До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 89 668
  • 752
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 700
Аз бях в Бургасмед с циганка. Щом си хлакат няма проблем и в Девата и в Бургасмед може да се падне да си с една такава. В МБАЛ са отделно, изобщо не ги виждаш.
Няма таранция ,че и българка да ти е няма да е по- зле. Ако мога да се върна назад, бих си платила за отделна стая в която да съм сама, ако ще и 1000 лв.да е.
С моята 5 дни не мигнах, хъркаше като дъскорезница. Когато отиваше да пуши ми оставяше бебето и да го гледам.

# 541
  • Мнения: 553
Аз като ходих да раждам в Окръжна, ми беше мн любопитно къде ще ме сложат- при цигани или българи, защото съм латиноамериканка, иначе казано доста тъмничка 😄. Сложиха ме при българки. И досега сме приятелки.

После детето се разболя и трябваше да постъпим отново. Бяхме в последната „българска” стая сами до първата „циганска”. Веднага намерихме приказка. Постоянно имаше компания пред моята врата. До момента, когато искахме да спим на тишина... Но пък бяха разбрани.
В крайна сметка всичко опира до това що за хора сме.

Принципно, болни бременни и родилки, които са заразни, трябва да са отделени от останалите. Нали е болница все пак?! Но, уви...не го правят.

# 542
  • Мнения: 4 087
Мен ме отделиха в Бургасмеф, приеха ме за раждане със сериозна кашлица и леко повишена темп и ме сложиха сама в стая. На времето като раждах каката в Девата пак бях с ОРЗ , но там ме сложиха с друга родилка, отделението беше пълно може би за това

# 543
  • Мнения: 1 521
То и българка да е, има такива по-зле и от ромките. моя приятелка наскоро разказваше за момичето, с което е раждала - нон стоп разговори по вайбър, музика от телефона, и най-голямата екстра - по 7-8 човека на свиждането. Има хора, които просто не се усещат (правена е забележка, като за свижданията и от персонала, но без резултат).
В Окръжна и 100 човека да дойдат на свиждане, никой не влиза в отделението.

# 544
  • Мнения: 21
Здравейте. Може ли да ми кажете читав и разбираш от работата си гинеколог в Бургас ? Последно посетих Градева, като преди това чух много добри отзиви, но честно казано "лечението" беше отгоре. Като ще се дават пари, поне да е за някой, който знае как лекува. Благодаря

# 545
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
То и българка да е, има такива по-зле и от ромките. моя приятелка наскоро разказваше за момичето, с което е раждала - нон стоп разговори по вайбър, музика от телефона, и най-голямата екстра - по 7-8 човека на свиждането. Има хора, които просто не се усещат (правена е забележка, като за свижданията и от персонала, но без резултат).
В Окръжна и 100 човека да дойдат на свиждане, никой не влиза в отделението.

Там да, за което имат моите адмирации. В Дева Мария преди имаше лимит на посетителите, сега не знам дали важи още. В Бургасмед няма никакъв контрол за жалост. Не би следвало да е така в родилно отделение, но факт...

# 546
  • Мнения: 2 688
Здравейте. Може ли да ми кажете читав и разбираш от работата си гинеколог в Бургас ? Последно посетих Градева, като преди това чух много добри отзиви, но честно казано "лечението" беше отгоре. Като ще се дават пари, поне да е за някой, който знае как лекува. Благодаря

Ще чуете и добри и лоши отзиви за всички. Прочетете назад в темата, коментирани са Мануелян, Таратора, Гамишев, Минчев, Кироваков...зависи до известна степен и за какво ти трябва.

# 547
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
То и българка да е, има такива по-зле и от ромките. моя приятелка наскоро разказваше за момичето, с което е раждала - нон стоп разговори по вайбър, музика от телефона, и най-голямата екстра - по 7-8 човека на свиждането. Има хора, които просто не се усещат (правена е забележка, като за свижданията и от персонала, но без резултат).
В Окръжна и 100 човека да дойдат на свиждане, никой не влиза в отделението.

Там да, за което имат моите адмирации. В Дева Мария преди имаше лимит на посетителите, сега не знам дали важи още. В Бургасмед няма никакъв контрол за жалост. Не би следвало да е така в родилно отделение, но факт...
По един човек пускат в Девата, няма тарапана. Даже мъжа ми като докара майка да ме види ми беше тъпо, че първо единия трябва да чака долу сам, после другия, но като цяло знам, че така е по-добре, точно заради хора, които нямат грам такт.

# 548
  • Мнения: X
Здравейте. Може ли да ми кажете читав и разбираш от работата си гинеколог в Бургас ? Последно посетих Градева, като преди това чух много добри отзиви, но честно казано "лечението" беше отгоре. Като ще се дават пари, поне да е за някой, който знае как лекува. Благодаря

Аз лично съм много доволна от др. Мърмърова.

# 549
  • Мнения: 2 571
Относителна работа 🤔 зависи какъв ти е проблема , може да се окаже , че в Бургас няма док който да назначи правилното лечение.

# 550
  • Мнения: 91
Момичета , някоя от вас да знае кога са отворените врати в Окръжна болница. Искам да отида да се запозная с обстановката, да питам за отделна стая и да си намеря ставаща акушерка?

# 551
  • Мнения: 318
Момичета , някоя от вас да знае кога са отворените врати в Окръжна болница. Искам да отида да се запозная с обстановката, да питам за отделна стая и да си намеря ставаща акушерка?
Всяка сряда, препоръчвам горещо Велина Василева за нормално раждане, но и другите са готини.

# 552
  • Мнения: 6 009
А знаят ли се цените за избор на лекар, акушерка и т.н в Окръжна?

# 553
  • Мнения: 318
Последно беше 400 за избор на екип, а за акушерка по 2 лева на час

# 554
  • Мнения: 6 009
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт