До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 601
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 288
При Троянчев прегледа от начало до край продължава около 15 мин.Гледа бебето и казва кое е добре с какви размри е и т.н.Прегледа е 80лв + диск на целия преглед на бебето Simple Smile

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 175
При Троянчев прегледа от начало до край продължава около 15 мин.Гледа бебето и казва кое е добре с какви размри е и т.н.Прегледа е 80лв + диск на целия преглед на бебето Simple Smile

Благодаря ви! 💋

# 587
  • Мнения: 105
Мами, тези от Вас които са правили ФМ, кой биха препоръчали като по-добър специалист д-р Троянчев или д-р Мануелян ? Simple Smile

# 588
  • Мнения: 4 087
Мануелян. Тя ми правии трите ФМ на близнаците. Много подробно и обстойно ги гледа всеки път и двамата поотделно. Сестра ми също ходи при нея и пак и отдели на половин час. Даже сега и каза да мине пак/не е от Бургас, но я чакам на гости/, за да види нещо в мозъка на бебето, защото позицията предишният път не позволяваше.

# 589
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Мануелян прави доста обстойни прегледи. От Троянчев вече втора приятелка се оплаква, че не е никак подробен и претупва. Диска със снимки не е най-важното нещо в една ФМ.
Цените мисля са почти идентични.

# 590
  • Мнения: 105
Питам Ви, защото наскоро приятелка роди и не се сещам какво точно, но Троянчев беше поставил много кофти диагноза на бебето,че едва ли не трябва да го извадят в 7-я месец. Моята дружка си го износи до 9-ти мес. и всичко е наред..

Момичета ,малко глупав въпрос,но в Центъра на Калчева правят ли БХС? Или в някоя лаборатория трябва да отида?

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 02:07 от AnMary

# 591
  • Сливен
  • Мнения: 825
Момичета ,малко глупав въпрос,но в Центъра на Калчева правят ли БХС? Или в някоя лаборатория трябва да отида?
Ако правите ФМ при Мануелян тя ще ви каже и за БХС взима кръв.При Троянчев нз как стоят нещата  12гс ФМ + БХС ги правех в Стара Загора
20г.с Ф.М ми е прави Троянчев и последната бях при Мануелян

# 592
  • Мнения: 105
Попитах ,защото д-р Татарова каза,че тя ще ми прави БхС и след прегледа се зачудих дали правилно съм разбрала...не съм много наясно знам,че е кръвно изследване,но ми каза час да си запазя в центъра на Калчева,а не знаех,че и там правят...Rolling Eyes

# 593
  • Мнения: 1 694
Всичси Бхдс се правят и пращат в МД София, няма значение кой ще ви вземе кръв.

# 594
  • Мнения: 121
Ако правите ФМ при Мануелян, тя изпраща кръвта за БХС в Света Петка в София, а не в генетичната лаборатория.

# 595
  • Мнения: 687
Троянчев ме изпрати с един документ в лината там ми взеха кръв. За 2 дни беше готово. След  това ми каза да му ги пусна по имейл

# 596
  • Сливен
  • Мнения: 825
Незнаех ,че Татарова прави ФМ+ БХС.Малко се обърках тъй като питате кой е по добре за ФМ от Троянчев и Мануелян и в същото време казвате че Татарова ще ви прави БХС.Нали знаете ,че ФМ и БХС се правят в един ден ,тъй като доколкото знам се гледат и някакви измервания от ехографа.Може и да греша за измерванията но имаше нещо !

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 23:51 от fair wind_82

# 597
  • Мнения: 105
Попитах за Троянчев и Мануелян,защото само за тях знам,че правят,но ме следи Татарова и вчера на прегледа ми каза, държа много на Бхс ако нямаш претенции ще го направя аз..

# 598
  • Мнения: 317
Всички гинеколози правят БХС, а след това със замерванията те изпращат в лаборатория, където ти взимат кръв. На базата на тези две изследвания са и резултатите 1: еди колко си... Аз лично БХС си го правих при Троянчев, 80 лева и после ме изпрати в Лина. Резултатите излязоха след 2-3 дни. Съмнявам се че са ги изпратили в НГЛ. Това е изследване е пълна глупост, статистика, харчене на пари. После, когато изпратих резултатите на проф. Кременски, каза, че резултати от НЕГЕНЕТИЧНИ лаборатории избягва да коментира. Вие си правете извода дали ще си направите това изследване и къде.. А за феталната съм напълно съгласна, че трябва да се направи, даже няколко до края, както и Доплер.

# 599
  • Мнения: 3 978
Доста четох за бхс преди да дойде ред да го правя,разбрах че е алгоритъм и пълна измислица не исках да го правя но кой ми е дал избор лекаря ми си следва някаква линия и това е,след резултата сега тр да правя ац или пренатест,отново не  искам да го правя но кой ти дава избор казват ти няколко думи "има риск","съветвам те","за твое спокойствие" и те хвърлят в размисли и притеснения...забелязала съм лекарите не искат да знаеш повече от тях...

Общи условия

Активация на акаунт