 г.с с температура и др екстри.Но нали за това е болница и патологична бременност все пак инфекцийте застрашават и бебчето в корема и трябва да се лекуват.Принципно аз бях два дни във вкъщи с температура и не мижах да е сваля т.е свалях я и пак се дигаше и затова ме хоспитализираха.

# 533
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Лелеее, къде, за коя болница говорите? Не се ли съобразяват поне как ги нареждат родилките...  ромка с ромка, да си блещят там на техния си език!
Сакън, дискриминация ! Wink То за едното момиче дори нямаше легло, та пренощува сама в интензивното, камо ли някой да се съобразява кой с кого нарежда ...

# 534
  • Мнения: 2 883
Чувала съм, че в първа ги отделят Simple Smile
Вероятно в Девата няма значение кой какъв е, важното е да се плаща 🤑🤑🤑
За случая, където лежах в патологията с болната ромка, която ми предаде бацилите си, аз бях с кръвно и можеха да ми го спестят, но не би. Нищо де, минало заминало. Оплаках се 😄

# 535
  • Мнения: 175
Преди 8 години съм лежала в патология на първа, бяха в отделни стаи, а в родилното, то е като Г, в единия коридор, в който влизаш първо бяха стаите с българките, а в другия след като завиеш - ромките. Сега незнам как е.

# 536
  • Мнения: 6 001
Първа на окръжна ли казвате? За там две мои приятелки, родили наскоро, ми казаха, че разделяли българките от ц..
А пък в Девата отделението е и по-малко, едва ли и да искат разделение, има къде.

# 537
  • Мнения: 175
Първа на окръжна ли казвате? За там две мои приятелки, родили наскоро, ми казаха, че разделяли българките от ц..
А пък в Девата отделението е и по-малко, едва ли и да искат разделение, има къде.
Да Окръжна

# 538
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
То и българка да е, има такива по-зле и от ромките. моя приятелка наскоро разказваше за момичето, с което е раждала - нон стоп разговори по вайбър, музика от телефона, и най-голямата екстра - по 7-8 човека на свиждането. Има хора, които просто не се усещат (правена е забележка, като за свижданията и от персонала, но без резултат).

# 539
  • Мнения: 4 087
Аз мога да дам пресни впечатления от Бургасмед. Значи АГ отделението- лекари, сестри до санитарките бяха много мили, грижовни и на ниво. Положиха всички усилия да се чувстваме добре, комфортно аз и децата. Пълна противоположност на Неонатология. Като разграден двор е там.Ама то както казват, рибата се вмирисва от към главата- завеждащата им е под всякаква критика. По простоват човек, да не кажа лекар с мислене на селски шаман, не бях срещала, честно.  С изключение на младите девойки, които явно не страдат от стари, кофти навици, професионално прегаряне и неоснователно завишена самооценка и его. Не ми издържаха нервичките и на 3ти ден ги пръснах по ъглите неонатология. Изнервиха ме до степен, че казах да подготвят всички документи, да местя момичето в Девата....И директно им казах, че за нищо не стават като организация и комуникация пациент- лекар. И така, след това се нормализираха нещата, ама защо трябваше.....

Общи условия

Активация на акаунт